Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Counter-Strike Botlar Rehberi

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #287131 17-02-2008 14:53 GMT-1 saat    
Counter-Strike Botlar Rehberi

Nedir, Neye Yararlar?

Bir Half-Life modifikasyonu olan Counter-Strike çok oyunculu olarak tasarlanmış bir oyun. Ancak Internet' te oynamak için öncelikle iyi bir Internet bağlantısına daha sonra dolu olmayan bir Counter Strike sunucusuna ihtiyacınız var, bildiğiniz gibi her ikisini de bulmak oldukça güç. Tüm bunlara sahip olsanız bile bilmediğiniz oyun haritalarını tanımak veya çeşitli silahlarda olan becerinizi sınamak, taktik geliştirmek ve antrenman yapmak için botlarla oynamak tercih sebebi olabilir. Sırf bu oyunu oynamak için saatlerce Internet?te kalıp yüklü telefon faturalarıyla uğraşmak da cabası.

Bu dertleri kısmen ortadan kaldırmak için gönüllü bilgisayar programcıları bot denilen bilgisayar tarafından yönetilen rakipler tasarladılar. Bu botlar yardımıyla Internet bağlantısına veya sizden başka oyuncuya ihtiyaç duymadan kendi kendinize oyun oynayabilirsiniz. Günümüzde botlar daha önceden programcıları tarafından belirlenmiş hareket noktaları (waypoint) kullanarak normal oyuncuların davranışlarını taklit ederler.

Bugün piyasada bir çok bot bulunuyor ancak bunların içinden sadece PODBot ve RealBot kullanıcıları tatmin edecek düzeyde. Başka bir çok bot da var ancak bizce bunlar yeterli oyun deneyimini yaşatamayan çalışmalar. Yakın gelecekte bilgisayar teknolojisi ve programcılığın ilerlemesiyle tamamen yapay zeka kullanan, daha önceden belirlenmemiş, rastlantısal davranışlar sergileyen ve bizi sürprize uğratan botlarla karşılaşmayı umuyoruz.

PODBot

Özellikleri

PodBot bomba koyabiliyor, defuse edebiliyor, bomba atabiliyor, flash ile kör oluyor, waypoint sistemi ile takılmadan yolunu bulabiliyor, telsiz mesajlarını kullanabiliyor. Botlar Türkçe konuşabiliyor, kendi aralarında muhabbet edebiliyorlar, isteğe bağlı olarak tüm takım aynı silahı kullanabiliyor.

Kurulum hazırlığı


PodBot 2.5 sürümünü buradan :

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

PodBot Türkçeleştirme Paketi?ni ise buradan bilgisayarınıza çekebilirsiniz. :http://www.oynasana.com/dosyalar/d580

Türkçeleştirme paketini bilgisayarınızın
C:\SIERRA\Half-Life\cstrike\PODBot klasörüne açmalısınız.


Kaynak : csturkey.gen.tr

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <