Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yetişkinlere yönelik karanlik masallar

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #240199 22-07-2007 20:38 GMT-1 saat    
Zenescope Entertainment tarafından sadece yetişkinlere yönelik bir çizgiroman olarak yayınına başlayan Return to Wonderland adlı yeni seri Lewis Carroll'ın klasiği Alice Harikalar Diyarı'nda hikayesine epey farklı bir bakış açısı ile yaklaşmakta. Bu sefer bu ünlü hikayenin karanlık fantazi ve korku temelarıyla ele alındığı hikaye Alice'in Harikalar Diyarında yaşadıklarından yıllar sonrasında geçmekte.

Seride hikaye Alice'in ailesi etrafında dönmekte. Alice artık evlidir ve iki çocuklu bir annedir. Fakat Harikalar Diyarı'ndan geri döndükten sonra hiçbir şey “… ve sonsuza dek mutlu yaşadı” şeklinde gelişmemiştir. Başından geçen olaylar onun gerçek dünya ile bağını önemli ölçüde koparmış ve ilaç bağımlısı biri haline gelmesine neden olmuştur. Ailesinin üyeleri de birbirinden sorunlu kişilerdir. Kocası iş gezieri bahanesiyle her fırsatta onu aldatmaktadır. Kızı Calie uyuşturucu kullanan, erkek arkadaşıyla seks yapmak için evden kaçan, yaşının verdiği her türlü aşırılığı yapan bir gençtir. Küçük oğlu ise gizliden gizliye psikoz sorunları olan, tam anlamıyla patlamaya hazır bir saatli bombadır. Harikalar Diyarı'nın da hiç de Alice'in aklında kaldığı gibi bir yer olmadığı, çok daha karanlık bir mekan olduğu zamanla ortaya çıkıyor.

Seri şiddet ve seks unsurları içerse de bunun abartılmadığı belirtiliyor, fakat çizgiromanın yapımcıları tarafından #1. sayının kapağında (yukarıdaki kapak) seks unsurunun istenilenden biraz aşırıya kaçarak okurlara seriyi yanlış tanımlayabilecek bir durumda olduğu da itiraf ediliyor.

Return to Wonderland serisinin yazarlığını Raven Gregory, çizerliğini ise Rich Bonk üstlenmekte. Bu seri aynı zamanda Zenescope Entertainment tarafından yayınlanan ve peri masallarına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Grimm Fairy Tales (Kızgın Peri Masalları) serisinin bir halkası.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <