Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İŞTE SİZLERE NETTEN PARA KAZANMA TEKNİKLERİM

> 1 <

kral2217

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 27-10-2007 23:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #274984 26-11-2007 21:07 GMT-1 saat    

ARKADAŞLAR SİZE NETTEN PARA KAZANMAK KONUSUNDA AŞAĞIDA BULUNACAĞIM TAVSİYELERLE TAM DESTEK VERECEĞİM

AŞAĞIDA TANITIMINI YAPTIĞIM AYNI ZAMANDA KENDİMİN DE ÜYE OLDUĞU SİTELERİN

HER BİRİNE

KOLAYCA

ÜYE OLARAK

İLK ADIMI ATMAYI BAŞARACAKSINIZ

FAZLA ZAMANINIZI ALMAYACAK OLAN BU SİTE - TOOLBAR VE DE PROGRAMLAR HAYATINIZA RENK KATACAK

TABİİ EKONOMİNİZE DE RENK KATACAKTIR1- ADBUX

Her Gün 5 Dk Ayir Ayda 30$ KAZAN
--------------------------------------------------------------------------------

AdBux, reklam ve site gezdiğinizde size para ödeyen bir sistemdir. İşlem oldukça basit! Adbux'daki surf ads sayfasında bir linke tıklayıp 30 saniye bekliyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Önerdikçe kazancınız daha da artıyor. Kendinizin gezdiği her site için $0.01 ve sizin önerdiğiniz arkadaşlarınız gezdiği her site için de yine $0.01 kazanıyorsunuz. Ödeme isteklerinizi PayPal üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. En az ödeme miktarı ise $5.00.

Örnek Kazanç Miktarı

Günlük 10 reklam ziyareti = $0.10!
Önerdiğiniz 10 arkadaşınızın günlük 10 ziyareti = $1.00!
Haftalık kazancınız = $7.70!
Aylık kazancınız = $30.80!

Yukardaki örnek sadece 10 alt üyeniz olduğunda ve günlük 10 site ziyareti yaptığınızda geçerli. Bazı günlerde daha fazla site ziyareti yapma imkanı bulabileceksiniz. Daha fazla alt üyeniz olursa ve daha fazla reklam olursa gerisini siz hesaplayın!! Kazancım şimdilik 2,5 Dolar. Düşünün bir kere en az 10 alt üyeniz olsa, aylık kazancınız 50 dolarlara rahatlıkla çıkabilir.Members sayfasında sizin üye olma tarihinizden beri tıklamalarınızı, ne kadar alt üyeniz olduğunu, alt üyelerinizden ne kadar para kazandığınızı görebilirsiniz.Reklam tıklamalarını teker teker yapınız.Tıklama yaptığınız sitelerin sol üst tarafında 30 dan geriye doğru saymaya başlıyor ve done yazısıyla birlikte para resmi çıkıyor hesabınıza paranın yatması için resmi bekleyin .Eğer isterseniz adversite sayfasından reklam veren olabilirsiniz.100 tıka 3.40 $ istiyor.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ADBUX' A KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
2- ADWERCASH


Bu sistem sayesinde tıklama başına 1 cent kazanabilirsiniz
Ayrıca üyelerinin her tıklamasından da 1 cent kazanırsın.
Ve her yaptığın üye için 1 cent.

Örnek vermek gerekirse:

Siz günde 5 reklama tıklıyorsunuz.
Ve 4 üyeniz var
Onlarda günde 5 reklama tıklıyorlar.
4*5=20 cent günlük üyelerinizden kazanırsınız.
20 + 5 = 25 cent günlük(sizinde tıklamanızdan)
böylece 4 üyeyle 4 günde 1$ eder.

Yani sadece 4 üyeyle aylık kazancınız 7.50 dolar eder.

Ama siz tabii 4 üyeyle sınırlı kalmayıp.Daha fazla aktif üye yaparsanız(aktif derken reklamlara tıklayan)Daha fazla kazanırsınız.

Ayrıca yaptığınız her üyeden 1 cent kazanıyorsunuz.

Sisteme üye olmak çok kolay.
Üye olduktan sonra üstteki menüden login e tıklayın ve üye adınız ve şifreniz ile giriş yapın.

Artık üstteki menüdeki "view ads" bölümdeki reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz.
Ayrıca kazandığınız parayı ve üye sayısını "your stats" yazan yerden görebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ADWERCASH' A KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


3 – AGLOCO - WİEVBARİnternet kullanıcıları sayesinde Dünyanın en büyük firmaları arasına giren google ve youtube gibi firmalar şimdiye kadar kullanıcıya hiçbir şey vermediler; Agloco buna son veriyor.

Agloco tamamen üyelerinin sahip olduğu bir internet ekonomi ağıdır. Kurucu firma gelirlerinin sadece yüzde onunu alır ve üyelerinin sahip olduğu tek ve ilk firmadır. Agloco ya ortak olmak için üye olmanız (hiçbir aşamada ücret talep edilmiyor) yeterli. Daha sonra firmadaki hissenizi dolayısıyla kazancınızı arttırmak için arkadaşlarınızı üye yapabilirsiniz. Sadece 5 arkadaşınızı üye yaparak aylık 4000 $ (Bu miktar sizin yaptığınız üyelerin performansına ve sizin performansınıza bağlı olarak artabilir veya azalabilir.) kazanabilirsiniz.

Agloco şimdiden google dahil olmak üzere tam 17 reklam network u ve 7 arama motoru ile anlaşma imzalamış durumda.

İnternet dünyasında yaptığımız her şeyin birilerine para kazandırdığını biliyoruz. Agloco bunu değiştirmeyi ve kazanılan paradan kullanıcıların da faydalanmasını sağlamak amacıyla kuruldu.

Agloco Ray Everett Church ve Akshay Mavani tarafından own the internet sloganıyla kurulmuş bir internet reklam ve son birkaç ayda internet dünyasında özellikle yurtdışında hızla yayılan ve en son 700 000 (Mayıs 2007 itibarıyla) üye sayısına ulaşmış bir ekonomik network sistemidir. Agloco yetkilileri Aralık 2007 itibari ile hedeflerinin 10 000 000 üye olduğunu söylüyorlar.


Google'i artik herkes biliyor. Tüm aramalarimizi orada yapiyoruz. Peki ne kadar kazandiklarini biliyor musunuz? 2006 da 10,6 milyar dolar ciro yaptilar. Peki Google i dünya devi yapan bizlere bu paradan birsey veriyorlar mi?

AGLOCO internetteki bu reklam pastasindan önemli bir pay almak üzere kurulan akillica bir program. Sadece reklamdan degil, internetten yapilan satislardan da komisyon kazanacak. Elde edecegi gelirlerin de %90'ini AGLOCO üyeleriyle paylasacak. Üye sayisi çogaldikça gelirleri artacak, gelirleri artikça üyelerine daha çok kazandiracak.

AGLOCO önümüzdeki 1-2 yilda internetin en büyük sirketlerinden biri olmaya aday.

Hmmm. Olabilir sanki. Peki ben ne kadar kazanirim ?

AGLOCO'ya üye olup, Viewbari kurdunuz. Internette de ayda en az 5 saat vakit harciyorsunuz. Bu sayede adamlarin kasasina ayda yaklasik 11,5 dolar para girecek. Bunun 5 dolarini size verecekler. 6,25 dolarini da sizi öneren üyelere dagitacaklar. Kendilerine de 1,25 dolar kalacak. Burada sizin için para kazanmanin en önemli noktasi yeni üyeler önermek. 5. kademeye kadar altinizdaki üyelerden de para kazanacaksiniz.

Örneklendirirsek: Siz AGLOCO' ya 10 arkadasinizi üye yaptiniz. Arkadaslariniz sizin kadar çabalamadilar ve herbiri ortalama 3 kişiyi üye yapti. Ve onlar da 3'er kişi diyelim. 5. kademeye kadar bu alt üyelerden siz de gelir elde edeceginiz için aylik geliriniz 1517,5 dolar olur. Kaç kisiyi üye yaparsanız ne kadar kazanacağınızı, AGLOCO'nun web sayfasında, Member Calculator bölümünde hesaplayabilirsiniz.

Üye olmak için herhangi bir ücret ödeyecekmiyim ?

Üyelik tamamen ücretsiz. Burada internetteki reklam pastasindan AGLOCO ve siz payinizi alacaksiniz.

Erken üye olanlarin kazanci daha fazla olacak.

Google yeterince kazandi. Google kadar olmasa da siz de internette KAZANACAKSINIZ

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA AGLOCO YA ÜYE OLABİLİRSİNİZ

www.agloco.com/r/BBHX5611
4- AWSURWEYS

A.W.Survey internette bir kısım siteler hakkında anketler yapan bir araştırma şirketi.
Müşterisi olan web sitelerinin sayfasına link veriyor ve bu site hakkında 2-3 cümle yorum yazmanızı istiyor.
Anketlerin çoğunluğu 2 soru ve sorular hep aynı : “Bu web sitesi hakkında düşüncelerinizi yazınız” Yapılması gereken bu sorulara cevap vermek.
Örnek olarak:it's a good site,really this is very nice,great site this gibi yorumlar yazmanız yeterli olacaktır.


1 anket ortalama 1 dakika tutuyor ve anket başı ortalama 4-6$ arası ödeme yapıyor. İlk üye olunduğunda 6$ değerinde hoşgeldiniz anketi mevcut. Onun haricinde bir kısım 4$ lık anketler var. Dolayısıyla yarım saat içinde ortalama 27$ gibi bir para kazanıyorsunuz. Yeni anketler eklendikçe ve açıldıkça para kazanmaya devam ediyorsunuz.


Bunun haricinde bu site üzerinden size özel oluşturulan link ile arkadaşlarınızı davet edip üye olmalarına vesile olduğunuzda size 1,25$ para ödüyorlar. Dolayısıyla 50 arkadaşınız üye olduğunda 62,5$ para ödemesi yaparlar. Anketlerden kazandığınız paralarla birlikte toplam kazancınız 75$ 'a ulaştığında ödemeyi hemen yapabiliyorlar. Paypal hesabınız varsa ödeme hemen hesabınıza işlenebiliyor. (Paypal hesabınız yoksa

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresinden açabilirsiniz.)NOT: Paypal hesabı açmadan da ödemenizi çek olarak adresinize isteyebilirsiniz.Çek alabilmek için 75 $ min kazancınız olması gerekiyor ve çek 4-6 hafta arasında adresinize geliyor. Eğer kazancınızı paypala isterseniz 3-5 gün içinde paranız paypala 25 $ kesinti yapılarak 50 $ olarak geçiyor.

herkese tavsiye ederim. Bol kazançlar.

TÜRKÇE ÜYEOLMA KLAVUZU AŞAĞIDADIRbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

VE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN AWSURVEYS'E KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)5-BUX.TU


Arkadaşlar sistemi oturttuğunuzda ÇOK İYİ BİR GELİR sağlıyor. Siteye üye olup sitedeki reklamlara tıklıyoruz (Surf Ads bölümünden) Tıklanan her reklam karşılığında size 1 cent veriyor. Kulağa çok az gibi gelebilir. Ama işin güzel tarafı sizin üye yaptıklarınızın da tıklamalarından 1 cent kazanıyorsunuz. Sitede şöyle bir örnek var :
Her gün 50 reklama tıklarsanız = 0.50$
25 alt üyeniz her gün 50 reklama tıklarsa = 25.00$
Haftalık kazancınız = 105.00$
Aylık kazancınız = 420$

Gördüğünüz gibi 25 alt üye ile aylık iyi bir gelir elde edilebiliyor.Minimum ödeme 10$ ama site her geçen gün büyüyor ve üyelerin isteklerini dikkate alarak yeni ödeme şekilleri belirleyebilirler.

Şu an itibariyle Bux.to'nun sitesi aktif ve reklamlara tıklanabiliyor. Sitede günde yaklaşık 40-50 tane reklam çıkıyor. Tıkladığınızda reklamlar yeni bir sayfada açılıyor ve 30 saniye geri sayıyor. Geri sayım bittiğinde 1 cent hesabınıza ekleniyor. Tek alt seviyeli bir üyelik sistemi var. Yani yalnızca Direct Referrals'larınızdan kazanıyorsunuz. Ama onların kazancının %100′ü de sizin hesabınıza ekleniyor. Aynı reklamlara 24 saat sonra tekrar tıklayabiliyorsunuz.

BOX.TO YA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
6- CASHFİESTA FİESTA TOLBARI ÇALIŞTIRARAK

Cashfiesta dünyada 3.5 milyon üyesi olan yabancı bir sitedir. Siteye kayıt olurken hiçbir ücret ödemiyorsunuz ve sizden kredi kartı numarası da istenmiyor. Sadece üye oluyorsunuz ve bilgisayarınıza çok küçük boyutlu bir program (70KB) indiriyorsunuz. Bu program masaüstünüzün üst kısmında çalışıyor ve üzerinde reklamlar bulunuyor. Paranız points'lerden $ a dönüşüyor.

Her 2000 points için 1000 bonus

10000 için 4000 bonus

30000 için 7000 bonus kazanıyorsunuz

Ayrıca üye yaptığınız her bir kişi de size 1000 bonus kazandırıyor. Bukadarla da bitmiyor. Üye yaptıklarınızın üye yaptıklarındanda belirli miktarda bonus kazanıyorsunuz. Points leriniz arttıkça kazanma oranlarınız da artıyor.

1000 points = 1.66 $5000 için 2000 bonus20000 için 6000 bonus


Paranızı almanız için belli birkaç sınır var. Üye olurken size bu sınır soruluyor. En alt sınır 50$ yani paranız 50$ olduğunda çekinizi isteyebiliyorsunuz. 100$ yaparsanız 100 olduğunda çekinizi isteyebilirsiniz. Bizim önerimiz 50$ tabiki. Eğer o ay 50$ yapamazsanız ki mutlaka yaparsınız paranız yanmıyor. Bir sonraki aya devrediyor ve sonraki ay hepsini alabiliyorsunuz.
Üye olmak için sizden kredi kartı numarası gibi bilgiler istenmeyecektir. Kayıt tamamen ücretsiz. Programın hiçbir zararı yok. Eğer istemezsiniz programı bilgisayarınızdan silebilirsiniz ve üyeliğinizde pasif duruma geçebilir. Kaybedecek hiçbirşey yok ama kazanılacak çok şey var. Oturduğunuz yerden para gelecek. Üstelik reklamlara tıklamanıza da gerek yok. Bilgisayarınızdaki program üzerinden reklamlar geçer ve siz bunlara tıklamazsınız. Sadece program üzerinde küçük bir adam var. Bu adam yürüdüğünde para kazanıyor olacaksınız. Oturduğunda mouse'unuzla adamı dürtmeniz yada reklamın üzerine gelmeniz gerekir. Adam tekrar yürümeye başladığında para kazanmaya devam edeceksiniz. Önemli bir konu da bilgisayarınızın alt kısmında saatin yanında yeşil bir $ işareti göreceksiniz. Bu $ işareti kırmızı olduğunda adamı dürtün. Yeşilse problem yok.

5. Affilicate Program = Bu webmaster lar için hazırlanmış bir sistem. Web siteniz varsa buradan reklam alarak para kazanabiliyorsunuz.

6. Mail Okuyarak = Size CashFiesta aracılığı ile Mailler yollanıyor. Mail başına 0,3 $ veriyorlar.
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni , şuan deneme aşamasında ileride çok puanlar kazanabileceğiniz çokgüzel oyunlar var.

Üyelik sistemiyle üye olmanız karşınızdakinin ve sizin daha çok kazanmanıza da yol açıyor. Yani kimin referansıyla başvurduysanız o kişinin bonus kazandığı gibi sizde kazanıyorsunuz. Referanssız kayıt olmak da böyle birşey söz konusu değildir. Cash Fiesta, Bizlere kendi bünyesinde tam 7 çeşit para kazanma seçeneği sunuyor.
Bunlar
1. Fiesta Bar = Reklam İzleme Yöntemi
2. Bonus Point= Extra Puanlar
3. Fast Money = Sponsonsor Şirketlere üye olarak (Önemli)
4. Referral Program = Üyelik Sistemi
5. Affilicate Program = Webmaster lar için hazırlanmış
6. Mail Okuyarak
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni ve deneme aşamasında
1. Fiesta Bar = Fiesta bar bir Raklam barıdır. Burada çıkan reklamları izleyerek para kazanırsınız. Reklamlara tıklamanıza gerek yok.
Üyelikten sonra Fiesta Barı bilgisayara indiriyoruz. Çalıştırdıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek puan kazanmaya başlayın.
Fiesta Bar ekranın üstüne yerleşir ve orada çalışmaya devam eder. Çok kullanışlıdır Fiesta barın üzerinde nekadar puan kazandığınızı ve kaç tane alt üyeniz olduğunu görebilirsiniz.
Fiesta bar çalışırken her istediğinizi yapabilirsiniz, isterseniz internette sörf yapın isterseniz Chat veya oyun oynayın Program her halukarda çalışmaya devam ediyor.
Kullanıcıya hiçbir sorun çıkarmıyor.Fiesta bar ile saatte 600 Puan kazanabiliyorsunuz. Barın Hiçbir zaman kısıtlaması yok , isterseniz günde 24 saat çalıştırın.
Programla puan kazanabilmeniz için ekranın sağ alt köşesinde bulunan Dolar işaretinin Yeşil olması gerek. Kırmızıya döndüğü zaman mausla Reklamların üzerine gelmeniz yeterli. Fiesta barın üzerinde gezinen küçük bir adam var. Bu adam oturduğu zaman ve sağa sola gezdiği zaman Dolar işareti Kırmızıya döner adamın üzerine tıklayarak Dolar işaretinin yeşile dönmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Not: Bazı Virüs programları Fiesta barı Virüs olarak algılayabilir. Kesinlikle Bir virüs değildir. Hiç emdişe etmeyin.
2. Bonus Point= Fiesta bar ile topladığınız puanlar için Extadan Puanlar Kazanın.
Bonuslar
2000 Puan için 1000 Puan
5000 " 2000 "
10000 " 4000 "
20000 " 6000 "
30000 " 7000 Puan Veriyor.
3. Fast Money = Sponsor şirketlere üye olarak Puan kazanabilirsiniz. Burdada iki şeçeneğiniz var.
a. Günün sponsor şirketlerine üye olarak puan kazanıyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabınıza 2$ ekleniyor.
b. Diğer Sponsor şirketlerine üye olarak puan kazanıyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabınıza 1$ ekleniyor.
Bu ençok kazandıran yöntemlerden birisi en az 6 tane sponsora üye olmanızı tavsiye ederim.
Ne kadar çok üye olursanız saat başı alacağınız para değeri yükseliyor.
Altında World yazan Sponsorlara üye olabilirsiniz.
Önemli Not: Sponsorlara üye olurken, Cash fiestada kullandığınız Mail adresini kullanın yoksa puanlar hesabınıza gelmez.
4. Referral Program = Bir çeşit üyelik sistemi, Siz başkalarını kendi referansınızla üye yaptırıyorsunuz. ve bu sistemle kazandığınız paraları katlıyorsunuz. Kendi üyelerinizin kazandığı puanların % 15 i kadar da sizin hesabınıza ekleniyor.
Tam 8 basamak üyelik basamak var.
Not: Sizin kullanıcı isminiz sizin referraliniz oluyor.
1.basamak üyelerden kazandığının %15 i Kadar
2.basamak üyelerden kazandığının %7 i Kadar
3.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
4.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
5.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
6.basamak üyelerden kazandığının %3 i Kadar
7.basamak üyelerden kazandığının %1 i Kadar
8.basamak üyelerden kazandığının %1 i Kadar Senin hesabına aktarılıyor. Diğer üyelerin puanlarında eksilme olmuyor senin hesabına Extradan ekleniyor.
1. basamak üyeler senin referansınla üye yaptırdığın kişiler oluyor.
2. basamak üyeler ise senin üye yaptırdığın kişilerin üye yaptırdığı kişiler oluyor.
Diğer basamaklar da böyle devam edip gidiyor.
Bu sistemde çok kazandıran yöntemlerden biri sizde elinizden geldiği kadar başkalarını kendi referansınızla üye yapın.

Login: (Buraya Kullanıcı isminizi yazın, Enaz 3 karakter)
Password: (almak istediğiniz şifreyi yazın)
Verify password Yukarıya yazdığınız şifreyi tekrar yazın)

First name: (Adınız)
Last name: (Soyadınız)
Street address: (Adresiniz)
City: (Şehir)
Zip/Postal code: (Posta Kodunuz)
State: (Bu alan olduğu gibi kalsın)
Province: (Bu alan Boş kalsın)
Country: (Ülke)
E-mail address: (E-Mail Adresiniz)
Verify e-mail address: (Yukarıya yazdığınız E-Mail adresini tekrar yazın)
Old e-mail address: (Buralan Boş kalsın)

Year of birth: (Doğum Yılınız)
Gender: (Cinsiyetiniz: Male:Erkek Female:Bayan)
Education: (öğrenim Durumunuz)
Annual household income: (Yıllık Geliriniz)
Industry: (Çalıştığınız Dal)
Title: (İşyerindeki Ünvanınız)
Additional Information (fazladan Bilgi)

Please tell us about your interests. (İlgi alanlarınızı İşaretleyin nekadar çok işaretlerseniz okadar iyi olur)

Şimdi sizlere kayıt için yardım edelimFirst, tell us where we can send your checks (Bu alandaki bilgileri doğru yazın. Gönderilecek çek bu bilgiler ile gelecek) Now, please tell us more about yourself (kişisel Bilgilerin)
Earn cash by subscribing to receive special offers and announcements from our partners. Please read our Privacy Policy and be assured that your e-mail address will not be shared without your permission. (Bu Bölüm işaretli olsun)Referral Information

Sharing your opinion pays off! (Bu alan İşaretli olsun)
I have read and understand the Member Agreement. (Bu alan işaretli olsun )
Önemli Not: Alanları doldururken Türkçe harfler kullanmayın. Ğ-İ-Ü-Ş-Ö-Ç Harfleri.
Bu alanları doldurduktan sonra SUBMİT REGİSTRATİON Butonuna tıklayın Üyeliğinizi tamamlayın.

Size gelecek olan mail adresini açın ve üyeliğinizi aktif etmek için Maildeki linke tıklayın.

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Açılan sayfada download a tıklayarak programı bilgisayara indirerek çalıştırın. Formda belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi girerek Para kazanmaya başlayın.

Ücretsiz üye olmak için aşağıdaki linke tıklayın :

Please tell us what you search for or buy online and our partners will send you third party offers targeted to your interests*. (İnternet üzerindeki ilgi alanlarınız Bunuda Çok İşaretleyin) Payment Information (Ödeme ile ilgili Ayarlar)
Preferred check size: (Çekinizi kaç dolar olduğu zaman isteyeceğiniz 50$ işaretli olması yeter) Referred by: (Bu alan siteyi size öneren kişinin nickini yazmanız gereken yer. Cashfiestaya benim referansımla üye olmak için referred by kısmına mahoo7603 yazmanız gerekir. Unutmayınki hepimiz birbirimizin bonuslarından yararlanıcaz ve referred by bölümünü boş bırakırsanız size gelecek olan bonus ve puanlarda okadar az olacaktır.Birbirlerini referans verenler karşılıklı bu işten pay alıyorlar. Bu kısım yazmanız ortaklarınızın fazla olup başlarken daha kazançlı şekilde olmanızı sağlıyor

CASHFİESTA'YA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)7 - DADDYBUX


DADDYBUX
Bux.to benzeri bir site daddybux.com. Bux.to da olduğu gibi tık başına 0,01 cent veriyor. İyi bir alt üye sayısı ile güzel gelir elde edebilirsiniz bux.to gelirine ek olarak. Bu türden bir kaç siteyi bir araya getirip ciddi bir şekilde üzerine eğildiğiniz zaman ciddi bir geliriniz olduğunu görebilirsinizAŞAĞIDAKİ LİNKTEN DADDYBUX'A KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
8 -ENGLANDBUX

YABANCI BİR SİTE OLUP

İŞLEYİŞ TARZI
Diğerlerininkine benzer dir
e-mail okuyarak –siteleri tıklayarak vede reklamları tıklayarak + referans sistemiyle ve Premium üyeliğiyle para kazandıran bi site olup kazandırma oranı da yüksek bir sitedir
sitenin işleyiş tarzı diğer bu tarz sitelerinkiyle aynıdır

+ web sitesi olanlarada tavsiye ediyorum siteyi çümkü bu site sayesinde web sitenizin reklamını da verebiliyorsunuz

Englandbux ile hepinize bol kazançlar


AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


9 - GOMEZ PEER

GOMEZ PEER tolbar ama hiç sizden ilgilenmenizi falan istemez bi açın bilgisayarı kapatana kadar dilediğinizi yapın siz keyfinize bakın o her 15 dakikada 1 kendi geriye sayım süresini yenileyerek size saat te tam 0,10 $ kazandırır.
Ben sürekli kullanıyorum çünkü beni hiç rahatsız etmiyor ilgi istemiyor
Sadece üye olurken 1,5 $ para ödedim o kadar
referanslardan da kazanç elde edebiliyorum
Tabiî ki sizlerede tavsiye ediyorum

Gomez peer le HEPOİNİZE BOL KAZANÇLAR


AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)10 - GPTREASURE


BU SİTEYE DİKKAT

Paybalınıza direk olarak para alabileceğiniz bu sitede para kazanmak çok kolay ama siz benim gibi yanılmayın sadece international kategorisindeki paaların yollanma komutunu submitleyin
Yoksa benimki gibi hesabınızı disable ederler ama dikkatli bi şekilde günde en az 80 $ kazanabilirsiniz bu site sayesinde

Hepinize bol kazançlar

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


11 - MNMBUX


Arkadaşlar bu sitede de yine surf menüsünden adreslere tıklayarak ve add survey menüsündende sitelere giriş yaparak paraları kazanıyorsunuz

Kazandığınız paraları alabilmek için bu site de de paypal hesabı gerekiyor

Kolayca kullanabileceğiniz bu siteyi de tavsiye ediyorum

HEPİNİZE BOL KAZANÇLAR

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

12 -PAYDOT.COM YANİ AUTOPİLOT KAZANÇ SİSTEMİ

ARKADAŞLAR BUGÜNE KADAR NETTEN PARA KAZANMA KONUSUNDA BİRÇOK YOLU DENEYENLER VAR AMA BU PROGRAMI İNCELEMEDEN GEÇERSENİZ KESİNLİKLE PİŞMAN OLACAĞINIZIN GARANTSİNİ VERİYORUM

KAZANÇLARINIZI KATLADIKÇA KEYİFLENİP KENDİNİZDEN GEÇECEKSİNİZ

TANITIMINI Bİ GÖRÜN

VE SONRA KARAR VERİN ÜYE OLUP OLMAMAYA

BU KAZANÇ SİSTEMİNİN REKLAMA BİLE İHTİYACI YOK

AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN VE SİSTEMİ Bİ İNCELEYİNbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


NASIL GÖRDÜNÜZMÜ SİSTEMİ İNCELEDİNİZMİ

SİSTEMİN NASIL ÇALIŞTIĞINI VE NASIL PARA KAZANDIRDIĞINI YUKARDAKİ LİNKTEN KOLAYCA İNCELEYEBİLİRSİNİZ

KAZANCINIZI BİR OTOMATİK PİLOTA BAĞLAMAYA NE DERSİNİZ

İnternetin En Hızlı Ve En Kolay "Kur ve Yönet" Anında Online Para Kazanma Sistemi İle Mutlaka Tanışmalısınız.....
"Kazançlarınızı Otomatik Pilota Bağlayarak Durmaksızın Hesabınızın Dolduğunu Göreceksiniz!"
Düğmeye Bir Kere Bastığınızda İsteseniz Dahi Size Para Kazandırmayı Durdurması İmkansız Olan Bir Sisteme Sahip Olacaksınız!
ARTIK KENDİNİZE GERÇEK BİR ŞANS VERME ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜN !

Hayatınızı Değiştirecek Bu Sistemle Tanışın !

Neden İnsanların Büyük Çoğunluğu İnternette Başarısız Oluyor , Hiç Düşündünüz mü ?

İHTİYACINIZ OLAN HERŞEYİ ADIM ADIM KOMUTLARLA ÖĞRENECEKSİNİZ !

En İyi Kazandıran Yolu Bulmak İçin Boşa Zaman Harcamayın...

Sistemi Çalıştırmak Ajandanızı kontrol Etmekten Daha Kolay ......

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLUP SİZDE KAZANCINIZI OTOMATİK PİLOTA BAĞLAYABİLİRSİNİZ


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


13 - PARATIKLA

paratıkla adı üstünde reklam ve linklere tıklanarak kolayca para kazandıran bir sitedir

Bu sistemde menude yer alan banner ve linklere tıklayarak belirtilen süre boyunca yönlendirilen internet sitesini gezemeniz gerekmektedir.Sayfanın en üstünde yer alan tracker önerilen zaman tamamlandığında sizi bilgilendirerek,ilgili linkin altında belirtilen kazanç miktarınızı otomatik olarak hesabınıza işler.Aynı anda birden fazla bağlantıyı gezmeniz mümkün olmadığından,bütün linkleri aynı anda açmanız durumunda kazancınız hesabınıza eklenemez ve trackerdan hata mesajı alırsınız.
"Üye Olarak Para Kazanın"
Paratikla.com üye ol kazan menüsünde bulunan ve size uygun internet siteleri, forumlar,e-mail bültenleri…vb sistemlere talimatlar doğrultusunda üye olarak para kazanabilirsiniz.Sistemlere üyelik işleminiz tamamlandığında onay sayfasındaki formu doldurarak belirtilen kazanç miktarınızı talep etmeniz gerekmektedir.Gönderdiğiniz form incelenip üyeliğiniz onaylandıktan sonra kazancınız hesabınıza aktarılacaktır.
"E-Mail Okuyarak Para Kazanın"
Paratikla.com kazanç olanakları arasında bulunan bu sistemde ilgi alanlarınız doğrultusunda size mailler gönderilir ve bu mailleri belirtilen süre zarfında okuduğunuz takdirde mail içerisinde belirtilmiş olan kazanç miktarı hesabınıza yansıtılır.
"Tavsiye Edin Para Kazanın"
Paratikla.com üyesi olduktan sonra sitemizi tavsiye ederek kendinize alt üye grupları oluşturabilirsiniz.Sizin tavsiyenizle sitemize üye olan 1. dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %20'si,2.dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %10′u ve 3.dereceden alt üyelerin kazançlarının %5′i bonus olarak hesabınıza işlenir.Tavsiye link veya banner kodlarınızı Paratikla.com özel menüde bulabilirsiniz.
"Özel Üyelikle Daha Fazla Para Kazanın"
Paratikla.com üyelerine daha fazla kazanç imkanı sunabilmek için özel üyelik programı geliştirmiştir.Özel üye olduğunuz takdirde sitedeki sistemde yayınlanan reklam linkleri üzerinde belirtilen miktarların %50'si kadar daha fazla gelir hesabınıza yansıtılır. Paratikla.com'a sadece 20 YTL ödeyerek 1 yıl özel üye olabilirsiniz.
Paratikla.com zamanla bünyesine yeni kazanç olanakları ekleyerek,oluşan sistemleri kullanıcılarıyla paylaşmaya devam edecektir.

Ödemenizi Nasıl Alacaksınız ?
Paratikla.com üyelerine kesintisiz ve zamanında ödeme yapmaktadır.Sistemimizde minumum ödeme tutarı "30 YTL" olmakla beraber "Eft/Banka Havalesi" ve internet üzerinden para transfer olanağı sunan "PayPal ve E-Gold" ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Paratikla hesabınızdaki kazanç miktarınız 30 YTL'ye ulaştığı anda hesap girişinizde belirecek olan "Ödeme Al" butonu ile para çekme talebinizi bize iletebilirsiniz. Para çekme talebinizin bize iletilmesinden itibaren en geç "3 iş günü" içerisinde kazancınız belirtmiş olduğunuz hesaba aktarılır.

PARATIKLA YA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


14 - SEARCH EARN

gez kazan ara kazan SEARCH EARN ile her türlü kazan
Evet SEARCH EARN arama yaparak reklama tıklayarak kazanmak için muhteşem bir sistem hergün onlarca arama yapıyoruz ararken kazanmak güzel oluyor.

SEARCH EARN nedir?
Search-Earn, temel olarak internette arama motorlarını kullananların yarattığı ekonomik değerin kullanıcılarla paylaaşlması gerektiği ana prensibi doğrultusunda geliştirilmiştir.
Aramanızda, hangi motoru tercih ederseniz, o sitenin sayfasında aramanız gerçekleştirilir. Aradığınız kelimeye herhangi bir reklam metni atanmamış ise direkt olarak arama motoruna yönlendirilirsiniz. E?er, aram?? oldu?unuz kelimeye atanm?? bir reklam var ise, öncelikli olarak ekranda o reklam metni görürsünüz. Reklam metni, aramanızı karşılamıyor ise, arama motoruna yönlendirilirsiniz.
7 basamak üyeye kadar gidebiliyor.
işte hesaplaması
Kaç arkadaşın davetin ile üye olur? 5
Her arkadaşın, ortalama kaç arkadaşını üye yapar? 5
Grubundakiler günde ortalama kaç kere reklamlara tıklar?2

1.Kademe - Sen 1
2.Kademe Referansların 5
3.Kademe Referansların 25
4.Kademe Referansların 125
5.Kademe Referansların 625
6.Kademe Referansların 3125
7.Kademe Referansların 15625
Toplam üye sayın 19531
Toplam reklam puanın 39062
Günlük kazanc?n 39,06$
Aylık tahmini kazancın 1171,8$ biraz abartı geliyor ama üye toplayabildikten sonra kazanılabilir.
bu ara points mania kampanyasını kaçırmayın
PointsMania
Devam Ediyor!

2.5 ay sürecek olan, PointsMania maratonu devam ediyor. PointsMania ile her hafta 500.000 reklam puanı dağıtılacak. Kazandığınız 500 US$'ları dilediğiniz taktirde hemen nakde çevirip, harcayabileceksiniz.
ister açilış sayfanız yapın arama yapın ama benim tavsiyem türkçe toolbarı indirmenizdir aramada yapabiliyorsunuz ayrıca reklamlara tıklayarak da kazanabiliyosunuz böylece.

Search-Earn ile kazanmaya alışın.


SEARCH EARN'A AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)15 - SÜPERTEKLİF

SüperTeklif'te Kazanmak Çok Kolay!

SüperTeklif'te kazanmak çok kolay! Üye olduktan sonra tek yapmanız gereken tanıtım mesajlarınızı okumak! Üstelik üyelik ücreti yok, istenmeyen mesajlar yok! Kazancınızı artırmak için arkadaşlarınızı SüperTeklif'e davet edin! Onlar da kazansın, sizin kazancınız da katlansın!
Üye olmak için SüperTeklif üyesi bir arkadaşınız tarafından davet edilmelisiniz. Henüz davet edilmediyseniz üzülmeyin, şimdi KAYIT OLANA ANINDA 5 YTL

Sizi bekleyen çılgın Puanlar için son 1 hafta!

SüperTeklif Yaz Kampanyasında 8 birinci ödüllerine kavuştu. Son haftanın birincisi siz olabilirsiniz!

Unutmayın yarışma hala devam ediyor. SüperTeklif, haftanın birincisini 2.500 YTL ile ödüllendirecek ve 10 haftanın sonunda bir kişi 10.000 YTL'lik büyük ödülün sahibi olacak!

Üstelik, getirdiğiniz her yeni üyeye 100 Puan kazanmak için son 1 haftanız!

Üye sayınızı siz de artırın daha çok kazanın!
SÜPER TEKLİF'E AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KOLAYCA ÜYE OLABİLİRSİNİZbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


16 - TIKTIKCASH.COM

ARKADAŞLAR BEN TITTIKCASH A YENİ BUGÜN ÜYE OLDUM (25.11.2007)
VE ÇOK HARİKA Bİ SİTE
ÇALIŞMA YÖNTEMİ GÜZEL VE KAZANCI HARİKA ÖNCE TIKLADIĞINIZ SİTELER VAR KARŞILARINDA 0,50$ İLE 18$ ARASINDA MİKTARLAR DA PARA GÖZÜKÜYOR SONRA SİTEYİ AÇIYORSUNUZ KAPATTIĞINIZDA SİZİN TIKTIKCASH TEKİ HESABINIZA O MİKTARDA PARA YATIYOR orada kategoriler var mesela kitapla ilgili siteler ;güzellik yaşam vs+ unutmadan söyleyeyim oyunlar var oynadıkça da kaznıyorsunuz ben yeni üye oldum beklemede olan 389 $ ım var pending diyor ama approved olduğunda yani onaylandığında o parayı paypalıma yada hesabıma yada çek olarak alacağım tavsiye ederim çok zevkli ve keyifli bi site olduğunu tekrarlıyorum bu 389$ miktar sadece bugün meydana gelen bi miktar dır bunu da belirtmek isterim

Tıktıkcash le HEPİNİZE BOL KAZANÇLAR

KOLAYCA ÜYE OLABİLECEĞİNİZ LİNK AŞAĞIDADIRbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


17 - CLİNKCASH.COM


Merhaba arkadaşlar
Bugün size bir tane ptc sitesi tanıtacağım

referans üye yapmadan bile 1 günde paranızı isteyip ertesi gün paranızı alabilirsiniz...

neden 1 günde ?

çünkü minimum ödemesi gerçekten çok az sadece $0.05

2-3 saat başı 10-15 tane link çıkıyor 2 partide tüm linklere tıklasanız minium ödemeyi geçer ve parasını alırsınız

KOLAYCA ÜYE OLABİLECEĞİNİZ LİNK AŞAĞIDADIRbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


ARKADAŞLAR

YUKARIDA TANITIMINI YAPTIĞIM SİTELERİN TÜNÜME BİZZAT KENDİM ÜYEYİM SİZLEREDE TAVSİYE EDİYORUM İLERDEDE YİNE NETTEN PARA KAZANMAKLA İLGİLİ KEŞFETTİĞİM SİTELERİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM

HEPİNİZE BOL KAZANÇLAR

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <