Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Solomon Kane

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240191 22-07-2007 20:30 GMT-1 saat    
Solomon Kane pulp dönem yazarı Robert E. Howard tarafından yaratılan kurgusal bir karakter. Howard'ın, ciddi görünüşlü hüzünlü soluk yüzü ve soğuk gözlerini gölgeler içinde bırakan hafif eğik bir şapka takan tamamen siyahlar içinde, bir eskrim kılıcı, hançer, bir çift çakmaklı tabanca, bazen bir tüfek ve afrikalı bir şamandan aldığı ve gerektiğinde etkili bir silah olarakta kullandığı vodoo sopasıyla donanmış bir 16. yüzyıl puritanı olarak tasvir ettiği Kane'in, Avrupa dan Afrika'nın ormanlarına kadar uzanan maceraları genellikle bir pulp dergi olan Weird Tales'de yayınlandı.

Howard'ın diğer karakterleri gibi o da (1985-86 yıllarında)Marvel Comics tarafından yayınlandı ve kendine ait altı sayılık “Sword of Solomon Kane” adında bir mini serisi oldu. Bunu yanı sıra, Savage Sword of Conan maceralarında da sayısız kez göründü.

2006 Comic Con'da Paradox Entertainment, Dark Horse'la Solomon Cane'in çizgiroman serisi için anlaştığını duyurdu.

Yine 2006′da San Diego comic Con'da ise 2007 de Doğu Avrupa da çekimleri başlıyacak Solomon Kane karakterini temel alan bir film çekileceğini haberi verildi.Oysa şimdiden “The Return of Sir Richard Grenville” adlı Howard'ın şiirini en saf şekilde görsel hale getirmeye çalışan kısa bir Solomon Kane fan filmi çekilmiş.
Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <