Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Mamutu (Casus engelleyici)

Mamutu (Casus engelleyici)

1.7.0.7

4.3 / 5 - 54 oy

Pop-Up & Spyware

>

Kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmanın en iyi ve de en zahmetsiz kolay yolu bu güçlü uygulamadan geçmektedir.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Pop-Up & Spyware

Kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmanın en iyi ve de en zahmetsiz kolay yolu bu güçlü uygulamadan geçmektedir. Bu gerçek bilgisayar dostu yazılım sayesinde sisteminize ulaşmaya çalışan bütün zararlıları anında etkisiz hale getirebilirsiniz ve sisteminize bir daha girmemesi adına onu sisteminizden tamamen mahrum bırakarak onun çeşitlerini de engelleyebilirsiniz.

Bu harika yazılımın harika işlemler yapan birde veri tabanı bulunmaktadır, bu veritabanı sayesinde casus yazılımların ve zararlı yazılımların sisteminizde sergiledikleri hareketleri öğrenebilirsiniz ve zaten veri tabanında kayıtlı tutan yani bu zararlı yazılımların hareketleri veritabanında kayıt altında tutan bu yazılım yazılımların sergiledikleri hareketlerden de hangi uygulamanın zararlı hangisinin normal olduğunu kavrayabilmektedir...

Önemli bir noktaya değinmek istiyorum sevgili kullanıcılarımız, bu yazılım bir anti virüs yazılımı değildir, yazılım virüs yakalamaz ve silmez sadece sisteminizde var olan anti virüs yazılımına zararlı yazılımlar konusunda yardım etmektir, işte yazılımın yaptığı işlev bu; sistemde var olan anti virüs yazılımına yardımcı olmaktır. Yazılımı kurduktan sonra üye kaydı yapıp, güncellemelerini yapmanız ve basit ayarlamalarını yapmanız yeterli olacaktır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış