Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Agatha'nın dedektifi çizgiromanda

> 1 <

LoK!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3660 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-07-2006 13:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #253447 03-09-2007 13:57 GMT-1 saat    
Agatha Christie'nin efsanevi dedektif karakteri Hercule Poirot, çizgi roman kahramanı oluyor. Times gazetesinin haberine göre, 83 adet Agatha Christie romanının tamamının yayın haklarını elinde tutan HarperCollins yayıncılık, bu yıl romanlardan 8'inin çizgi roman versiyonunu piyasaya sürecek.

Çizgiye uyarlanacak eserler arasında Poirot'nun baş karakter olduğu “Nil'de Ölüm” ve “Orient Ekspres'te Cinayet” gibi romanlar da var. Firma, gelecek yıl da 8 çizgi roman yayınlayacağını duyurdu. Çizgi romanları, ünlü çizerler C.S. Lewis ve Alastair MacLean hazırlayacak.

Claude-Lefrancq Editeur yayınevi tarafından yayınlanan Agatha Christie romanlarının çizgi roman uyarmaları İnkilap yayınevi tarafından 1996 yılında Çizgi roman dedektiflik dizisi adı altında Agatha Christie Şark Ekspresinde Cinayet ve Hürriyet gazetesi eki olarak Agatha Christe'nin 5 romanı Uyarlama ve Senaryosunu François Riviere, Çizimlerini: Jean François Miniac yaptığı; Nil'de Ölüm, Bitmeyen Gece, Orient Ekspres Cinayeti, On küçük zenci ve Gizli Düşman çizgi roman olarak ülkemizde yayınlanmıştı.

Alıntı...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BU ÜYEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi,23/08/2008 tarih ve 2008/318 nolu kararı gereği bu üyeye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
> 1 <