Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Video blog artık cep telefonunda

3604 chatmeydanı üyelik sil

Forumlar / Teknoloji / İnternet

 
> 1 <

Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #91648 15-07-2006 11:29 GMT-1 saat    
Turkcell ve Ericsson’un çözüm ortağı, teknoloji alanında faaliyet gösteren, ‘mobil chat’i ilk uygulyan Done İletişim ve Bilgi Sistemleri, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek ‘Video Blog’u cep telefonu ve internet kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Video Blog ile kullanıcı, kendisini canlı olarak hem web’den hem cep telefonundan anlatabilecek, yüzbinlerce kişiye hazırladığı özel show’larını izlettirebilecek…

Done İletişim’in alt markası olan ‘chatmeydanı.com’a üye olan kişilerin faydalanacağı cep telefonu ve web üzerinden video blog ile chat uygulamasının Türkiye’de henüz benzer bir örneği bulunmamakta… Kullanıcı wap üzerinden, video blog ile profil ve galeri yüklerken, profil video blog’u ile daha doğru eşleşmeler yapabilecek, kendini milyonlara gösterme şansını elde edecek.
Video Blog kullanıcıları sohbet ederken resim ve mesajlaşmanın yanı sıra video’ları ile yarı – gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilecekler.


www.chatmeydani.com’a üye ol, Video Blog’u kullan!

Done İletişim’in bu hizmetinden yararlanmak isteyenler, alt markası ‘chatmeydanı’na web’den www.chatmeydani.com’a, kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.
Ayrıca teknoloji alanındaki gücü ile Done, video profil ve video blog çekip göndermeyi kullanıcılar için çok kolay bir hale getiriyor. İsteyen cep telefonuna indireceği “Çek-Yolla” adlı bir Symbian uygulamayla sadece çekiyor, yolla dediğinde video blog hangi adrese nasıl gideceğini biliyor. İsteyen cebinden çektiklerini MMS olarak ChatMeydanı’nın 3604 kısa mesaj numarasına yolluyor, isteyen de bilgisayarındaki video dosyalarını webden Chat Meydanı’na yüklüyor. Nereden yüklenirse yüklensin aboneler videoları hem web’den hem wap’tan izleyebiliyorlar. Video’ların sitede yeralması için onaylanması gerekiyor... Öte yandan onaylanan görüntülerin kişinin kendisine ait olması da bir diğer önemli husus..

Türkiye’de ilk defa kullanılacak olan bu hizmetin yaratıcısı Done İletişim, dünyadaki son teknolojileri de yakından takip ederek Türkiye’nin bilişim anlanındaki gelişiminde büyük rol oynamaya devam edecek.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <