Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Arkadaşlar!Knighta girmemesinin başlıca sebebi buyrun bakın

> 1 <

fightclub12

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 11 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 14-04-2007 08:52

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #193530 21-04-2007 17:23 GMT-1 saat    


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Keri: Türkiye'ye geliş amacınız nedir?

Joshua Hong: Türkiye'ye geliş amacımız genel olarak Türkiye'de bir pazar araştırması yapmak, bu bölgedeki problemleri araştırıp bunlara çözüm getirmek. Türklerin istekleri ve sorunları bizim için önemli.Keri: Buraya geliş amaçlarınızdan biri de Türkiye'de bir Knight Online Serverı açmak olabilir mi? Böyle bir düşünceniz var mı? (Gülerek)

Joshua Hong: Böyle bir durum var tabii ki ama biraz daha düşünmek ve araştırmak lazım. Türkiye'de bir server açmak bizim için de önemli fakat ilk önce hackerlar ve ödemeler ile ilgili problemleri çözmek gerekiyor. Türkiye'den olumlu bir araştırma sonucu alırsak bu serverı açmayı biz de istiyoruz.K: Şu anda Knight Online oynayan kaç Türk oyuncu mevcut?

J: Knight Online serverlarında ortalama 3,5 milyon Türk oyuncu var. Bu da oyuncuların neredeyse yarısının Türk olduğunu gösteriyor. Bu nedenle Türkiye bizim için çok önemliK: Türkiye'nin sizin için önemli olduğunu söylüyorsunuz. Şu anda da biliyoruz ki bir Knight Online Dünya Şampiyonası yapılmakta fakat şampiyonada Türkiye'yi göremedik. Bunun nedeni nedir?

J: Şampiyonaya bu dönem Amerika, Kore, Japonya ve Çin katılıyor. Knight Online, Amerika tabanlı bir şirketin hazırladığı, Koreli ve Japon programcılar tarafından yapılan bir oyun. Bu nedenle biraz da deneme amaçlı bir şampiyona oldu bu. İlk kez yaptığımız için eksiklerimizi de görme fırsatımız olacaktır. İleride yapılacak turnuvalarda Türkiye'yi de aramızda görmek istiyoruz. Bunun için de çalışmalar yapacağız. Yeni kuracağımız serverları Türkiye'ye de uygulayacağız.K: Benim özellikle ilgilendiğim bir nokta da Knight Online oyunu içerisinde Role Play (Rol Yapma) kavramı çok fazla yok. Oyun daha çok Hack'n Slash (Kesip Biçme) mantığı üzerine kurulu. Oyuna Role Play de katmayı düşünüyor musunuz? Bu konu bizim için de önemli.

J: Oyunda senaryo bazında yenilikler gelecek. Yeni hikayeler eklenecek fakat yeni görevler için kesin bir şey söyleyemiyorum. Zaten bizim amacımız oyuncuları bir Role Play içine sokmak değil. Bizim amacımız tamamen PK. (elleriyle kesme biçme işaretleri yapıyor gülerek) İnsanlar canavarları kesmekten hoşlanıyor. Zaten bizim oyunumuzda çok fazla İngilizce bilmeniz gerekmiyor. Ama oyun içine Role Play katarsak olay tamamen İngilizce bilgisine dayanabilir. Yabancı dili olmayan insanlar oyunu rahat oynayamazlar ve keyif almazlar. Şu anda oyuncularımız oyunun halinden memnunlar biz de bunu değiştirmeyi düşünmüyoruz. Role Play katarsak WoW gibi oluruz. Bizim istediğimiz bu değil.K: İngilizce bilgisinden bahsetmişken Türkçe bir Web Sayfası açıp, tüm kuralları ve yenilikleri Türkçe yayınlamayı düşünüyor musunuz?

J: Yakın zamanda Türkiye sayfamızı açacağız. Hazırlıkların çoğu tamamlandı. Açılacak sitemizde tüm kuralları, yenilikleri, oyun haberlerini kısaca her şeyi Türkçe olarak bulabilecekler.K: Firmanızın yeni çıkardığı WarRock isimli oyun hakkında neler söyleyeceksiniz?

J: WarRock oyunu, Battlefield 2 ve Counter-Strike oyunlarının birleşimi gibi düşünülebilir. Hardware gereksinimleri çok düşük fakat bu gereksinimleri zorlayacak kadar iyi grafiklere sahip olacak. İşin en güzel yanı ise insanlar bu oyunu oynamak için para vermek zorunda değiller. Oyun tamamen bedava olacak. İsteyen Bronz, Gold, Premium üyelik sistemleri gibi üyeliklerden yararlanıp ek parçalara sahip olabilirler. Oyun yakın zamanda çok popüler olacak. Tüm cafelerde oynanıp tüm insanlar tarafından konuşulacak diye düşünüyoruz.K: Son dönemlerde bir Online oyun bolluğu var. World of Warcraft, Dungeons&Dragons Online, Age of Conan gibi oyunlar gündemde. Bu oyunlar Knight Online'ı nasıl etkiliyor?

J: Bu tür oyunlar bizi etkilemez. Bizim oyun sistemimiz onlarınkinden daha farklı. Bu oyunlar yüksek sistem gereksinimleri gerektiriyor ve paralı. Bizim gereksinimlerimiz daha uygun ve oyunumuz ücretsiz. Knight Online şu anda çıkışta. Her zaman yükselen bir grafik çiziyoruz. Knight Online oyun mantığı olarak da basit. Tamamen kesip biçmekten ibaret bir oyun. Bahsettiğin diğer oyunlar Role Play üzerine kurulu ve daha komplike. İnsanlar basit oyunları seviyorlar.K: Sizin de söylediğiniz gibi Knight Online'ın sistem gereksinimleri düşük ve grafikleri de diğer oyunlara bakılınca daha kötü. Bununla ilgili bir çalışmanız var mı?

J: Grafik iyileştirmek tamamen bizim elimizde. Çok yüksek grafikler kullanabilirdik ama o zaman da herkes oynayamazdı. Yüksek grafiklere yüksek sistem gereksinimleri lazım. Fakat şu anda yeni çıkacak devasa bir patch (yama) hazırlıyoruz. Bu yama ile hem grafikler çok iyi boyutlara ulaşacak hem de oyunda değişiklikler olacak ve Hilelerin çoğu engellenecek.K: O zaman oyunun sistem gereksinimleri de artacak değil mi?

J: Tabii ki. Ama çok yüksek grafik düzenlemelerine karşın çok az bir artış olacaktır bu.


K: Size çok teşekkür ederiz Bay Joshua. *****(site adı vermek yasak olduğundan* koydum) için bir mesajınız var mı?

J: Biz teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda **** gibi büyük bir site ve K2 Network olarak daha iyi projelere imza atacağımıza inanıyorum

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


09HaCkEr09

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 475 ileti
Yer: İsTaNbUl
İş: HaCkEr___HaCkMaN
Kayıt: 10-04-2007 19:00

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#193545 21-04-2007 17:37 GMT-1 saat    
bune be

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


||DareDevil||

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 590 ileti
Yer: im çook dar
İş: Simitcilik bazende boğaça satıom
Kayıt: 01-04-2007 17:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#193560 21-04-2007 17:55 GMT-1 saat    
Paylaşım için SaoLL !! EMEĞİNE SAĞLIK

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <