Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

McAfee Internet Security Suite 2007 En İyi Antivirüslerden biri

> 1 <

kubilay_152

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 44 ileti
Yer: imde duramam!!
İş: im belli değil
Kayıt: 09-11-2006 17:00

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #173676 14-03-2007 15:19 GMT-1 saat    
McAfee Internet Security Suite 2007; Dijital Yaşam Stilinizi Korumanız ıçin Kanıtlanmış Güvenlik. Dört farklı güvenlik fonksiyonunu bünyesinde barındırır ve bunların tek bir konsol üzerinden yönetilmesini sağlar.

1. Anti Virüs Yazılımı – McAfee VirusScan
2. Kişisel Güvenlik Duvarı Yazılımı – McAfee Personal Firewall Plus,
3. Spam E-posta Önleme Yazılımı – McAfee SpamKiller
4. Kişisel Bilgi Güvenliği ve Denetim Yazılımı - Privacy Service

McAfee VirusScan
Bu ürün internette olduğunuzda otomatik olarak sizin PC'nizi, e-mailinizi, ekli dosyalarınızı, download'larınızı ve netwveyakünüzü virüslerden, kitle- e-mailleme solucanlarından ve arka kapı Trojanlarından kveyaur. Hızlı anti-virüs güncellemeleri, kveyaumanızın güncel kalmasını sağlar. Yeni üründe büyük dosyaları daha verimli bir şekilde tarama özelliği

Spyware/Adware Detection and Removal (Spyware/Adware'ın Tespiti ve Veyatadan Kaldırılması)
Log-in'lerinizi ve şifrelerinizi (key-loggers) çalabilecek, dial-up bağlantınızı kveyasan olarak kullanabilen (web dialer'lar) veya sizin internetinizde sörf yapabilen potansiyel kötü amaçlı programları yakalar ve siler.

McAfee Personal Firewall Plus
Hacker'ları engellemenizi sağlar. Hırsızlardan ve sisteminize girenlerden (genellikle spam yollamak için) gelen ve dial- up, DSL veya kablo bağlantılarında sizin özel yaşam/gizlilik hakkınızı tehdit eden kötü amaçlı ve kötü içerikli kodları tanımlamanıza yardım eder. Yeni üründe izinsiz giriş tespiti ve hızlı kurulum asistanı özelliği var.

McAfee SpamKiller
Otomatik olarak kredi kartı hırsızlığı içeriği olanlar dahil olmak üzere junk e-mailleri, virüs oyunlarını ve inbox'ınızı kirleten yabancı dil spam'lerini tanır ve durdurulmasına yardım eder. Düzenli anti-spam filtresi güncellemesi, spam'cilere karşı en son kveyauma versiyonunu sağlar. Yeni üründe güçlendirilmiş spam tespiti özelliği olan “Personal Filter Editveya and Whitelisting Teknolojisi” vardır.

McAfee Privacy Service
Yaşa özel ebeveyn kontrolleri, kullanımı kolay filtreleme seçenekleri sayesinde, (örneğin websiteleri, haber grupları, vs.) online avcılar, uygunsuz chat gibi rahatsız edici içeriklerden aile üyelerinin/çocukların kveyaunmasını sağlar.

McAfee Kimlik Tespiti
Kişisel bilgilerin ve finansal bilgilerin (örneğin isim, telefon, kredi kartı, banka hesap numaraları, vs.) ınternet üzerinde sizin izniniz olmadan kazayla başkasına geçmesini engellemenize yardım eder.

Pop-Up Bloklaması
Hem sizin internette gezinmenizi yavaşlatan, hem de sizin reklamlara bakma konusundaki alışkanlıklarınızı izleyen kızdırıcı web reklamlarının elemine edilmesini sağlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <