Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Acoustica MP3 CD Burner

Acoustica MP3 CD Burner

4.32 Build 142

4.3 / 5 - 70 oy

Ses Araçları & Eklentileri

>

Bu harika yazılım ile kolaylıkla CD çalarınız için hemen çok hızlı bir şekilde MP3 CD'leri hazırlayabilirsiniz.


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Araçları & Eklentileri

Bu harika yazılım ile kolaylıkla CD çalarınız için hemen çok hızlı bir şekilde MP3 CD'leri hazırlayabilirsiniz. MP3 CD'leri hazırlamak hiç ama hiç bu kadar kolay olmamıştı ayrıca hiç bu kadar hızlı bir halde almamıştı. Bunları üstün kolaylığı ve büyük hızı bu yazılımla yakalayın.

MP3 CD'lerini birçok yazılım ile hazırlayabilirsiniz ancak hangisi ile hızlı ve çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz, birçok yeni bilgisayar kullanıcısı Nero gibi kullanımı zor yazılımları kullanmakta büyük zorluk çekerler. Ancak bu yazılım ile MO3 CD'lerinizi çok kısa ve çok kolay bir işlemle kısa sürede hazırlayacaksınızdır. Bu programın yarım kalan ya da ses düzeyi düşük olan MP3'ü tespit edip ses düzeyini arttırabilme özelliği de bulunmaktadır...

Bu yazılım ile beraber; CDR üzerine 200, DVD üzerine 1000 MP3 yazma desteği, MP3 sıralarını ayrıntılı olarak ayarlayabilme, dosya biçimlerini otomatik olarak dönüştürebilme, MP3, WAV veya WMA biçimleri desteği (Ve otomatik id tagları yaratabilme), sürükle ve Bırak desteği ile kolay kullanım, yarım kalan parçaları otomatik olarak düzeltebilme, parça aralarındaki boşluğu ayarlayabilme, CD Metinlerini destekleme, yazma korumalı CD desteği, kolay anlaşılabilen arabirim gibi özelliklerimde sahibi olacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış