Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Active WebCam 7.1***KAMERANIZI TAM ANLAMIYLA KULLANABILIRSINIZ**

> 1 <

windows_live

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 182 ileti
Yer:
İş: Yüksek Lisans
Kayıt: 18-05-2006 12:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #34932 19-05-2006 05:52 GMT-1 saat    

Active WebCam ile kameranızdan, çeşitli video aygıtlarından vs. görüntüler kaydedebilirsiniz.İstediğiniz kadar kamera kullanıp o kadar kameranın aynı anda çektikleri görüntüleri yayınlayabilirsiniz.Bilgisayarınızdan başka bir bilgisayarın kamerasını kullamanızı sağlar.HTTP sunucu ile diğer kullanıcılara o anda ki görüntüyü seyrettirebilirsiniz.Kaydettiğiniz görüntüleri, resimleri, sesleri FTP ile internet sitenize yükleyebilirsiniz.Kameranızı yerleştirdiğiniz yerdeki görüntüleri siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanda kaydedip, herhangi bir hareket olduğu zaman alarm çalar ve size mail atabilir.

Bilgisayarınıza bağlı herhangi bir görüntü aygıtından saniyede 20-30 kare yakalayarak kuracağınız bir ftp veya web sunucusu üzerinden canlı yayın yapmanızı sağlar. Görüntü tanıma ve algılama yazılımı sayesinde izlediğiniz yerde bir hareket gördüğünde sizi uyarmak için mail gönderebilir. Yada sadece bir hareket olduğunda kayda girmesini, canlı yayına başlamasını sağlayabilirsiniz.

Görüntülerin üzerine o anki saati ve tarihi basar. Görüntüler internet üzerinden sadece internet tarayıcısı aracılığıyla seyredilebilir. Eklenti kurulumuna gerek yoktur.

Biri Bizi Gözetliyor" tarzi, odanizi canli yayinla internet ortamina tasimak istiyorsaniz size göre bir program. Active WebCam ile webcam ve kamera ile çektiginiz görüntüleri bilgisayarinizdan veya bir FTP server üzerinden internete yayinlayabilirsiniz.

Programin güzel bi özelligi, bir hareket tesbit ettiginde kayit islemine baslayabiliyor. Ve yine hareket tesbit ettiginde size e-mail ile haber verebiliyor. USB ve paralel port destekli kameralarla çalisabiliyor.


DOWNLOAD LINKI


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <