Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Bitkisel çaylar Hepatit de yapıyor

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #273703 17-11-2007 14:49 GMT-1 saat    
Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Başhekimi Dr. Azmi Serin, Hepatit'in çok çeşitli bir hastalık olduğunu belirtirken, hastalığın halsizlik, iştahsızlık, ateş, boğaz ağrısı, idrarda renk değişikliliği gibi belirtilerle ortaya çıktığını vurguladı. Hepatit'in en çok A ve C türlerinin görüldüğünü kaydeden Dr. Serin, özellikle Brusella, Salmonella Sifiliz, Sepsiz, Tifo hastalığı taşıyan kişilerin daha çok Hepatit riskiyle karşı karşıya olduğunu anlattı.

Son yıllarda zayıflamak amacıyla kullanımı yaygınlaşan bitkisel çayların da Hepatit'i tetiklediğinin belirlendiğini kaydeden Dr. Serin, şunları söyledi:

“Parazitler ve toksinlerle oluşan bu hastalığın zayıflamak isteyen kişilerde daha çok görülmeye başladığı incelemeler sonucu ortaya çıktı. Bitkisel çaylar özellikle biran önce, daha kısa sürede zayıflamak isteyen bazı hastalarımızın bilinçsiz ve yüksek dozda bitkisel çay kullanmaları nedeniyle karaciğerlerinde sıkça enfeksiyon ve toksit Hepatit oluştuğunu gördük. Çayların hastalıktaki etkisini belirlemek için zayıflama çayı kullanan hastalarımızdan çay kullanımını kestirdik ve bu kişilerde Hepatit'in gerilediğini belirledik. Bu nedenle, zayıflamak isteyenlerin ölçülü ve bilinçli bir şekilde, doktor kontrolünde zayıflama çayı tüketmesi gerekmektedir.”

(Hürriyet)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <