Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

NVU

NVU

1.0

4.2 / 5 - 48 oy

Web Tasarım

>

Son derece kullanışlı ve başarılı bir web sayfa oluşturmak için kullanılan web editörü.


Program İndir > Yazılım Gelistirme > Web Tasarım

Son derece kullanışlı ve başarılı bir web sayfa oluşturmak için kullanılan web editörü. Yazılım gerçektende konusunda uzaman bir yazılımdır, tabiri caizse yazılım kendi alanında parmak ile gösterilen bir yazılımdır, oldukça başarılı araçları sayesin de kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı bilen bir yazılımdır. Yazılım başarısını tamamı ile harika tasarımına ve grafiksel harikaların bol olduğu ara yüzüne borçludur, yazılım bu ara yüz ile kullanıcısının kullanım şevkini kırmamakta ve kolay bir kullanım sunmaktadır.

Yazılım başarısını anlattık, yazılım amacından bahsedecek olursak, yazılımın amacı kullanıcısının hayalindeki web sayfasını ortaya çıkartmasını kolaylaştırmak ve bunu adım adım kolaylaştırmaktır. Yazılım çok başarılı çok kolay ve kullanıcı kitlesi oldukça fazla olan bir web editörüdür. Yazılımın kolay kullanılırlığının basit ara yüz ve basit kullanım mantığının arkasında WYSIWYG tarzında bir web editörü yatmaktadır, bunla size büyük bir basitlik sağlayan yazılım FrontPage ve Dreamweaver gibi büyük yazılımlarla yarışır durumda bir yazılımdır.

Dünyada web editörü denince akla gelen ilk yazılımlar hiç şüphesiz FrontPage ve Dreamweaver'dir. Ancak yazılım gelişen teknolojisi sayesinde bu yazılımları geride bırakmaya niyetli gibi görülüyor. Yazılım amaçlarından biriside bu kullanımı zor yazılımları bir konuda geçmektir, o konuda kullanım kolaylığıdır yazılım gerçektende FrontPage ve Dreamweaver'e göre kat kat kolay kullanıma sahip bir yazılımdır.

Genel Özellikleri:
- Güçlü desteği ile formlar, tablolar ve şablonlar oluşturabilirsiniz.
- Hazırladığınız web sayfayı ön izleyebilir, sayfanın HTML kodlarını görebilirsiniz.
- Çeşitli yazı stilleri ile dinamik web sayfaları hazırlayabilirsiniz.
- Sunucunuz destekliyor ise web sayfalarınızı doğrudan sunucunuza dahili FTP yoluyla gönderebilirsiniz.
- WYSIWYG tarzında sayfaları düzenleyebilir, yeni web sayfaları oluşturabilirsiniz.
- Dahili dosya yönetimi imkanı sunan yazılım ile FTP yoluyla web sitenize kolayca giriş yapıp dosyalarınızı gönderebilir, web sayfalarınızı düzenleyebilirsiniz.
- Günümüzün tüm popüler web tarayıcıları ile sorunsuz bir şekilde çalışabilecek HTML kodları oluşturabilirsiniz.
- WYSIWYG düzenleme modu ve HTML kullanım sekmesi arasında geçiş yapabilirsiniz.
- Çoklu sayfalarda çalışırken sekmeli düzenleme yapabilirsiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. dj_?_ yolladı.   02-06-2008 14:50  

nvu'yu web yeni baslayan ve professionel herkez kullanır nvu gelismis bir html web editörü'dür ama yeni sürüme gecmeyi önermiyiyorum. su an bi kac hataları ve Türkçe karakter sorunu veriyor.