Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İpHone'da Kırıldı..!

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #235051 07-07-2007 09:06 GMT-1 saat    
Ünlü Norveçli hacker DVD Jon, iPhone'un operatör desteği olmadan da müzik ve internet özelliklerini kullanabilmeyi başardığını iddia etti.Daha önce DVD'nin koruma kodlarını da kırmayı başaran ve "DVD Jon" adı ile bilinen 23 yaşındaki Johansen, ABD'de ve dünyada çalışması için AT&T operatör desteğine ihtiyaç duyan iPhone'u, konuşma özelliği dışında bu operatörün desteği olmadan çalıştırdığını iddia etti.
DVD John, iddiasını internette kendisine ait günlükte yayınladı. DVD John, 3 Temmuz'da, "So Sue Me" (Hadi beni dava et) başlığı ile yayınladığı günlükte, iPhone'dan tıpkı iPod gibi müzik dinleyip, Wi-Fi özelliğini kullanabildiğini fakat konuşma işlevini yerine getiremediğini açıkladı.

Günlüğünde, bu konuda kafa yoranlar içinteknik detayları da yayınlayan DVD Jon, bahsettiği kırma işleminin sağlanabilmesi için gerekli yazılımların linklerini de veriyor.

AT&T yetkilileri, iPhone'un kırılması ile ilgili iddialara doğrudan yanıtlar vermezken; iPhone'dan maksimum performans alınması için, ürünün AT&T şebekesi ile etkinleştirilmesi ve Apple ile yaptıkları iki yıllık anlaşma gereğince ürünün AT&T desteği olmadan kullanılmasının suç sayılacağını belirtiyor. Apple yetkilileri ise DVD Jon'un iddiası ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapmadılar.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <