Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ManyCam

ManyCam

3.1.43

5.0 / 5 - 94 oy

Webcam

>

Sahte Webcam Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Webcam

Sanal bir web kamerası programıdır, gerçekten de başarılı ve profesyonel bir yazılım.

Yazılım kullandığınız anlık mesajlaşma programına uygun bir şekilde çalışabilen profesyonel bir yazılımdır. Anlık mesajlaşma programlarında çalışır, dikkat ederseniz programlarında yani yazılım tek bir yazılım ile çalışmaz birçok anlık mesajlaşma yazılımı ile uyumlu çalışabilen bir yazılımdır.

Yazılım ile kullandığınız anlık mesajlaşma programda yaptığınız görüntülü görüşmelerde yazılımı kullanabilirsiniz, yazılım sayesinde web kameranız ile yaptığınız görüntülü görüşmelerdeki görüntüleri görüntü dosyası olarak yani video şeklinde kayıt edebilir ve daha sonrada izleyebilirsiniz onları.

Hatta yazılım sayesinde TV kartınız ile kayıt ettiğiniz görüntüleri bile kaydedip izleyebilme imkânınız vardır. Yazılımı aynı anda birçok anlık mesajlaşma programı üzerinde kullanabilirsiniz, ancak birden fazla kişi ile görüntülü görüşme yapamadığınız için bu iş biraz zorlaşabilir ve inanamayacaksınız bu kalitedeki harika bu yazılım tamamen ücretsizdir.

Peki yazılımın desteklediği anlık mesajlaşma yazılımlarını merak ediyor musunuz, işte yazılımın desteklediği bazı popüler anlık mesajlaşma yazılımları; MSN Messenger, Yahoo, Skype, AIM, PalTalk, ve CamFrog gibi birçok popüler olan anlık mesajlaşma yazılımı dışında daha birçok Chat programını destekleyen üstün bir yazılımdır ManyCam Virtual Webcam 2.2.77, İçeriğinde birçok özelliği bulunan bu yazılımı denemelisiniz.

Gereksinimleri:

- Intel Celeron 1GHz veya daha hızlı işlemci
- 256 RAM
- Bir veya daha fazla Webcam

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. gokhan01 yolladı.   29-04-2009 14:37  

kamera boy