Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Beyaz Saray'a blogger kadrosu açılacak

> 1 <

Gece mavisi

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1568 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-01-2007 23:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #244404 09-08-2007 16:21 GMT-1 saat    ABD'de internete daha yakın oldukları ortaya çıkan Demokrat devlet başkanı adaylarının tümü, Beyaz Saray'a çıkarlarsa bir blog yazarı atayacaklarını belirtti.CNN'de YouTube üzerinden gelen soruları yanıtlayarak internet devrimine açık olduklarını gösteren Demokrat Parti başkan adayları, Beyaz Saray'ı internete taşıyacak bir blog yazarı atamaya da hazır olduklarını kaydetti.
Başkan adayları, medya araçlarının sınırlayıcı etkisini kırarak toplum ile doğrudan iletişim kurulması sağlayan blogları propoganda çalışmalarının en önemli parçalarından biri olarak görüyor. Başkan olarak seçilmeleri durumunda, internetin bu nimetini toplumla birebir iletişimde etkin olarak kullanmaya devam edeceklerini belirten Demokrat adaylar, blogun yeni başkanın en güçlü silahlarından biri olacağı konusunda aynı düşünceyi paylaşıyor.

Açık fikirli yazarları biraraya getiren DailyKos forum sitesi tarafından düzenlenen foruma katılan başkan adayları, internetin artık sadecepara kazanılacak bir mecra olmaktan çıkıp, hayatın her alanına sızan bir iletişim aracı konumuna geldiği konusunda ortak görüş belirtti. Bu anlamda, siyasetin de bu akımın dışında olamayacağını kaydeden başkan adayları, interneti kullanmayan bir propaganda çalışmasının bir adım geriden geleceğini söyledi.

Adaylar arasında bulunan, eski ABD başkanı Bill Clinton'un eşi Hillary Clinton da blog konusunda, " Her ne kadar, yazanların hepsinin hakkımda iyi şeyler yazmadıklarının farkında olsam da, ülke için modern ve ilerici bir hareket niteliği taşıyan ve muhafazakar kanadın sesine alternatif yaratan bu gelişmeyi hayata geçirenlere teşekkür ediyorum" dedi

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <