Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Need for Speed ProStreet

Need for Speed ProStreet

Demo

4.4 / 5 - 40 oy

Demo Oyunlar

>

NFS Pro Street


Program İndir > Oyunlar > Demo Oyunlar

Gelenekselleşen Need For Speed serisinin en son ve en müthiş oyunu.

Uzun zamandır beklenen efsane oyun Need For Speed serisinin son ve en muhteşem oyunu olan Need for Speed ProStreet'in demosu yayımladı. Oyunda serinin bundan bir önceki oyun olan Need For Speed Carbon ile arasında baya bir fark var diyebiliriz oyunda grafikler olabildiğince müthih olabildiğince gerçek. Oyunun başına geçince oyunmu oynuyorsunuz yoksa filmi seyrediyorsunuz anlamayacaksınız. Çünkü grafiklerin bir filmden fazla bir farkı yok. Oyunda herzamanki gibi o süper firmanın imzası var EA. Bu oyunda birbirinden güzel muhteşem efektler var. Ayrıca grafikler sadece arabalar üzerinde değil oyunun geçtiği yollarda, evler, bazı reklam panoları, seyirciler vb.. unsurlar üzerindede oldukça özenle yapılmış.

Oyunun bu versiyonu demo olduğu için sadece BWM M3 kullananbiliyorsunu vede sadece tek bir yolda yarış yapabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinden geçtik oyunda araba kulanmak ve arabanın hakimiyetini sağlamak oldukça zor. Oyunda kazalar bile çok gerçek, arabanın üzerinde bulunan tüm parçalar dağılıyor ve hasar görebiliyor ve kaza yaparsanız yarışa dönmeniz biraz zorlaşıyor ve belli bir zaman sonra oyundan kopuyorsunuz.

Oyunun grafik motoru yüksek olduğu içinde ekran kartınızın biraz güçlü olması gerkiyor aksi taktirde bazı istenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

YeniklasoR.com Editörünün Yorumu:
Arkadaşlar oyun gerçekden EA firmasına yakışan bir oyun. Oyunun demo olması tek kusuru grafikleri görünce ve o atmosferi yaşayınca oyunun başından kalkmak sizin için biraz zorlaşacaktır buna eminim. Ama oyunu indirmeden önce sağlam bir sisteme sahip olmalısınız yoksa bazı sorunlar kaçınılmaz olabilir.

Oyunun tam sürümü ise 23 Kasım 2007'de piyasaya sürülecek.

Sistem Gereksinimleri:
- 128 MB Ekran Kart
- 3.0 GHZ İşlemci
- 8 GB Boş Sabit Disk Alanı
- 512 MB Ram

Oyundan Bazı Kareler:Oyunun Videosu:


Oyunun desteklediği işletim sistemleri Windows Xp/Vista'dır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış