Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Bir Dönemin Sonu

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #247981 20-08-2007 13:33 GMT-1 saat    
Peter Parker'dan bekarlığa dönüş mü?

Peter Parker'ın -bizim zamanımızla- 12 yıldır süren evliliğini, Amerikan çizgi romanlarının tarihini yazanlar pek başarılı hikayelerin anlatıldığı bir dönem olarak hatırlamayacaklardır. Marvel baş editörü Joe Queseda'nın Newsarama'daki köşesinde, Örümcek-Adam'ın evlendirilmiş olmasını geri döndürülemez bir tarihi hata olarak zikrettiğini sizlerle daha önce paylaşmıştık. Gelin görün ki, şoke edici gelişmelerin sarstığı son dönem Marvel Evreni, Peter'ı tekrardan dost canlısı komşu genci olarak tescil edebilir: Marvel'ın basına dağıttığı Amazing Spider-Man 545'in kapağındaki resime ve "The End of an Era / Bir Dönemin Sonu" başlığına bakılırsa şanslar yüksek!

Quesada'ya bakılırsa Peter'ın bir şekilde bekar olması, arkadaş çevresiyle arasındaki ilişki dinamiklerini ve dramatik gelişmeleri tetikleyen güzel bir soap opera atmosferine katkıda bulunabilir.

Çözümün nasıl gerçekleşeceğine dair ipuçları ise çeşitli forumlardaki dedikodularda ele alınıyor. Bir kısım Doctor Strange'in müdahalesi ile bazı yılların ve olayların "hiç yaşanmamış" sayılabileceğini savunuyor. Bakalım neler olacak.
Alıntı

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <