Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Dell, Bilgisayarlarına Renk Getiriyor..!

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #236342 12-07-2007 09:58 GMT-1 saat    
Dell, arasında sabit disk yerine 32 GB'lık flash bellek kullanan ilk PC'nin de bulunduğu, sekiz ayrı renk ve geliştirilmiş özelliklere sahip yeni dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.Dell, sekiz ayrı renk seçeneği ve geliştirilmiş özelliklere sahip dizüstü biigisayarlarını duyurdu. Dell, yeni ürünleri ile hızla gelişen PC pazarındaki payını artırmayı amaçlıyor.

Dünyanın en büyük ikinci bilgisayar üreticisi olan Dell'in yeni ürünleri arasında, sabit disk yerine Flash bellek kullanan ilk kişisel bilgisayarı da bulunuyor. Hafif kategorisinde yer alan bu model 32 GB data saklama kapasitesine sahip.

Sekiz ayrı renk seçeneği ile tüketici ilgisini artırmayı amaçlayan Dell, renkler arasında flamingo pembesi, güneş ışığı sarısı, Alp Dağları beyazı, yakut kırmızısı, kehribar siyahı, gece mavisi seçeneklerini sunuyor.

DELL'İN HEDEFİ, HP'Yİ YAKALAMAK

Dell, yeni modelleri ile en hızlı büyüme potansiyelinibarındıran kişisel bilgisayar pazarında satışlarını artırıp, HP'yi yakalamayı planlıyor. Şirket geçen sene, bu kategoride elde edilen satış adedi miktarının yanısıra büyüme hızında da şu anda lider durumunda bulunan HP'nin gerisinde kalmıştı.

Şirketin bu alandaki rekabetçi anlayışı, satış stratejisinde yaptığı değişiklikle daha önce kendini belli etmişti. Dell, içinde bulunduğumuz ay içerisinde, 23 yıldır devam ettirdiği direkt satış yönteminde değişikliğe giderek, perakende satış marketlerini de satış noktası olarak kullanmaya başladı. Şirket, Wal-Mart ile başlayan perakendecilik işbirliğini önümüzdeki dönemde daha da yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Dell, ayrıca masüstü bilgisayar modelleri için yaklaşık 10 yıldan beri kullandığı Dimension markasını aşamalı olarak sona erdirip, daha önce sadece dizüstü bilgisayar modelleri için kullandığı Inspiron markasına geçeceğini de açıkladı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <