Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Windows 7 Beta Anti-Virüs Programlarıyla Savaşıyor

Windows 7 beta'yı denemeye başlayan kullanıcılar bilgisayarlarını antivirüs programları ile korumaya kalktıklarında hayal kırıklığına uğruyorlar.


WeblogsWindows 7 beta'yı denemeye başlayan kullanıcılar bilgisayarlarını McAfee ile korumaya kalktıklarında hayal kırıklığına uğruyorlar. McAfee Total Protection güvenlik yazılımını Windows 7'de çalıştırmaya çalışanlar "bu Windows sürümü desteklenmiyor. Lütfen ürün dökümasyonuna desteklenen işletim sistemleri için göz atın" mesajını alıyor.

Windows 7 Beta'nın azizliğine uğrayan tek antivirüs programı McAfee değil. Norton'un güvenlik paketleri de Windows 7 ile uyumsuzluk halinde. Bu yüzden Norton da "şu anda Windows 7'yi desteklemiyoruz. Windows 7 piyasaya çıktığı zaman bu işletim sistemi için çözümler sunacağız" şenkinde bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Daha önceden yayınlanan önsürüm Windows kopyaları, antivirüs programları tarafından zararlı yazılım olarak algılanıyordu.

Spyware Doctor isimli kısmen ünlü bir virüs koruma yazılımı şu anda Windows 7 Beta ile tamamen uyumlu halde çalışabiliyor.

Konudaki ana sorun, Windows 7'nin hala beta olması. Yani henüz bu işletim sistemi için bir virüs koruma sistemi geliştirilmedi. Her zaman olduğu gibi beta yazılım yüklemek bilgisayar için güvenlik sorunlarını da birlikte getiriyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. gokhan01 yolladı.   04-07-2009 05:19  

arkadaslar sımdı sıez bırsey soleyım kımse xp den vaz gecmez yanı ama ben kurdum windows beta 7 yemın ederım hıc beyenmedım sadece teması ve gorunus olarak esetı kurdum korusun dıye oldu ama nedense ıkıgun barındıra bıldım ondansorada p mı gerı kurdum sıze soleyım sence kım ıx den vaz gecer ha arkadaslar p den vaz gecen delıdır :d:d bence durdursunlar windows 7 cok hata verıyor yanı anlasılması guc bır kafa karıstırıcı arena tur daha ıyıbe ondan :d:d