Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

MSN'de Hummalı Hazırlık

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #234496 05-07-2007 09:30 GMT-1 saat    
Küresel ısınmaya dikkat çekmeyi amaçlayan Live Earth'ün İstanbul ayağı iptal edilse de, meraklısı oldukça fazla. MSN organizasyonu ayağımıza getirecek.


7 Temmuz'daki konserlere iki haftadan az kala, internet üzerinden konseri yayınlayacak olan Microsoft'un MSN portalı son hazırlıklarını tamamlamak için harıl harıl çalışıyor. Etkinliğin internet üstünden bir günde 5 milyondan fazla kez izlenmesi bekleniyor. Bu ilk kez bu kadar büyük çapta bir internet yayını demek. Toplamda 36 saatlik canlı yayın izlenmeye hazır halde olacak. Etkinlikte Shakira, Alicia Keys, Black Eyed Peas, Bon Jovi, Duran Duran, Madonna, Pussycat Dolls, Metallica, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers ve Smashing Pumpkins ağır toplar olarak göze çarpıyor. Tüm liste için MSN'in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Büyüksün MSN

Konserin MSN'deki izlenme şekli; izlemek istediğiniz bölgedeki konserin bulunduğu bir ana ekran, yanlarda da diğer bölgelerdeki konserlerin önizleme resimleri şeklinde olacak. Bu resimler sıklıkla güncellenecek. Ayrıca önemli anlardan derlenen konser görüntüleri konserden sonraki Pazar gününden itibaren MSN'den izlenebilir olacak. MSN yaptığı açıklamada konu üzerinde tarafsız olduğunu, kimsenin fikirlerini yönlendirmeyi amaçlamadıklarını vurguladı. "İnternetle falan uğraşamam, hem kotam dolmasın" gibi bahanelerin arkasına saklananlar etkinliği NTV'den de canlı olarak izleyebilirler. Bakalım İstanbul'un kaçırdığı ev sahibi şehirlerden biri olma fırsatı Türkiye'yi ne kadar büyük bir reklam imkânından edecek?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <