Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Dinle birtanem Dinle !!!

dinle birtanem dinle

Forumlar / İnsanlar / Aşk ve Şiir

 
> 1 <

y£l_!z

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1321 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 20-06-2007 19:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #251429 01-09-2007 11:37 GMT-1 saat    
Birtanem

Dinle bir tanem dinle. Bu sana son sözlerim. Son yalvarışım. son haykırışım.. Belki de son isyan edişim. Sana sevgimi tekrar tekrar anlatmayacağım bir tanem. Nasıl olsa biliyorsun mutlu olduğumuz günleri. Son bir kez hatırlatmak istiyorum bir tanem. Ne günlerdi o günler sevgilim, Ne günler El ele diz dize, göz gözeydik. Beraber ağlar beraber gülerdik. Herkes bizi Kıskanırdı değil mi birtanem? Hatırlıyor musun? Bir gün sana biri takılmıştı da kavga etmiştik. Sonrada boynuma sarılıp seni çok seviyorum demiştin.Bir keresinde de geceleyin evden kaçıp gelmiştin. Bense rüya görür gibi olmuştum. Ne kadar gülmüştüm hatırlıyor musun? bir tanem hatırlıyor musun? Hep gelecekten bahsederdik. Çocuklarımızdan, benim dede, senin nine olacağın günleri düşünür düşünür gülerde içimizden bir an önce büyüsek derdik. Sonrasını da hatırlıyor musun bir tanem? Bense hiç unutmadım. Kampa yeni birisi gelmişti. Durup durup ondan bahsediyordun, artık ne geleceği düşünüyor ne de gülüyorduk. Sonra ayrılık mektubunun bu mektubun senden geldiğine inanamadım, inanamamıştım bir tanem. Bu acı, bu insafsız sözler senden çıkmazdı. Kendi kendime olamaz böyle bir şey diyordum. Sonra ayrıldık.

Artık sizi gözler olmuştum. Ne yapıyorsunuz ne ediyorsunuz adım adım izliyordum. Bir gün ikinizi çardakta yakalamıştım. Gözlerin korkudan fal taşı gibi açılmıştı bir tanem. Öyle korkmuştun ki sana sormaya kıyamamıştım.

yıllarca ayrı kaldıktan sonra. Sanki bana aynı acıyı hatırlatmak istemiyormuşçasına düğün davetiyeni göndermiştin bir tanem. Gelmeyecektim ama sonunda dayanamayıp gelmiştim. Gelinlikler içinde fevkalade olmuştun. Bir su perisi kadar güzeldin bir tanem. Ya o… o da çok şıktı. Bir an kıskandım onu. Senin yanında kendimi görmek istedim. Ama o vardı… Şimdiye kadar duymadığım bir kin duydum ona karşı. Binlerce kere lanetledim onu dolu dolu gözlerle, sessiz bir köşede sizi izliyordum. Mutluydunuz, dans ediyor, gülüyor, eğleniyordunuz. Bir ara göz göze geldik. O an hiç bitmesin istedim bir tanem bitmesin...

Uzun bir zaman sonra duydum ki çocuklarınız olmuş. Biri kız biri oğlan, sana benziyorlarmış, çok mutluymuşsunuz. Dayanamadım sizi görmeye geldim. Tıpkı gençken gördüğümüz, hayalini kurduğumuz o evde oturuyordunuz. Hayallerimizden tek farkı o evde ben değil o oturuyordu o seni öpüyor. Sana o sarılıyordu. Sonra çocuklarınızla karşılaştım. Onlarda seni görür oldum. O sırada kapıyı açmıştın. Başımı kaldırıp sana bakmıştım. Benden yine korkmuştun, Ben sana ne yaptımda benden bu kadar korkuyordun birtanem....

Seni bir daha hiç aramadım. Gözlerimden, kalbimden, kısaca tüm benliğimden seni atamadım, hiç silemedim. Bu seni son arayışım, artık benden korkma bir tanem ne olursun korkma, benim gözyaşım ve sevgimden sana zarar gelmez. Sana son bir hatıra yolluyorum bir tanem Aşkımızın olduğu yıllarda çektirdiğimiz bir resim...ben yıllarca baktım Bakıp bakıp da avundum. Al birazda sen bak.

bilirim sen neşelisindir. Sıkıntılı, acı haberlerden kaçarsın, haberleride sevmezdin ama hatırım için bir kere dinle. Oradaki spiker gece vakti yarı deli bir adamın pencereden aşağı kendini attı, yüzünde acı bir gülümsemeyle dudaklarından şuursuzca sayıkladığı bir tanem, bir tanem sözü vardı diyecek. Söz ver bana bir tanem söz ver arkamdan ağlamayacaksın, bana acımanı istemem.

Zaten ben hayattayken ikimiz içinde yeteri kadar ağladım

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


[/CENTER]
[COLOR="DimGray"]YİRMİBİRMARTİKİBİNONÜÇ[/COLOR][/FONT][/INDENT][/RIGHT]

[FONT="Courier New"][COLOR="Gray"]Rauf, Musavvir , Allah birsin ! Azze ve Cellesin
Biliyorum sen herkeslesin
Ama en güzeli benlesin
[/COLOR][/FONT]


facebook:Kendinden Hünerli
> 1 <