Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FairStars CD Ripper

FairStars CD Ripper

1.23

4.8 / 5 - 33 oy

Ses Araçları & Eklentileri

>

Ses kaydı yapıp CD'lere aktarabilecğeiniz bir yazılımdır, bu yazılım çok yönlü bir yazılımdır, yazılım ile ses kayıtları yapabilirsiniz ve yaptığınız kayıtlarıda CD'lere aktarabilirsiniz.


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Araçları & Eklentileri

Ses kaydı yapıp CD'lere aktarabileceğiniz bir yazılımdır, bu yazılım çok yönlü bir yazılımdır, yazılım ile ses kayıtları yapabilirsiniz ve yaptığınız kayıtları da CD'lere aktarabilirsiniz.
Bu harika yazılım siz sevgili kullanıcılarımıza harika bir kalitede ses kayıt imkânı sunmakta, işte gerçek zamanlı bir ses kayıt yazılımıdır. Bu program sisteminizde bulunan bütün dâhili ve harici kaynaklardan kolaylıkla ses kaydı yapabiliyor. Ayrıca WMA, MP3, OGG, APE ve WAV gibi dosya formatlarını da tam desteklemektedir.

Bir gerçek zamanlı veri akışı sisteminde, indirilmekte olan veri içeriği indirme işlemi bitmeden işlenmeye başlanır. Popüler kullanım alanları şunlardır: Resimlerin kısmen gösterilmesi, İnternetten müzik ve video gösterimi, İnternetten canlı müzik veya video yayını. İlk başlarda Real Networks'ün öncüsü olduğu bu teknoloji, zamanla ASF ve WMA standartları ile Microsoft'un öncülüğüne doğru kaymıştır. Günümüzde, bilgisayarlara doğru yapılan canlı yayınlar için ASF, cep telefonlarına doğru yapılan canlı yayınlarda ise Real Networks'ün formatı kullanılmaktadır.

Yazılım sayesinde ses kartını kullanarak yüksek kalitede WMA, MP3, OGG, APE veya WAV biçimlerinde doğrudan ses kaydı yapabilme, kayıt ve oynatma işlemleri sürerken ID3 etiketi oluşturabilme desteği, sessiz geçişleri atlama, kaydı durdurma ve sessiz geçen bir süreden sonra kendiliğinden yeni bir dosya üzerinde kayda devam edebilme gibi özelliklere sahip olacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   18-08-2008 08:20  

Sağol