Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

EA'den Spielberg İmzalı İki Oyun

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #238932 19-07-2007 19:44 GMT-1 saat    
Electronic Arts'dan yapılan açıklamada dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg ile iki yeni oyunun üretim aşamasında işbirliği yapıldığı açıklandı.

Electronic Arts'dan yapılan açıklamada dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg ile iki yeni oyunun üretim aşamasında işbirliği yapıldığı açıklanırken, büyük merak uyandıran oyunlar ile ilgili fazla ipucu verilmedi. Electronic Arts Los Angeles Genel Müdürü Neil Young, Mario'nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Steven Spielberg'ün geçtiğimiz yılki E3 oyun fuarındaki görüşmesinde ortaya atılan fikrin hayata geçirileceğini ve Nintendo Wii platformu için action puzzle tarzı yeni bir oyun geliştirileceğini belirtti.

Kod adı LMNO olan ikinci oyun ise Microsoft Xbox 360 ve Sony PlayStation 3 platformları için geliştirilecek. Aksiyon-macera türündeki yeni oyunda oyunseverlerin beklediklerinde fazlasını bulacağını ileri süren Neil Young, oyunun bazı önemli yenilikler getireceğini de ifade etti. Oyunların çıkış tarihi konusunda net bir bilgi vermeyen Young, önümüzdeki yılın Mart ayında PQRS kod adlı action puzzle oyununun çıkabileceğini sözlerine ekledi. İkinci oyunun çıkış tarihi konusunda ise herhangi bir ipucu verilmezken, yapımı konusundaki anlaşma 2005 yılında imzalanan üçüncü bir oyunun hazırlık çalışmalarının ise sürdüğü belirtildi. Daha önce de DreamWorks Interactive'e bağlı Medal of Honor'ı geliştiren bir oyun şirketine sahip olan Spielberg, ekonomik başarısızlık üzerine bu birimi 2000 yılında Electronic Arts'a satmıştı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <