Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

SPAMfighter Exchange Module (Spam temizleyici)

SPAMfighter Exchange Module (Spam temizleyici)

3.4.1.9

4.6 / 5 - 71 oy

Pop-Up & Spyware

>

Dünyaca ünlü e-posta yazılımı olan Outlook Express yazılımı için geliştirilmiş bir spam tarama yazılımıdır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Pop-Up & Spyware

Dünyaca ünlü e-posta yazılımı olan Outlook Express yazılımı için geliştirilmiş bir spam tarama yazılımıdır. Spamlara karşı kendinizi Outlook Express yazılımının yanında koruyun, peki ya kısaca Outlook Express hakkında bilgi sahibi edinemk istersek ne mi öğrenebiliriz, bu harika yazılım bahsettiğimiz yazılım Outlook Express dünyada en ünlü en popüler e-posta kontrol yazılımıdır ve dünya devi Microsoft tarafından üretilmiştir...

Spam fighter pop3 tabanlı e-posta istemcileri ne gelen spam (kötü amaçlı mailler) ları önlemek için geliştirilmiş spam filtrelerinden. Eğer gelen kutunuza gelen spam mailleri silmek için bir spam bloke sistemi arıyorsanız, Spamfighter bu amaçla geliştirilmiş, basit ve kolay bir arayüze sahip. Dünyadaki bir çok spam fighter kullanıcısı spam emailleri program sayesinde hergün rapor ederek spam emailler ile savaşıyor. Spam emailleri rapor ettiğiniz anda bu mailler spam fighter tarafından tespit ediliyor ve aynı maili rapor eden kullanıcılar çoğaldığında mail otomatik olarak spam fighter server ı tarafından bloke ediliyor.Spamfighter spam bloke spam raporlama spam silme işlemlerini tek tıklama ile yapabiliyor.

Outlook Express ücretli - ücretsiz mail servis sağlayıcısı birimlerin sundukları mail arayüzü ya da hosting firmalarının sunduğu ve/veya kendi kişisel kullanım hakkına sahip olduğumuz web tabanlı sunucularımızın sunduğu webmail arayüzleri dışında Microsoft'un hazırladığı daha kolay ve hızlı mail alıp verebildiğimiz ayrıca haber gruplarına bağlanmamıza yardımcı olan bir yazılımdır. Diğerlerine göre çok avantajlıdır.Örneğin Size yeni bir mail geldiğinde uyarması mailleri dilediğiniz şekilde hafızada tutması Mailin ulaşıp ulaşmadığını kesin bir şekilde size bildirebilmesi ve bunun gibi rahat bir arayüz. Ancak Büyük çoğunlukta kişisel kullanıcıların tercihi olduğu için günümüzde hala tam olarak büyük bir kitleye ulaşamadı.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış