Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Pc Relocator Enterprise

Pc Relocator Enterprise

4.5 / 5 - 88 oy

Sistem Yedekleme

>

Sistem Dosyalarını Aktarma


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

Eski bilgisayarınızdaki dosyaları ve tüm ayarları yeni bilgisayarınıza aktarın.

Pc Relocator eski bilgisayarınızdaki dosyaları, tüm ayarları ve uygulamları yeni bilgisayarınıza aktarmak için geliştirilmiş bir ayar aktarma sihirbazı.Eğer eski bilgisayarınızdaki tüm ayarları yeni bilgisaryarınıza taşımak istiyorsanız programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Pc Relocator bilgisayardan bilgisayara taşınma işlemlerini başarıyla gerçekleştiriyor, fakat kimi zaman bazı uygulamalar çalışmayabiliyor bu yüzden programı kullanmadan önce uygulamalarınızı yedeklemenizde fayda var.Programla ayarlarınızı ve verilerinizi güvenle yeni bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz.

Kullanımı: Run pc relocator tuşuna bastığımızda sihirbaz açılıyor, ileri diyerek devam ediyoruz eski ayarlarımızı yedeklemek için Old pc sonra File storage seçeneğine tıklıyoruz buradan sonra pc relocator bizi adım adım sonuca doğru yönlendiriyor.
Sihirbaz işlemi tamamlandığında sisteminizdeki tüm ayarlar ve veriler .zip dosya formatında altında sihirbaz işlevi sırasında belirtiğiniz klasöre yedekleniyor.
Buradan sonra tek yapmanız gereken Pc relocator ı yeni bilgisayara kurduktan sonra, programı açıp New pc seçeneğiyle ilerlemek daha sonra cd yoluyla taşıdığınız .zip dosyasındaki yedeklerinizi Pc relocator a göstermek.
New pc seçeneğinde iken iki bilgisayarı birbirine network yoluyla bağlayıp network seçeneğini seçerek yedek .zip dosyarınızı diğer bilgisayara network yoluyla da gönderebiliyorsunuz.

Hatırlatma: Programı açabilmeniz için

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresindeki formu doldurup email adresinize gönderilen license.dat dosyasını programla açmanız gerekiyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış