Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Samsung L73, Akıllı Çekim yaparak tercih sunuyor

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #236341 12-07-2007 09:57 GMT-1 saat    
Samsung L73 dijital fotoğraf makinesi, Akıllı Çekim fonksiyonu ile ASR sistemi ve flaş olmak üzere peş peşe iki fotoğraf çekerek, iki resim arasından en beğendiğiniz resmi seçme imkanı sunuyor.

Kullanım kolaylığı, görüntü kalitesi ve esnek çekim seçeneklerinden taviz vermeyen Samsung L73 dijital fotoğraf makinesi, üstün özelliklerini parlak siyah ve gümüş renkli gövdesiyle birleştirerek her şartta yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde etme olanağı sunuyor.

7 megapiksel çözünürlüğe ve 230.000 piksel çözünürlüğündeki 2.5 inç LCD ekrana sahip Samsung L73 dijital fotoğraf makinesi, 30 kare/saniye hızında 800x592 piksel veya 320x240 piksel çözünürlükte sesli video görüntü kayıt edebiliyor.

Samsung'un kendine has ASR görüntü sabitleme sistemi, uzun çekim hızlarında veya kamerayı sabit tutmanın zor olduğu durumlarda kamera sarsıntısından kaynaklanan görüntübulanıklığı etkisini minimum seviyeye indiriyor. Samsung L73, ISO 1600 ışık hassasiyeti ve 1/2000 çekim hızı özellikleriyle alacakaranlıkta manzara çekimlerden hızlı hareket eden nesnelerin çekimine kadar her şartta yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde etme olanağı sunuyor. 35 - 105mm objektif aralığı sunan ürün 3x optik yakınlaştırmaya olanak sağlıyor.

Samsung L73 dijital fotoğraf makinesinin Wise Shot (Akıllı Çekim) fonksiyonu devreye sokulduğunda ise kamera, biri ASR sistemi ile diğeri de flaş ile olmak üzere otomatik olarak peş peşe iki fotoğraf çekiyor. Ardından kullanıcı bu iki fotoğraf arasından sonuç olarak en beğendiğini seçebiliyor.

Samsung L73 dijital fotoğraf makinesinin kendi kendine çekim fonksiyonuna benzer bir fonksiyonu da harekete duyarlı çekim özelliği. Bu özelliği kullanarak yapılan çekimlerde, kamera çekimi yapılan nesneye yönlendirilip deklanşöre bastığınız zaman, çekimi yapılan nesne hareket etmeyi durdurduğunda cihaz bunu otomatik olarak belirleyerek fotoğrafı çekiyor.

Samsung L73 dijital fotoğraf makinesi, Face Recognition fonksiyonu AE (otomatik pozlama) ve AF (otomatik odaklama) ayarlarını otomatik olarak gerçekleştirerek portre ve diğer insan fotoğrafı çekimlerinde yüksek görüntü kalitesinin elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca kamera bünyesindeki dahili efektlerle fotoğraflara sepya veya siyah-beyaz efektleri de uygulanabiliyor. Ürün, bu fotoğraflara kamera üzerindeki mikrofon aracılığı ile 10 saniye süreli sesli yorum eklemeye olanak sağlıyor. Fotoğraflar bilgisayar ortamına gerek kalmadan yine kamera üzerinde kırpma, yeniden boyutlandırma ve döndürme gibi işlemlere tabi tutulabiliyor.

Samsung L73 dijital fotoğraf makinesinin 19MB dahili belleği bulunuyor. L73 dijital kamerada, 4GB veri depolama kapasitesine ulaşan SD, MMC, SDHC tip bellek kartları kullanılabiliyor. 98x59x20.3 (mm) ebatlarında ve pilsiz 140 gram ağırlığındaki Samsung L73 dijital fotoğraf makinesi, KDV dahil 479 YTL fiyatla satılıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <