Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Microsoft 6 milyar $ a online reklam

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #215009 23-05-2007 16:32 GMT-1 saat    
Microsoft 6 milyar $ a Online reklam firması aldı ...

Microsoft bugün yaptığı açıklamada aQuantative isimli online reklamcılık firmasını 6 milyar$'a nakit olarak satın aldığını bildirdi .Online reklam sektöründeki savaşın kızıştığını gösteren bu hareketin yazılım devine ciddi bir avantaj sağlıyacağından eminiz..

Microsoft , bugüne kadar yaptığı n büyük alımı gerçekleştirdi ve aQuantative firmasını perşembe günkü borsa kapanışı olan 38,57 'ın %85 üstünde bir fiyat sağlama alanında Microsoft Google , Yahoo ve AOL'u yakalama arzusunun ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor '' şeklinde yorumlanıyor ..

Microsoftun platformlar ve servisler başkanı Kevin Johnson , anlaşmanın şirketin reklamcılık platformlarını başka bir düzeye çıkaracağı gösterdiğini söyledi Johnson şöyle konuştu ;

Microsoftun reklamcılık olanakları ile aQuantive'in reklamcılık araçları , destek ve sendikasyon konusundaki tamamlayıcı tecrübesi daha güvenilir çözümler oluşturmak ve ajanslara , reklamverene ve yayıncılara daha çok değer sunmak için bir fırsat .

aQuantive , 10 yıldan bu yana , 3 markanın içinde olduğu geniş bir perspektive sahip. Bunlar medya için reklamcılık platform konsolu sağlayan : Atlas ; Reklam veren Kampanyaları Yayıncıların Banner olanaklarını eşleştiren ( medya planlama ) : DRIVEpm ve medya planlama ve satınalma konusunda danışmanlık da veren , Dünya'daki en genil online reklam ajansı olan : Avenue A | Razorfish.

Microsoft , aQuantive olanakları yeni-nesik reklam sistemleri yaratmak için kullancakları ve bu sistemler arasında çapraz medya planlama , video-on demand ve IPTV gibi olanakları olacağını açıkladı.

Microsoft , satın almanın 2008'in ilk çeyreği içinde tamamlanacağını düşünüyor . Aslında uzun zamandan bu yana Microsoft'un müşteri ve sağlayıcısı olan aQuantative çalışmalarını Microsoft'un Online Servisler İş'inin bir parçası olarak Seattle'da sürdürecek .




bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <