Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Batman'in özel timi

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240194 22-07-2007 20:32 GMT-1 saat    
Ekim ayında yayınına başlayacak Batman and the Outsiders adlı yeni seri DC dünyasında Countdown ile başlayan gelişmelerin Outsiders ekibi üzerinde yarattığı değişikliklerin önemli bir etkisi olacak. Batman ön plana çıkarak kendi Outsiders ekibini kuruyor ve onların başka kimsenin yapamayacağı görevlerde yeralmalarını sağlıyor.

Peki Batman'in bunda ki amacı ne ve bu durum Justice League'den ayrılacağı anlamına mı geliyor? Serinin yazarı Tony Bedard tarafından Batman and the Outsiders şöyle anlatılmakta:

“Batman her iki tarafa da oynuyor. Bazen olabileceklerin en kötüsüne karşı mücadele edebilmek için süper-kahraman Rüya Takımı'na ihtiyaç duyulacağının farkında, bu yüzden hala Justice League'de. Fakat aynı zamanda harika bir gözlemci olduğu için DC evrenindeki büyük denge değişimlerinin de farkında. 3. Dünya Savaşı'nda Black Adam'ın oluşturduğu yıkım, Bart Allen'ın ölümü, Amazon'ların Washington'ı istilası vs. gibi yakın zamanda yaşanan olaylar meta-insanlara karşı halkın güvensizliğini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardı. Ayrıca Batman süper-kötülerin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunun da farkında ve gelişen olaylar sonucunda vardığı sonuç Justice League'in savaşmak üzere tasarlanmadığı bir takım güçlerin harekete geçmiş olduğu yönünde. Justice League ya da herhangi bir başka 'iyiler' ekibini bazı organizasyonların ya da hükümetlerin üzerine gönderirseniz halkın bu ekiplere karşı tepki duymasına ve desteklerini çekmelerine neden olabilirsiniz. Böylece Batman halkın 'kötüler' olarak kabullendiği kişilerden oluşan bir vurucu tim hazırlıyor. Bu tim eğer Birleşmiş Milletler binasını ya da Başkan Yardımcısı'nın ofisini basacak olursa insanlar kafalarını sallayıp 'İşte gene yaptılar' deyip geçmekle yetinecekler. Outsiders bu tanıma mükemmel olarak uyuyor.”

Süregelen Outsiders serisinin bu hikaye ile kökten yenilenerek kökenlerine geri döndürülmesi planlanılıyor. Serinin çizeri henüz açıklanmadı.

Batman'in Outsiders'a el atması ilk öğrencisi ve ilk Robin olan ve aynı zamanda uzun süredir Outsiders'ın bir üyesi olan Nightwing ile ilişkisini ne şekilde etkileyecek? Nightwing bu yeni seride yeralacak mı? Tony Bedard bu soruların cevaplarını öğrenmek için Five of a Kind: Nightwing/Captain Boomerang'ın okunulmasını söylüyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <