Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Windows Live için iki yeni bedava hizmet

> 1 <

_antika_

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2646 ileti
Yer: Bursa
İş: Öğrenci
Kayıt: 28-05-2006 15:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #241271 27-07-2007 06:34 GMT-1 saat    
[img]http://images.photogallery.indiatimes.com/photo.cms?photoid=1984180[/img]
Google ve Yahoo ile internet üzerinde kıyasıya bir rekabet halinde bulunan Microsoft, bir süredir Windows Live adı altında sunduğu e-posta ve web üzerinde arama hizmetlerine iki yeni ücretsiz servisi daha ekliyor.

Windows Live Folders ve Windows Live Photo Gallery diye adlandırılan hizmetlerin bu yılın sonunda kullanıma açılması bekleniyor. Hizmetlerin hepsini Windows Live Suite adı altında tek bir kurulum dosyasına toplamayı düşünen şirket, yeni ürünler hakkında da kısa açıklamalar yaptı.

Windows Live Folders

Buna göre Live Folders'ta kullanıcılar 500 MB'a kadar veri depolama alanına sahip olacaklar. İlk aşamada sadece ABD'deki kullanıcılar test amaçlı sistemi kullanabilecekler. Geri bildirimlere göre hizmeti düzenleyip belki de kapasitenin artırılacağını açıklayan Microsoft, sayfa üzerinde kullanıcıların dosya paylaşımı yapabileceklerini ve kapasite dahilinde verilerini saklayabileceklerini belirtiyor.

Windows Live Photo Gallery

XP ve Vista'da yer alan fotoğraf uygulamalarının düzenlenmiş ve yenileştirilmiş hali olan Photo Gallery ise klasik olarak fotoğraf paylaşımı ve arkadaşlık ağı platformu üzerine inşa edilecek. Kullanıcılar tıpkı Google'ın Picasa veya Apple'ın iPhone uygulamalarında olduğu gibi sayfaları üzerine kolayca fotoğraf ekleme çıkarma ve paylaşabilme özelliklerine sahip olacaklar.

Microsoft bu hizmetle bağlantılı olarak, eğer ortak protokol ve standartlarda anlaşma sağlanırsa Yahoo'nun Flickr'ı gibi paylaşım siteleriyle ortak görüntüleme altyapısının kullanılabileceğini de duyurdu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Fenerbahçeli>>>>>
> 1 <