Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Shutter (Sistem kapama)

Shutter (Sistem kapama)

3.00 Beta 5

4.3 / 5 - 47 oy

Sistem Açma & Kapatma

>

İnanılmaz kaliteli, başarılı ve kullanışlı bir bilgisayar kapatma yazılımıdır.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Açma & Kapatma

İnanılmaz kaliteli, başarılı ve kullanışlı bir bilgisayar kapatma yazılımıdır. Yazılım odlukça basit bir kullanıma ve basit görünümlü bir ara yüze sahip olan bu yazılım sayesinde hiç ama hiç bir şekilde kullanım zorluğu çekmeyeceksiniz. Kolaylıkla kavraya bileceğiniz başarılı bir yazılımdır. Yazılım sadece sistem açma kapama işleri ile uğraşmaz aynı zamanda bazı özellikleriyle de sizi büyüler.

Evet, az öncede belirttiğimiz gibi yazılım sistem açma kapama özellikleri dışında daha birçok özellikleriyle birlikte sisteminizde vazgeçilmez bir yazılım olma yolunda ilerleme kaydedecek bir yazılımdır. Otomatik kapatma seçeneğini de bünyesinde barındıran bu yazılım sayesinde sisteminizi otomatik bir şekilde istediğiniz zaman kapayabilirsiniz.

Sistemi kapama ayarlarını otomatik olarak istediğiniz zamana belirleyin ve istediğiniz zaman da bilgisayarınızın kapanmasını bekleyin. Yazılım; Winamp'ta dinlediğiniz şarkılar bitince, işlemci uzun süre düşük seviyede kullanıldığında, dizüstü bilgisayarınızın pili bitmek üzere olduğunda, tüm pencereler kapatılınca, işlemler durduğunda otomatik olarak kapatır. Ayrıca bu programın tek görevi bilgisayarı kapatmak değildir. Ayarladığınız duruma göre yeniden başlatabilir, beklemeye alabilir, uyutabilir, ekranınızı kapatabilir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış