Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Imperator FLA

Imperator FLA

3.0

5.0 / 5 - 54 oy

Resim Araçları & Eklentileri

>

SWF Düzenleme Programı


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Araçları & Eklentileri

Özellikle flash oyunları yeniden düzenlemek ve yeni flash oyunları oluşturmak için kullanılan bir program.

SWF dosyaları üzerinde hiç düzenleme yapmaya çalıştınız mı? Flash meraklısı birisisiniz, animasyonlar ile aranız iyi ve gene bir animasyon yapma hazırlığı içerisindesiniz, internet üzerinden kendiniz göre güzel flash dosyaları arıyorsunuz, uzun süren aramalarınız sonunda aradığınız güzel bir flash animasyonu buldunuz ve hemen işe koyulmak istediniz Macromedia Flash programını açtınız düzenleme yapacaksınız, ama oda ne düzenleme yapamıyorsunuz neden acaba?

Tabi ki de düzenleme yapamazsınız, internette arayıp bulduğunuz dosyayı yani flash dosyasını izlediniz yani izlenebiliyor o halde o flash dosyası bir SWF'dir yani oluşmuş bir flash artık o flash üzerinde macromedia flash programı ile müdahalede bulunamazsınız, artık onun için özel bir yazılım size lazım, işte tam bu devrede işe koyulan yazılım bu harika yazılımdır, yazılım sayesinde o flashları macromedia flash programına uyumlu bir hale getirebilirsiniz, hem de kolayca...

Yazılım swf'leri macromedia flash programının düzenleyebileceği yani üzerinde düzenleme yapabileceği flash dosyaları olan fla dosyaları haline getirir, yazılım swf formatlı dosyaları kolayca fla dosya formatlı flash dosyasına çevirir. Yazılım bu işi birkaç dakika içerisinde kolaylıkla halledecektir, size sadece beklemek kalıyor. Kolay gelsin.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış