Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Norton AntiBot'u Deneyin

> 1 <

Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #223222 09-06-2007 05:58 GMT-1 saat    
Norton AntiBot


Symantec yeni Norton ürününü Beta olarak kullanıma açtı. Norton AntiBot, bir deniz mayını olmayıp bilgisayarı yeni çıkan zararlı yazılımlardan korumayı hedefleyen bir ürün.


Bugün duyurulan yeni Norton yazılımı klasik antivirüsler gibi virüs veritabanı kullanmak yerine, gerçek zamanlı olarak uygulamaları ve işlemleri kontrol ederek zararlı gördüklerini engellemeyi amaçlıyor. Değiştirilen kayıt defteri değerleri, bilgi aktarımı yapılan internet siteleri, yazılımın gizli olarak çalışıp çalışmadığı kontrol edilenler arasında. Symantec'in açıklamasına göre Norton AntiBot antivirüslerin yerini almaktan çok onlara destek olması için hazırlanan bir yazılım.
Deneyelim Bakalım...

Norton AntiBot'un henüz hazır olmayan beta sürümünü ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Yazılımın çıkış sürümünün Temmuz ayı içinde çıkarılması planlanıyor. Asıl sürümü çıktıktan sonra beta sürümü kullanılamaz olacak. Yazılım için henüz bir ücret açıklaması gelmedi. Symantec AntiBot'u ayrı satmak yerine Norton paketleri için eklemeyi de düşünüyor olabilir. Aşağıdaki bağlantılardan 10,1 MB boyutundaki beta sürümlerini indirebilirsiniz. Symantec'in ve ShiftDelete.Net'in Beta yazılım kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu olmayacağını belirtmeyi unutmayalım.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) sürümü indirin


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) sürümü indirin

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <