Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Luna Kardeşler geri dönüyor

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240185 22-07-2007 20:26 GMT-1 saat    
Luna Brothers olarak bilinen Joshua ve Jonathan Luna tarafından hazırlanan, Image Comics'den yayınlanan Ultra ve ardından gelen Girls serisi büyük bir beğeni kazanmıştı. İkilinin bu başarısı Marvel Comics'in de dikkatinden kaçmamış ve altı sayılık Spider-Woman: Origin mini-serisi yayınlanmıştı. Nisan ayında yayınlanan #24. sayısı ile sona eren Girls'ün üzerinden çok fazla vakit geçmedi, ve şimdiden Luna Brothers'ın yeni projesinin yayın tarihi belirlendi bile.

İkili tarafından hazırlanan The Sword adlı yeni seri gene Image Comics logosu altında yayınlanacak ve ilk sayısı Ekim ayında piyasaya sürülecek. Joshua ve Jonathan tarafından Kill Bill ve Highlander filmleri ile Blade of the Immortal mangası bileşimi bir tarzda olarak tanıtılan The Sword'un daha önce ki çizgiromanlarından daha fazla aksiyon içereceğini belirtiyorlar.

The Sword'un ana karakteri olan 20 yaşındaki Dana Brighton geleceği parlak bir üniversite öğrencisi. Fakat hayatı bir kılıç aramakta olan üç yabancı ile kesişince herşey kötüye doğru gitmeye başlıyor.

Joshua ve Jonathan Luna yeni seri hakkında şu şekilde bilgi vermekte: “Bu hikayeyi yaklaşık iki yıldır düşünüyorduk. Çoğu projemiz gibi basit bir fikir olarak başladı ve yuvarlanan kartopunun bir çığa dönüşmesi gibi giderek büyüdü. Fakat ana tema 'güç' ve insanların bunu nasıl kullanıp elde edebilmek için yapabilecekleri şeyler. Kılıç olayına gelince, mistik obje ya da silahların zengin ve de karmaşık mitolojilerinden oluşan konsept daima hoşumuza gitmişti. Tolkien'ın yüzüğü, Kutsal Kase ya da Excalibur gibi. Ufak ve de sıradan olan birşeyin insanlığın kaderini belirleyecek olması. Bunu yapmak eğlenceli… Ana karakterimiz Dana Brighton. Üç güçlü yabancı ansızın çıkageliyor ve hayatını mahvediyorlar. Asıl yolculuğu çok sıradışı bir kılıç bulduğunda başlıyor. The Sword temelde günümüz modern zamanında geçen bir fantastik seri… Serinin yayın süresi yaklaşık iki yıl civarı olacak.”

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <