Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Helltown

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240192 22-07-2007 20:31 GMT-1 saat    
Suç salgınıyla kıvranan Hub City'e yeni vardığında, Vic Sage'in kahraman olmak gibi bir planı yoktu. Sadece kendi geçmişine ait gizemlerin örtüsünü kaldırmak istiyordu. Yerel bir radyoda muhabir olarak çalışan Vic, ölümcül bir hikayeye çok fazla burnunu sokmuştur ve ne yapacağı kestirilemeyen suikastçı Lady Shiva tarafından kurtarıldığında neredeyse öldürülmektedir.
Dövüş sanatları ustası Richard Dragon tarafından eğitilir ve Batman ona yeni bir kimlik verir. Şimdi yeniden doğan Vic Sage, Hub City'nin en güçlü insanlarınında dahil olduğu büyük komployu ve yozlaşmayı durdurmaya ant içmiştir. Ama anlaşılması zor olan gerçeği ararken bulduğu cevaplar ölümcül olabilir mi?

Denny O'Neil yazdığı Helltown'un kapak illustrasyonunu da James Jean yapmış.

Denny O'Neil'ın çizgiromanlardaki hikayelerini bir roman kalıbına dökme fikri çok uzun zaman önce 90′larda ortaya çıkmış. Her ne kadar başlarda orjinal çizgiromanı tekrar roman olarak biçimlendirmeyi planlasa da, bir film adaptasyonunun bir çizgiromana yada düzyazıya doğru dürüst çevirilemeyeceği gibi orjinal çizgiromanı da romana tam olarak dönüştüremiyeceğini anlamış. O'Neil böylece 86′yla 89 yılları arasında yetişkinler için ilk çizgiroman serisi olmakla okuyucuların gözünde zaten yeterince kredisi olan The Question'ın hikayelerini yeniden kurgulayıp, tekrar yazmış.

Kitabın yapım aşamasıyla ilgili sohbette ise O'Neil; “Görevimin ,Chandler ve Hammet 'la başlayan bugün Isabel Allende ve Alan Moore'la devam eden geleneği (silahlar, ölüm tuzakları, soluk kesen aksiyonla pulp romanlara ait anlatımı) kucaklamak olduğunu düşünüyorum ve bunun yarısını bile başardıysam, ben görevimi yerine getirmişim demektir.” diyor

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <