Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Motorola'nın yeni transferi

> 1 <

MuHaMMeD

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3201 ileti
Yer: istanbul
İş: öğrenci
Kayıt: 20-06-2006 06:59

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #104483 31-07-2006 19:16 GMT-1 saat    
Motorola, profesyonel futbol dünyasının en fazla ilgi gören isimlerinden David Beckham ile 3 yıllık bir anlaşmaya imza attığını duyurdu.


Heyecan verici işbirliği, Asya pazarına yönelik büyük çalışmalarla başlayacak ve sonrasında farklı pazarlar için farklı kampanyalarla ilerleyecek. Bu gelişmelere istinaden Motorola Türkiye yetkilileri yıldız futbolcuyu Türkiye'deki hayranları ile buluşturacak çalışmalar için kolları sıvadıklarını belirttiler.

Beckham'ı dünya kupasında da yalnız bırakmayan Motorola, tarzı ile dikkat çeken futbolcuyu Motorola'nın devrim yaratan tasarım telefonları ile destekleyecek. Beckham kupa süresince Motorola'nın ses getiren modelleriyle görülecek. Motorola aynı zamanda ekran koruyucular ve video klipler gibi Beckham'a ait özel telefon içeriği geliştirerek efsane futbolcunun sihrini Motorola kullanıcılarıyla da buluşturacak.

Beckham, kısa süre önce U2 solisti Bono'nun katıldığı bir toplantı ile tanıtılan ve Afrika'da AIDS ile mücadele için satışa çıkarılan (MOTO)RED serisinin desteklenmesinde de rol alacak.

Beckham ile gerçekleştirilen anlaşma hakkında bir açıklamada bulunan Motorola Mobil İletişim Araçları Perakende Pazarlama Bölümü Başkan yardımcısı Jeremy Dale konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Bu işbirliğiyle ilgili hem kendimiz, hem müşterilerimiz, hem de tüketicilerimiz adına büyük heyecan duyuyoruz. David Beckham küresel bir ikon. Bu yüzden de farklı ve ses getirecek birçok projede kendisiyle çalışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Özellikle kendisine duyulan büyük ilginin, Afrika'da AIDS ile mücadeleye destek vermek için çıkardığımız (MOTO)RED serisine sağlayacağı katkılardan ötürü çok mutluyuz" dedi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <