Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Kaplumbağalar Köklerine Dönüyor

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240197 22-07-2007 20:36 GMT-1 saat    
Geçtiğimiz aylarda gösterime giren yeni filmi ile bir kere daha adından söz ettiren Teenage Mutant Ninja Turtles ya da kısaca TMNT'nin çizgiroman macerası ise bugüne dek sinema ve televizyon serilerinde elde etmiş olduğu istikrardan uzak bir çizgi izledi. Kevin Eastman ve Peter Laird tarafından yaratılan çizgiroman en başlarda yaratıcı ikilinin açtıkları ve kendi çabalarıyla yürüttükleri Mirage Studios tarafından yayınlanmaktaydı, popüler bir hale geldiği günden beri ise Archie Publications, Dreamwave Productions, Image gibi farklı yayınevleri tarafından yayınlandı. Bu süre boyunca üç TMNT serisi ve çok sayıda mini-seri çıktı.

Şu anda gene Mirage Studios tarafından yayınlanmakta olan TMNT serisi ise dördüncü seri (Vol. 4). Tales of the TMNT adı ile siyah-beyaz yayınlanmakta olan seri çoğunlukla tek sayılık maceraları ve kaplumbağaları farklı şekillerde okurlara sunan alternatif hikayeleri içermekte.

Haziran ayında yayınlanan Tales of the TMNT #36. sayı ile seri bu formatından çıkarak bildik kaplumbağaların Eastman ve Laird dönemindeki karanlık tonuna geri dönüş sinyalini verdi. Sayı Tristan Jones tarafından yazıldı ve Paul Harmon tarafından çizildi. Tales of the TMNT #37. sayıda ise Jake Black ve Diego Jourdan tarafından Casey Jones'un geçmişine odaklanılacak.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <