Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AV Music Morpher Gold

AV Music Morpher Gold

4.0.62

4.8 / 5 - 63 oy

Ses Düzenleme & Kayıt

>

Müzik konusunda uğraş gösterenler ve müzik konusunda kendini geliştirmek isteyenlere.


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Düzenleme & Kayıt

Müzik konusunda uğraş gösterenler ve müzik konusunda kendini geliştirmek isteyenlere. Evet, yazılımı bu kişilere bu yazılımı sonuna kadar öneriyoruz. Yazılım ile müzik konusunda müzik ile ilgili her konuda kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Özelliklede bu harika yazılım ile bu harika yazılımın yaptığı konuda kendinizi baya bir geliştireceksinizdir. Yazılım ses kayıt konusunda en iyi yazılımlardan birisidir.

Yazılım müzik ile ilgilenenlere küçükte olsa bir yardımda bulunmak istemiştir, yazılımın yardımı müzik severler için önemli bir konudur, evet yazılımın müzik severler için uygun gördüğü ve yazılımın başardığı müzik konusu ses kayıt konusudur, yazılım ile kendinizi müzik konusunda geliştirirken ses kaydı yaparken bu yazılımı kullanmanızı öneriyoruz, gerçektende en iyi yazılımlardan birisidir ses kayıtta...

Yazılımın bünyesinde barındırdığı harika özellikler ile ses kaydı konusunda aklınıza gelen ve aklınıza gelebilecek hayal edemeyeceğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz, yazılımın üreticisinin ağzından sizlere bir kelime bildirelim, yazılımda bir ses kayıt yazılımı için gereken her şey bulunmaktadır, bu sayede kullanıcı ses kayıt için başka araçlar ile uğraşmak zorunda kalmayacaktır.

Genel Özellikleri:
- OGG, APE, AIF, IRC, NIST, AU, MP2, MP3 ve WMA dosya biçimlerini destekler ve desteklediği dosya biçimleri arasında dönüştürme yapar.
- Dosyalarınızı düzenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur.
- Çoklu kanal desteği
- Parçalarınıza Chorus Plus, Noise Reduction, Mega Reverb, Wah-Wah gibi birçok efekt ve 50 çeşit ritim ekleyebilirsiniz.
- Vokalleri silebilme, yeni vokaller karıştırabilme
- Çalışmalarınızı CD'ye yazabilme
- Yapılan kaydın hızını ve tonunu değiştirebilme
- Fazladan efektler ekleyebilmeBunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. gayanigov yolladı.   05-06-2008 17:35  

indiriorum inşallah işime yarar çok güzel bir sesim olduunu söölüolar derecelerimde war... albüm yapmayı çok istediler ama ben düşünmedim neyse yükleyelim bakalım