Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Akıllı ve şık: M600i

> 1 <

MuHaMMeD

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3201 ileti
Yer: istanbul
İş: öğrenci
Kayıt: 20-06-2006 06:59

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #104482 31-07-2006 19:15 GMT-1 saat    
Tam donanımlı bir e-posta aracı ve cep telefonu olan M600i, son derece şık ve ince gövdesinde dokunmatik ekran ve el yazısı tanıma özelliklerini de barındırıyor.


İstanbul, 25 Temmuz 2006 - M600i, push e-posta uygulamaları, uzaktan senkronizasyon olanağı ve genişletilebilir belleğinin yanı sıra, sadece 15mm eninde bir 3. nesil cep telefonu olarak dikkat çekiyor:

M600i ile İnternet'te gezerken bir görüşme yapabilmek gibi çoklu işlemler, kullanılan yazılım platformu ve kullanıcı arayüzü sayesinde gerçeğe dönüşüyor. M600i, UMTS sayesinde büyük eklere sahip e-postaları da hızlı bir şekilde görüntülüyor. M600i'de ayrıca PowerPoint, Word, Excel editörleri ve Adobe PDF Viewer yer alıyor.

Sony Ericsson ürün portföyündeki ilk Symbian OS 9.1 ve UIQ 3.0 uyumlu cep telefonu olan M600i, geniş kişiselleştirme özelliklerine ek olarak Sony Ericsson Uygulama Mağazası'ndan arzu edilen uygulamaları satın alabilme olanağı da sunuyor.

Şu anda yaklaşık 650 milyon e-posta kullanıcısı* bulunduğu halde, mobil ortamda e-postaya erişme olanağı sunan çok fazla çözüm olmadığı için, M600i'nin cep telefonundan akıllı telefona geçiş yapmak isteyen kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanması bekleniyor.

M600i'nin 262 bin renkli 2.6- QVGA ekranında e-postaları okumak ya da yüksek kaliteli video görüntüleri izlemek keyfe dönüşüyor. M600i, ergonomik tasarımı sayesinde, tek ya da çift elle rahatlıkla kullanılabiliyor. Çift fonksiyonlu tuş takımı bir yandan kolay mesaj girişleri sağlarken, numara girişleri için de bir anda geniş bir tuş takımına dönüşüyor.

e-Bağlantı açısından geniş çözümler sunan Sony Ericsson, bir yandan da mobil güvenlik için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor. Cep telefonları için anti-virus ve firewall yazılımı olan McAfee ve Pointsec, Dene&Al paketleri şeklinde telefonla birlikte sunuluyor. Ayrıca şirket ağlarına güvenli bağlantı için kullanılan Certicom VPN Client da telefonda ücretsiz yer alıyor.

İçerdiği özellikler göz önüne alındığında şaşırtıcı şekilde ince bir cep telefonu olan M600i'nin, 60MB dahili belleği ve en kompakt cep telefonları için yaratılan 64MB Memory Stick Micro? (M2?) ultra-küçük harici belleği bulunuyor. Yaklaşık 564 Euro'dan alıcı bulacak olan M600i, Sony Ericsson'un bu tip bellek kartını kullanan ilk telefonu olarak göze çarpıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <