Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yurdum insanlari...

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #171832 05-03-2007 20:56 GMT-1 saat    
Kar denince ilk akla gelen "kardan adam yapma" eylemi de büyüsünü kaybetti. Tüketici toplumumuz ayni zamanda yaraticiligini da konuþturdu ve ortaya bu "kardan at" çikti.


Cirit müsabakasinda sporcularin birbirine attigi sopa maçi izlemeye giden 76 yasindaki adami kafasindan vurdu...Adana'nin Yumurtalik'taki bir balikçi barinaginda ikinci yilini dolduran pelikan, ilçenin maskotu oldu. Pelikan, gazetelerde çikan haberleri sayesinöde kent turizmine önemli katki sagladi. Gelen turist sayisindaki artis onu gösteriyor...


Fotoðrafa bakip da, tavuklarin çamasir makine girdiðini sanmayin sakin! Bodrum'da yaþayan ismail Gönlügür, sadece, eski çamaþir makinesinin ön kapaðini kümes kapisi yapmiþ! "Doðayi korumak için elimden geleni yapiyorum. Malzemeleri çevreyi kirletmeyecek þekilde kullanýyorum" diyen Gönlügür'ün odunluðu da 1954 model bir cip!


Adana'nin Kozan ilçesinde yaþayan Ahmet Batman, kamyonetinin kasasina kurduðu firinla evlere, is yerlerine hatta köylere kadar servis yapiyor. Öyle ki bazi ev kadinlari hazirladiklari hamur iþlerini piþirmek için Ahmet Usta'yi bekliyor. iþinden oldukça memnun olan Ahmet Batman'a, düðün ve cenazelerde de yoðun teklifler geliyor.


Karaman'daki bir hali magazasi, maliyet hesabini zorlayan promosyonuyla tüketicileri sevindiriyor. Maðazada 1 hali alana, 6 hali bedava veriliyor!Uyanik 'Yurdum insani' bu kez yakayi fena ele verdi. Batman'da, sigortadan para almak için bir otomobille minibüsü bilerek birbirleriyle çarpiþtiran iki kiþinin sahtekarligi saniye saniye güvenlik kamerasina yakalandi. M.D ve M.H.T isimli kiþiler gözaltina alinarak haklarinda soruþturma baþlatildi.


BMW otomobili çalinan A. Bey aylar sonra arabasinin bulunduðu haberiyle sevindi. Ancak aracini almaya gittiðinde bir sürpriz onu bekliyordu. Hirsizlar BMW'ye LPG taktirmisti...


Sinop'ta engelliler için 2 yil önce yaptirilan rampanin ortasinda bulunan elektrik direði, "Bu ne perhiz, bu ne lahana turþusu" dedirtecek cinsten. Yapanlari isabetli seçimlerinden dolayi kutluyoruz!


Kahvehane isleten Osman Bey, küllüklerin sik dolmasindan bikmisti. Oysaki bu iþin dogasinda vardi. Osman Bey, dahiyane bir fikirle bu sorunun da üstesinden geldi. Masalarin ayaklarina saksi koyan kahveci, müþterilerden küllükleri oraya boþaltmalarini istedi. Saksiyi kahvehane kapaninca boþaltmaya baþladi.


Eskisehirli polis memuru 37 yasindaki E. Y, kendi yaptigi doðalgaz sobasiyla isiniyor. Hem de yüzde 60 tasarruflu olarak!Berber Mehmet Öçal flütü burnuyla çaliyor. Komþularina konserler veriyorcogu insan agziyla calamazken bizim mehmet emmi burnuyla calip konser bile veriyorilginc uyari afisler lehvalar yani yorumsuzlar:)Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <