Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Messenger Plus!

Messenger Plus!

6.0

4.4 / 5 - 64 oy
Msn patrondan korunma moduyla tanınan Messenger Plus! Live son sürüm 2012 yaması

Çeşitli Messenger olanakları Plus'la,kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listenizi temizlemek için kişilerin istatiklerini görebilir,pencerelerini şeffaf laştırabilir,dosya aktarımlarını otamatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha bir çok şey yapabilirsiniz!

Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin

Siz uzakta yada boştayken, sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajına sahip olabilirsiniz.Messenger Plus! ayrıca,anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer,tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişileştirilebilir otamatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullana bileceğiniz hızlı simge panelleri,metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır.

Gelişmiş Günlük Arşivleme

Daha önceden MSN Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu.Messenger Plus! buna zaten olanak tanıyor.Plus!'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle Messenger'inkinden çok daha farklı.

Diğer Mesajlaşma Özellikleri

Messenger Plus! size,ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın,italik,altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimine olanak tanır.Bu sizin, IRC deki gibi Messenger'ın komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar.

Bildirimleri Zenginleştir

Eğer Hotmail kullanmıyorsanız, kendi pop3 posta hesaplarından birini bildirim için seçebilirsiniz. (beş adet e-posta eklenebilir).Ek olarak, kişilerin online, offline olduğunda yada rumuzlarını değiştirdiklerinde bildirimler alabilirsiniz.

Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü

Messenger Plus! bir patrondan koruma özelliği sunar.Bu özellik tek bir kısa yolla Messenger ı ve koruma pencerelerini gizler ve kimlerle konuştuysanız onları olay hakkında bilgilendirir.Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger ı şifreyle kilitlemeyede yarar.Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin için şifreler.

Güzel,Basit Ve Kullanışlı Bir Arayüz

Yüzlerce özelliğine rağmen,Plus! organize edilen herşeyi,basit kullanıcı tecrübeleri ve kullanırken daha fazla hoşnut olmanız için plus! 3 te yeniden tasarlanan tek bir ayarlar diyoloğunda saklar.Messenger Plus! ayrıca konuşma pencerelerine gönderilen komutlar vasıtasıyla bir çok özelliğe,global kısayolar ve ortam menülerine erişim olanağı tanır.

Messenger Plus! özelliklerini yeterli bulmuyorsanız,daha fazla bilgi ve yüklemek için eklentiler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Not: Bu tip yazılımlar spyware veya malware dosyaları içeriyor olabilir programı indirmeden önce sisteminize anti-spyware ve virüs programı yükleyiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. ea yolladı.   22-01-2007 17:24  

güzel bir program