Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Web Saldırılarına Karşı Yeni Güvenlik...!

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #224811 12-06-2007 19:51 GMT-1 saat    
Güvenlik yazılımı firması Trend Micro, Web İtibarı teknolojisini bütünleşik olarak sunan Trend Micro OfficeScan 8.0 çözümünü duyurdu.

Başta antivirüs çözümleri olmak üzere bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik bilgi güvenliği ürünleriyle tanınan Trend Micro, Web İtibarı teknolojisini bütünleşik olarak sunan ilk çözüm olan OfficeScan 8.0'ı duyurdu. OfficeScan 8.0, Web üzerinden yayılan ve son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan bilgi güvenliği tehditlerine karşı, kullanıcıları güvenlik şemsiyesi altına alıyor.

Casus programlar başta olmak üzere birçok tehdit unsuru artık, bir Web sitesinde gezinirken sinsice kullanıcının bilgisayarına geliyor. OfficeScan, sürekli olarak güncellenen ve çok geniş bir veritabanına sahip olan “itibar bilgi bankaları”nın desteğiyle, İnternet'te sörf yapan kişilere site hakkında renklerle kodlanmış uyarılar gösteriyor. Uyarılar, sadece Web sitesinin ana sayfasını değil, site içindekitek tek sayfaları da kapsıyor. Web sitesinin istenmeyen bir içeriğe sahip olması durumunda Endpoint Güvenlik Modülü devreye girerek uyarıda bulunuyor.

Windows Vista işletim sistemini ve 64 bit bilgi işlem ortamlarını destekleyen Trend Micro OfficeScan 8.0, virüs ve truva atlarının, solucanların, ağ saldırılarının, casus programların ve rootkitlerin saptanıp bertaraf edilmesine olanak sağlıyor. Trend Micro Kurumsal Güvenlik Stratejisi'nin bir unsuru olan OfficeScan 8.0, genişletilebilir eklenti mimarisi, tespit ve temizleme özellikleri ve Web tabanlı merkezi yönetimi sayesinde kurumsal kullanıcıları İnternet üzerinden gelecek tehlikelere karşı koruyor.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


the rasmus

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 438 ileti
Yer: Kayseri
İş: Half-Life
Kayıt: 16-06-2007 05:02

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228770 19-06-2007 12:37 GMT-1 saat    
bence web adresi olanlar baksın yani hiç ileti yok saol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <