Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Bilgisayarlarınızın Saldırılara Açık Olup Olmadığını Öğrenin

> 1 <

Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #85715 09-07-2006 18:16 GMT-1 saat    
Bu bilgi dogrudan microsoftun güvenlik sitesinden alınmış olup tarafımcada kullanılmaktadır ve cok verimli sonuçlar elde etme imkanı vermektedir.
Microsoft Baseline Security Analyzer v2.0 (for IT Professionals):
(MBSA) ücretsiz olarak karşıdan yükleyebileceğiniz ve tek başına veya ağdaki bilgisayarlarınızda güvenlik açığı taraması yapabileceğiniz bir araçtır. MBSA ile Windows 2000, Windows XP ve Windows Server 2003 sistemleri için eksik güvenlik güncelleştirmelerini kolayca bulabilirsiniz. MBSA ayrıca Microsoft Office gibi masaüstü uygulamalarıyla ve Microsoft Exchange gibi sunucu uygulamalarıyla da çalışır. MBSA bilgisayarınızı taradıktan sonra, gerekli güncelleştirmeleri nasıl bulup yükleyebileceğiniz konusunda bilgi sağlar.

(Overview
In response to direct customer need for a streamlined method of identifying common security misconfigurations, Microsoft has developed the Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA). Version 2.0 of MBSA includes a graphical and command line interface that can perform local or remote scans of Windows systems. MBSA runs on Windows Server 2003, Windows 2000, and Windows XP systems and will scan for common security misconfigurations in the following products: Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Internet Information Server (IIS) 5.0, and 6.0, SQL Server 7.0 and 2000, Internet Explorer (IE) 5.01 and later, and Office 2000, 2002 and 2003. MBSA also scans for missing security updates, update rollups and service packs published to Microsoft Update)


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <