Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

e-posta gelince haber veren mouse

> 1 <

bahar_86

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1584 ileti
Yer: balıkesir
İş: ööörenji
Kayıt: 25-03-2006 15:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #33219 17-05-2006 21:57 GMT-1 saat    
--------------------------------------------------------------------------------

Logitech'in Türkiye'de pazara çıkardığı mikro işlemcili kablosuz mouse, kullanıcıyı e - posta veya anlık mesaj geldiğinde 10 metrekarelik alanda, anında uyarıyor

Türkiye pazarındaki yatırımını ve varlığını güçlendirme kararı alan ABD'li Logitech firması, İstanbul'da yeni bir ofis açtı. Yeni açılan ofisle şirketin hedefi, kablosuz ve lazer teknolojilerini ABD ile eş zamanlı olarak Türkiye'de pazara sunmak. Logitech'in pazara çıkardığı, farklı pek çok teknolojiyi destekleyen yeni model ürünler arasında şunlar yer alıyor:

Firmanın akıllı lazer kablosuz mouse modeli MX 610, 2.4 GHz dijital kablosuz teknoloji ile çalışıyor ve içerisinde mikro işlemci var. Bilgisayarla iki yönlü iletişim kurularak çalışan mouse, pilin bitmek üzere olduğunu, e - posta ya da anlık mesaj geldiğini kullanıcılara bildiriyor.

Mouse, kullanıcıyı e - posta geldiğinde mavi, anlık mesaj geldiğinde turuncu ışıkla uyarıyor. Kablosuz olarak 10 metrekarelik alanda etkili olan bu ürünle, bilgisayar kullanıcılarına mesaj geldiğinde ekranda görüntü kalabalığının önüne geçilmesi de planlanıyor.

Bilgisayarın ne zaman kapalı ya da açık olduğunu bilen Logitech MX 610, PC hareketsizken kendisini kapatarak enerji tasarrufu yapıyor. Kablosuz bir müdahale olduğu zaman en güvenilir bağlantıyı sağlamak adına kanalı değiştiriyor.
alıntı

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <