Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Uzaktan kumanda yeniden tanımlandı!

> 1 <

Gece mavisi

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1568 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-01-2007 23:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #244407 09-08-2007 16:25 GMT-1 saat    

TV'nizden, DVD'ye, CD çalarınızdan, klimanıza kadar pek çok aleti tek bir kumanda ile kontrol edin.Sehpanın üzerindeki kumanda karmaşasına son vermek artık elinizde, Logitech Harmony 1000 sayesinde Plazma TV'nizden, DVD'ye, CD çalarınızdan, klimanıza kadar pek çok aleti tek bir kumanda ile kontrol etmeniz mümkün. Üstelik renkli dokunmatik ekranı ve üzerindeki basit ikonları ile evdeki herkes Harmony 1000'i rahatlıkla kullanabiliyor.

Logitech, yeni Harmony 1000 ile uzaktan kumandayı yeniden tasarladı. Çarpıcı ve renkli dokunmatik ekranı ile Harmony 1000 uzaktan kumanda kurulum kolaylığı ve rahatlığı ile dikkat çekiyor.

Harmony 1000 İle kapalı kapılar ardında bulunan aletleri kontrol etmek mümkün...

Harmony 1000 uzaktan kumandanın dokunmatik ekranı, önemli kontrol fonksiyonlarını durumla yakından ilgili hale geldiklerinde görüntüleyerek ünlü Harmony aktivite kontrolünü daha da kolaylaştırmakta. Rakiplerinin aksine Harmony 1000 uzaktan kumanda birimi kızıl ötesi (infrared) alıcısı olan VCR'ler, dijital video kaydedicileri, yüksek çözünürlükte (high definition) televizyonlar ve pek çok ev aletini kontrol eder. Harmony'ye ayrı olarak satılan Kablosuz Genişletici ekleyerek kapalı kapılar ardında etkinliğini de sürdürmek mümkün.

eRadyo frekans (RF) teknolojisini kullanarak, Harmony 1000 uzaktan kumanda zamanda çok odalı (multi-room) eğlence sistemlerini ve kapalı kapıların ardında bulunan aletlere seçenek olarak sunulan Logitech® Harmony® Kablosuz Genişletici ile birlikte kontrol edebilmektedir. Bu arada, dikkat çekici krom ve parlak siyah kaplaması Harmony 1000 uzaktan kumandayı günümüzün sofistike salonlarının estetik bir tamamlayıcısı haline getirmekte.

Tek Dokunuşlu (One-Touch) Aktivite Kontrolunun Evrimi

Logitech'in Harmony uzaktan kumandası, kolay kullanımlı tek dokunuşlu aktivite kontrol platformu ile pazarda en popüler ileri evrensel uzaktan kumanda markası haline gelmiştir ve Avrupa'da da gelişmekte olan bir güce sahiptir.

İnsanlar bu gösterişli uzaktan kumadayı ellerine ilk aldıklarında, 3.5 inç renkli ekran eğlence aktiviteleri ile ilgili ikonları - TV İzleme, Film İzleme, Müzik Dinleme, veya Oyun Oynama gibi — ekranda yer almaktadır. Bu ikonlardan herhangi birisine tek bir dokunuş, bütün ev eğlence sistemini aktive ederek keyif almak adına en uygun duruma getirir.

Bir aktivite seçildikten sonra, uzaktan kumandanın ekranı özellikle o aktivite için gerekli olan kontrolleri ortaya çıkarır - Örneğin, sayısal video kaydedicisi (DVR) kullanarak TV izlerken ekranda DVR'ı kontrol etmek için gereken standart ileri geri sarma, kayıt, durdurma tuşları görüntülenmektedir. Ya da CD dinlerken ekranda müzik navigasyonu için gereken kontroller görüntülenmektedir. Harmony 1000 uzaktan kumandanın yalnızca dokuz adet sabit tuşu - ses açma kapama, kanal ileri geri, yönlendirici dolaşım alanı - bulunmaktadır, pek çok aktivitede kullanılan temel kontrol fonksiyonları uzaktan kumanda biriminin sağ tarafında yer almaktadır.

Harmony 1000, yerleşik şarj edilebilen pilleri ve kullanışlı şık bir şarj ünitesi ile birlikte satışa sunuluyor böylece pillerin değiştirilme ihtiyacı ortadan kalkmakta ve birim şarj ünitesinde iken herkes tarafından nerede olduğu görülebilmektedir. Tamamen şarj olduklarında piller, kullanma sıklığına bağlı olarak yaklaşık bir haftalık bir güce sahip olmaktadır.

Logitech Smart State Teknolojisi

Harmony 1000 uzaktan kumanda birimi, kontrol edilen çeşitli komponentlerin işlemlerini izlemeyi sağlayan patentli Smart State Technology® kullanarak güçlü aktivite bazlı kontrol sağlamaktadır. Teknoloji ile, Harmony uzaktan kumanda birimi kullanıcıları güç sarf etmeksizin, tek bir aktivite tuşunu seçerek ev sinema sistemini izlemek ve müzik dinlemek arasında geçiş yapabilirler.

Kolay Kurulum

Logitech, çevrimiçi ara yüzünü yeniden tasarlayarak Harmony'nin Internet kurulumunu hiç olmadığı kadar kolaylaştırmıştır. Kurulum süreci boyunca kullanıcıya eşlik eden sezgisel kurulum sihirbazı ile kurulum, ürünün model numarası girilerek başlamaktadır. Bu numara otomatik olarak, Logitech'in çevrim içi veri tabanında - dünyanın en geniş ses/görüntü kontrol veri tabanı - bulunan 175,000'den fazla cihaz ve 5,000'den fazla üreticinin özellikleri, farklı kodları ve kızıl ötesi komutları ile eşleşmekte. Sihirbaz daha sonra kullanıcıya çeşitli eğlence aktivitelerini tanımlıyor ve her aktivite için kullanılan eğlence bileşenlerinin tanımlanmasında yardımcı oluyor.

Logitech'in Uzaktan Kumanda Ürünlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bryan McLeod, "Harmony 1000 uzaktan kumanda, - pırıl pırıl görüntüsü, aktivite bazlı tek dokunuşlu kolay kullanımı, ve uygun fiyatı ile - insanların ev-eğlence sistemleri için bekledikleri ürün" dedi.

Kaynak: www.chip.com.tr

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


the rasmus

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 438 ileti
Yer: Kayseri
İş: Half-Life
Kayıt: 16-06-2007 05:02

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#244428 09-08-2007 16:49 GMT-1 saat    
vaayyy tek bir kumanda saol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ıce man

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 304 ileti
Yer:
İş: öğrenci
Kayıt: 27-06-2007 10:07

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#244457 09-08-2007 21:47 GMT-1 saat    
ilginç paylaşım için saol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <