Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

PhotoFiltre Studio X

PhotoFiltre Studio X

10.8.0

4.6 / 5 - 34 oy

Resim Düzenleyiciler

>

Fotoğraf Düzenleme Programı


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Düzenleyiciler

Fotoğrafları aynı profesyonel fotoğrafçılar gibi düzenlemek, mesela manzara üzerine fotoğraf ekleme işlemini profesyonelce yapmak için güzel bir yazılım.

PhotoFiltre Free yazılımın taşınabilir sürümüdür. PhotoFiltre Studio, tam bir resim düzenleme yazılımıdır. Resimlerinize hari kulade efektler vermenize yarayacak bir yazılımdır. Kullanımı çok kolay ve çok hızlıdır.

Yazılım PNG, GIF, BMP, JPEG ve bir çok resim formatlarını kabul eder.

Yazılımın menüsünde olan Nozzles Tool aracı ile resimlerinize küçük resimler ekleyebilirsiniz. Bu küçük resimler, kelebekler,hayvanlar,harfler,bitkiler,çeşitli şekiller,meyve ve sebzeler gibi bir çok resim ekleyebilir.

Artistic PaintBrush aracı ile resimlerinizi sansürleyebilirsiniz. Gözükmesi istemediğiniz yerlere bu efekti uygulayarak sansürlemeyi gerçekleştirirebilirsiniz.

DeformTool aracı ile ise resimlerinizin istediğiniz yerlerini büyültebilir,küçültebilir ve kıvırabilirsiniz. Bu efekt sayesinde komik komik resimler oluşturabilirsiniz.

RetouchTool aracı ile resimlerinize ışık verebilir, aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Ayrıca retouch aracı ile resimlerinize karanlık katabilirsiniz. Bir gece görünümü sağlayabilirsiniz.

BlurTool aracı ile resim birleştirebilirsiniz. Resimleri yan yana koyup kenarlarını yumuşatıp birleştirebilirsiniz. Yada bu aracı sansür yapmak içinde kullanabilirsiniz. Linklerin üzerine hafifçe uygulayarak sansür yapabilirsiniz.

PaintBruh aracı ile resimlerinizin istediğiniz yerlerini silebilirsiniz. Bu silme işlemini istediğiniz bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Yuvarlak,kare,çizgi vs.

EraseTool aracı silmeye yarayan bir araçtır. Bir diğer adı silgidir.

SprayTool aracı ise istediğiniz renkte resimlerinize püskürtme ekleyebilmenize yarayacak bir araçtır. Yani siprey görevini görür.

FillTool ise resmin arka planını istediğiniz renge çevirmeye yarayan bir araçtır. Resimlerinizin arka planını bu araçla değiştirebilirsiniz.

LineTool aracı ile resimlerinize renk renk çizgiler ekleyebilirsiniz. Çizgilerin sonuna şekil ekleyebilirsiniz ve rengini değiştirebilirsiniz.

MagicWandTool aracı ile resimlerinizin istediğiniz yerlerini seçip kesebilirsiniz. Bu işlem de kalınlığıda siz belirliyeceksiniz.

PipetteTool ile resimdeki istediğiniz yerlerin rengini öğrenebilirsiniz. Bu rengi web sitenizde kullanmak isterseniz onun için de yazı veriyor. Örneğin sarı renk : #FFFF00

Resimlerinize yazı ekleyebilirsiniz. Yazınıza güzel efektler verebilirsiniz. Yazının rengini değiştirebilirsiniz. Başka bir resme başka bir resim ekleyebilirsiniz. Mesela kendi resminizi transpran özellii ile arka planı keserek. Manzara resmine yapıştırabilirsiniz. Yada montajlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu program Photoshoptan sonra gelen en güzel ve en kaliteli resim düzenleme programıdır. Ayrıca ücretsiz bir yazılımdır. Herkese tavsiyemdir.

PhotoFiltre Türkçe Yaması

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. kerimoğlı yolladı.   14-09-2013 12:44