Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Microsoft Visual Studio 2010 Türkçe Yama

Microsoft Visual Studio 2010 Türkçe Yama

5.0 / 5 - 75 oy

Yazılım & Tasarım Araçları

>

Visual Studio 2010 Türkçe Dil Paketi


Program İndir > Yazılım Gelistirme > Yazılım & Tasarım Araçları

Microsoft Visual Studio 2010 Professional, temel geliştirme görevleri gerçekleştiren bireyler için temel araçtır.

Visual Studio 2010 Türkçe Yama

Şimdi Visual Studio 2010 Türkçe Dil Paketi, SharePoint ve Bulut dahil farklı platformlarda uygulamaların oluşturulmasını, hata ayıklamayı ve uygulamayı basitleştirir. Visual Studio 2010 Professional yüksek kaliteli çözümler sunmanızı sağlayan denenmiş geliştirme ve hata ayıklama araçları için entegre desteğe sahiptir.Visual Studio 2010 Türkçe Yama ve MSDN Essentials ile Birlikte Visual Studio 2010 Professional en son temel Microsoft platformlarına (Windows 7 Ultimate, Windows Server 2008 R2 Enterprise ve Microsoft SQL Server 2008 R2) erişim ve ayrıca profesyonel bir topluluktan destek sağlayan bir yıllık bir deneme aboneliğidir. MSDN Essentials ile Birlikte Visual Studio 2010 Professional, deneme dönemi sonunda MSDN ile Birlikte Visual Studio 2010 Professional'a yükseltilebilir.

MSDN ile Birlikte Visual Studio 2010 Professional hem mevcut hem de önceli temel Microsoft platformları sürümlerine erişim sağlayan bir aboneliktir. Artık Visual Studio 2010 Türkçe Yama ile birlikte. Bu tam abonelik, Visual Studio Team Foundation Server 2010, Windows Azure kullanım saatleri, e-öğrenim kursları ve daha birçok şey içerir. Ayrıtılı bilgi için, bkz. MSDN karşılaştırma şeması


Çalışma alanınızı özelleştirin

Uygulama kodu yazmak genelde birçok tasarımcı ve düzenleyicinin aynı anda açık olmasını gerektirir. Çalışma yönteminizi yönetmenizi kolaylaştıran çoklu monitör desteğiyle Visual Studio 2010 Professional, dijital ortamınızı düzenlemenize yardımcı olur.


SharePoint üzerinde birlikte çalışma çözümleri oluşturun

Web bölümleri, listeler, iş akışları, etkinlikler dahil SharePoint geliştirme için yeni destekten faydalanarak şirketinize özelleştirilebilir birlikte çalışma araçları kazandırın.


Windows 7'de uygulamalar oluşturun

Visual Studio 2010 Professional, Windows 7 teknolojisinde ön plana geçmenizi sağlayacak çoklu dokunma ve “şerit” UI bileşenleri dahil Windows 7 geliştirmesi için yerleşik araçlar sağlar.


RIA ve WPF uygulamalarını kolaylıkla oluşturun

Windows Presentation Foundation (WPF) ve Silverlight tasarımcılarındaki yeni sürükle ve bırak veri birleştirme özelliği, Windows ve Zengin Internet Uygulamaları (RIA) oluşturmayı tasarımcılar ve geliştiriciler için kolaylaştırır ve hızlandırır.

Visual Studio 2010 Türkçe yama indir

Web uygulaması kullanımını basitleştirin

Tek bir tıklatmayla Web uygulamalarınızı bir üretim ortamına dönüştürün. Visual Studio 2010 Professional kodunuzu, Internet Information Server (IIS) ayarlarınızı ve veritabanı şemanızı hedef sunucunuza aktarır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış