Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hz.İmam Mehdi İstanbul'a hareket ediyor.

mehti çıktımı

Forumlar / Dini Bölüm / İslam (Genel)

 
> 1 <

Hasan Durmuş

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 26-04-2008 13:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #297845 26-04-2008 13:15 GMT-1 saat    
Es Selamun Aleyküm ve Rahmetullah.

Bu mesaj; AKP'yi Deccal'ın kurdurduğunu ve onun(Deccalın) kim olduğunu bilmeyenlere ve “ben İmam Mehdi'yim” diyen kişi yalancıdır ona inanmayın diyerek ağızları ile Cenâb-ı Allah'ın nurunu söndürmek isteyen kâfirleredir!

“Ağızlarıyla Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar. Oysa kâfirler istemese de Allah, kendi nurunu tamamlamaktan başkasını istemiyor. Müşrikler istemese de O dini (İslam'ı) bütün dinlere üstün kılmak için elçisini hidayetle ve hak dinle gönderen O'dur.” Tevbe Suresi (32-33. Ayet)

Ey Cenâb-ı Allah'ın dini İslam'ın düşmanı şeytana tapan Yahudi uşakları ve Deccal'ın köleleri!

“İmam Mehdi benim” diyen kişi yalancıdır diyenler! Fikriniz gibi zikriniz olan bu sapıklık; Fahr-i Kâinat Muhammed Mustafa(S.a.s)'yı, Meryem bin İsa(A.s)'yı ve Cenâb-ı Allah'ın bütün peygamberleri ve elçilerini yalancı olmakla suçlayışınızın ispatıdır. Çünkü bu kutlu insanların hepsi insanlığa Cenâb-ı Allah'ın elçileri olduklarını söylemişlerdir.

Cenâb-ı Allah'ın üç kutsal nuru vardır. Bunlar; Kur'an-ı Kerim, İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman ve İslam dinidir.

İyi bilin ki, Cenâb-ı Allah kâfirler hoşgörmeselerde nurunu tamamlayacak ve aslına döndürecek. İslam dininin kutsal sancağı, batında 18 bin âlemin huzurunda arşa kaldırılmıştır. Zahirde ise bütün varlık âleminin huzurunda kaldırılacak. O gün, Cenâb-ı Allah'ın ilahi hükmü ile tamamlamayı dilediği nuru İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman'ı değil sizler, kâinattaki hiçbir güç ve kudretin durduramayacağını anlayacaksınız. İşte o gün doğacak, battığı yerden doğan güneş. İşte o gün kalpler, gözler ve kulaklar mühürlenecek ve o günden sonra tevbe edenin tevbesi kabul edilmeyecek.

İşte o gün, Ehl-i Beyt'in, acımasızca katlettiğiniz masumların ve Mustafa Kemal ATATÜRK(Sarı Lider)'ün intikamı alınacak. Yıkılmaz olduğunu sandığınız kaleleriniz teker teker yıkılacak. İşte o gün Cenâb-ı Allah'ın nurunu söndürmek için giydiğiniz beyaz çarşaflar kabirlerdeki kefenleriniz olacak.

Amelika'yı Sırat-ı Müstakim'in altındaki cehenneme gömmemiz sizlere ders olmadı ise bu gün kurduğunuz Amerika'yı da o cehenneme gömeceğiz inşallah. İyi bilin ki attığınız ve atacağınız her adımdan haberdarız. İsviçre de ki tesislerde ruhu yaratıp, kopyaladığınız beden(cenin)'e yerleştirmeyi, hâşâ Cenâb-ı Allah'tan üstün olduğunuz sapıklığına cüret ettiğiniz gibi. Melek maskesi ardına gizlediğiniz gerçek şeytani yüzünüzü bütün insanlığa göstereceğiz.

İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman'ın varlığından haberdar olduğu halde, zuhur ettiğini insanlığa müjdelemeyip, gelişini insanlıktan gizlemeğe çalışan İslam âlimleri!

Sizler nasıl insanlarsınız ki Cenâb-ı Allah'ın yüce dininin temsilcisi olduğunuzu söyleyebiliyorsunuz! O'nun zuhur ettiğinden insanlığa tek kelime bahsetmeyip İslam dininin o koltuklarında hangi vicdan ile oturabiliyorsunuz? Hem onun yüzü gözü hürmetine yaşayacaksınız hem de O'nu sırtından hançerlemek isteyenlere çanak tutacaksınız! Bu hakikatlerden sonra kendinize, ben insan mıyım? Diye bir sorun, sorabilir iseniz tabi!

Deccal'ın cehennemini cennet zannedenler!

http://zahirvebatin.sitemynet.com internet sayfasını okuyun ki kimlere hizmet ettiğinizi ve din günü, Arasat meydanında hangi günahtan hesaba çekileceğinizi, işlediğiniz günahın hesabını Cenâb-ı Allah'a nasıl vereceğinizi görün. Fahr-i Kâinat İmam Muhammed Mustafa(S.a.s)'nın 1400 yıl önce ümmetini Deccal'ın şerrinden ve fitnesinden korunmaları için uyardığını unuttunuz mu? Oysa sizler ona hizmet etmektesiniz ya da içine düştüğünüz gafletin vahametinin farkında değilsiniz.

Ey Recep Tayyip Erdoğan! Bizim Hz.Davud(A.s)'un kılıcına ihtiyacımız yoktur. Faraza olur ise Calud'ların başlarını kesen Allah'ın Adalet Kılıcı'nın biz olduğunu, sizler çok iyi bilirsiniz.

Neden şu son birkaç yıl içerisinde Hz. Muhammed Mustafa(S.a.s)'ya saldırılar başlattığınızı insanlığa söylemiyorsunuz!

Cenâb-ı Allah'ın bildiği hakikati kullarından mı saklıyorsunuz? O vakit biz söyleyelim. Çünkü 1050 yılında Bağdat/IRAK'ta yağmaladığınız İslam kütüphanelerinde İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman'ın Cenâb-ı Allah'ın tamamlayacağı nuru olduğunu ve zuhur(kıyam)dan önce bulduğunuz takdirde onu öldürebileceğinizi, zuhurdan sonra ölümsüz olacağını ve asla ona zarar veremeyeceğinizi çok iyi bildiğiniz için bu saldırıları başlattınız. Bunun ile de yetinmeyip O'nun her yaptığını takip edebilmek için uzaya bir uydu bile yerleştirdiniz.

Dediler ki: "Biz kemikler haline geldikten, toprak olup ufalandıktan sonra mı, gerçekten biz mi yeni bir yaratılışla diriltileceğiz?" İsra Suresi (49.Ayet)

“Bilin ki bizden olup da ölen, ölü değildir, diridir” Hz.İmam Aliyyül Mürteza(A.s)

Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Ben Kıyamet'in kopacağı aynı saatte gönderildim. Ancak, şunun şunu geçmesi gibi ben Kıyamet saatini geçip biraz evvel geldim!" buyurdular ve orta parmağı ile şahadet parmağını gösterdiler." Tirmizi, Fiten 39, (2214)

“Bir de biz senden evvel hiç bir beşer için huld(ebedilik) nasîb etmedik, şimdi sen ölürsen onlar muhalled(baki) mi kalacaklar?” Enbiya Suresi (34,35.Ayet)

O'nun varlığı insanlık için bir rahmettir. Eğer hala nefes alıyor iseniz bu rahmet Cenâb-ı Allah'ın; uğruna felekleri yarattığı kutlu nurunun yüzü gözü hürmetinedir. Bu geliş, Cenâb-ı Allah'ın ilahi kudretinin ve Kur'an-ı Kerim'in büyük bir mucizesidir. Bu hakikate karşı olanlar ve bu ilahi mucizeyi insanlıktan gizlemek isteyenler iyi bilmelidirler ki yalnızca kendilerine değil bütün insanlığa zulmetmekte ve insanlığın sonunu hazırlamaktadırlar.

Cenâb-ı Allah; insanlığı cehennemin karanlığına sürüklemek için tertiplediğiniz şeytani düzeninizi bu mucize ile bozmuştur. Cenâb-ı Allah'ın elçisi artık ölümsüzlük tacını giymiştir ve ayağa kalkmıştır. Çok yakın(2009)da önce Ankara'ya, oradan da İstanbul'a geçecek ve insanlık için barış ve huzur çağı olan Altın çağı başlatacaktır. O gün, her kim İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman'a karşı gelir ise işte onlar lanetlenecek ve ebedi azap görecek olanlardır. O gün bir damla kan dökülmesini istemiyoruz. Lakin karşımızda kan dökmeğe taraf olanlar olur ise iyi bilinler ki onların acımasızlıklarına misli-misli cevap verilecektir.

http://zahirvebatin.sitemynet.com Bu internet sayfası, insanlığın karanlıktan kurtuluşu için İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman tarafından hazırlanmıştır.

http://mehdisahibizaman.sitemynet.com Bu internet sayfası, O'nun kutlu zuhurunu insanlığa müjdelemek üzere yardımcıları tarafından hazırlanmıştır.

Ey İnsanlık! Ey Ümmeti Muhammed!

Benim ilk Âdem ve ilk Nuh
Benim Mahmud ile zikredilen Muhammed
Benim ilk suhuf(kitap)ta zikredilen Zulkarneyn
Benim evvel ve zahir Süleyman
Benim Hayder'i Kerrar
Benim Ehl-i Beyt nurunda Mansur
Benim karanlıkları aydınlatan Saoşyant
Benim Hakk'ın divanındaki Ali-i Muhammed
Benim Hakk'ın diriliş aynasındaki haykırış
Benim zahir ve batın hâdi
Benim hakk padişahın hidayet sultanı
Benim âlemi cihan Sırat-ı Mustakim
Benim Süleyman'ın yüzüğü Davud yıldızının sahibi
Benim göklere ve yere ağır gelen o saat
Benim gayb ilminin anahtarlarının sahibi Ali-i Muhammed
Benim o saat(kıyamet) ki şüphesiz olarak geleceği halde yalanlanan
Benim şüphe edilmeyen kitap(İnsan-ı Kamil)
Benim Allah'ın göklerde ve yerde hüccet(Kaim)i
Benim can kabrindeki ruhların Sırat-ı Mustakimi
Benim kıyamet gününde dirilişin(uyanışın) sahibi
Benim göklerde ve yerde Sur'un(zamanın) sahibi İsrafil
Benim ilm(Kevser)in şehri ve hazinedarı
Benim Sırrı Hakikat gaybının esrarı
Benim battığı yerden doğan güneş
Benim ilk ve son İmam-ı Halife
Benim daim ve baki olan emir(Ali-i Muhammed)
Benim Hakk'ın tamamlayacağı nur
Benim zamanenin Nuh'u
Benim İmam Muhammed Mustafa(Mehdi) Sahibü'z Zaman


Ey zamansızlık boyutunda kıyametin koptuğundan ve Cenâb-ı Allah'ın huzurunda yaptıklarının hesabının sorulduğundan bihaber olanlar! İyi bilin ki bütün çabalarınız beyhudedir.

İyi bilin ki, Türk ulusu hiçbir zaman köle ve uşak olmamıştır. Asla olmayacaktır. Ya istiklal ya ölüm.

Cenâb-ı Allah hakk yolundan sapanları islah eyleye…

İmam Mehdi Sahibü'z Zaman (Seyfullah'il Muntakim-Allah'ın Adalet Kılıcı ve Hücceti)'ın Yardımcıları

Cenâb-ı Allah'ın aciz kulları

Ahmet KAMİL
Hüseyin KIZILIRMAK
Mustafa ÖZDEMİR
Hasan DURMUŞ


Fahr-i Kâinat Muhammed Mustafa(S.a.s) Mübarek İsimleri ve Anlamları
******* Esmâ-ül Nebi *******
Abdullah
Allah'ın kulu
Münîr
Nurlandıran, aydınlatan
Âbid
Kulluk eden, ibadet eden
Mürsel
Elçilikle görevlendirilmiş
Âdil
Adaletli
Müktefî
İktifâ eden, yetinen
Ahmed
En çok övülmüş, sevilmiş
Mürtezâ
Beğenilmiş, seçilmiş
Ahsen
En güzel
Muslih
Islah edeci, düzene koyucu
Alî
Çok yüce
Mustafa
Çok arınmış
Âlim
Bilgin, bilen
Müstakîm
Doğru yolda olan
Allâme
Çok bilen
Mutî
Hakka itaat eden
Âmil
İş ve aksiyon sahibi
Mu'ti
Veren ihsân eden
Aziz
Çok yüce, çok şerefli olan
Muzaffer
Zafer kazanan, üstün olan
Beşir
Müjdeleyici
Müşâvir
Kendisine danışılan
Burhan
Sağlam delil
Nakî
Çok temiz
Cebbâr
Kahredici, gâlip
Nakîb
Halkın iyisi, en seçkini
Cevâd
Cömert
Nâsih
Öğüt veren
Ecved
En iyi, en cömert
Nâtık
Konuşan, nutuk veren
Ekrem
En şerefli
Nebî
Peygamber
Emin
Doğru ve güvenilir kimse
Neciyullah
Allah' ın sırdaşı
Fadlullah
Allah'ın ihsânı,fazlına ulaşan
Necm
Yıldız
Fâruk
Hakkı ve bâtılı ayıran
Nesîb
Asil, temiz soydan gelen
Fettâh
Yoldaki engelleri kaldıran
Nezîr
Uyarıcı, korkutucu
Gâlip
Hâkim ve üstün olan
Nimet
İyilik, dirlik ve mutluluk
Ganî
Zengin
Nûr
Işık, aydınlık
Habib
Sevgili, çok sevilen
Râfi
Yükselten
Hâdi
Doğru yola götüren
Râgıb
Rağbet eden, isteyen
Hâfız
Muhafaza edici
Rahîm
Mü'minleri çok seven
Halîl
Dost
Râzî
Kabul eden, hoşnut olan
Halîm
Yumuşak huylu
Resûl
Elçi
Hâlis
Saf, temiz
Reşîd
Akıllı, olgun, iyi yola götürücü
Hâmid
Hamd edici, övücü
Saîd
Mutlu
Hammâd
Çok hamdeden
Sâbir
Sabreden
Hanîf
Hakikate sımsıkı sarılan
Sâdullah
Allah' ın mübârek kulu
Kamer
Ay
Sâdık
Doğru olan, gerçekci
Kayyim
Görüp, gözeten
Saffet
Arınmış, seçkin kişi
Kerîm
Çok cömert, çok şerefli
Sâhib
Mâlik, arkadaş,sohbet edici
Mâcid
Yüce ve şerefli
Sâlih
İyi ve güzel huylu
Mahmûd
Övülen
Selâm
Noksan ve ayıptan emin olan
Mansûr
Zafere kavuşturulmuş
Seyfullah
Allah' ın kılıcı
Mâsum
Suçsuz, günahsız
Seyyid
Efendi
Medenî
Şehirli, bilgilive görgülü
Şâfi
Şefaat edici
Mehdî
Hidayet eden
Şâkir
Şükredici
Mekkî
Mekkeli
Tâhâ
Kur'ân-ı Kerîm' deki ismi
Merhûm
Rahmetle bezenmiş
Tâhir
Çok temiz
Mes'ûd
Mutlu
Takî
Haramlardan kaçınan
Metîn
Çok sağlam ve güçlü
Tayyib
Helal, temiz, güzel, hoş
Muallim
Öğretici
Vâfi
Sözünde duran
Muktedâ
Peşinden gidilen
Vâiz
Nasihat eden
Mübârek
Uğurlu, hayırlı, bereketli
Vâsıl
Kulu Rabb'ine ulaştıran
Müctebâ
Seçilmiş
Yâsîn
İnsan-ı kâmil
Mükerrem
Şerefli, yüce
Zâhid
Mâsivadan yüz çeviren
Zâkir
Allah' ı çok anan

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


venoM
۞.fnym.۞

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2040 ileti
Yer:
İş: venoM
Kayıt: 14-03-2006 14:13

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#297847 26-04-2008 13:36 GMT-1 saat    
Nedir bu,parti aleyhtarlığımı ya da site reklamımı,ya da biri mehdi olduğunu filan mı söylüyor?fethullah gülenmi yoksa istanbula gelen mehdi :S valla yarım doktor adamı candan,yarım alim adamı imandan edermiş,böyle yarım yamalak türkçeyle yazılmış birşey anlaşılmayan yazıdan hiçbirşey anlamadım,biraz daha açarmısın

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rockers

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1426 ileti
Yer: Ankara
İş: Öğrenci
Kayıt: 30-12-2007 11:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#297848 26-04-2008 13:40 GMT-1 saat    
tam olarak anlamış değilim amacı

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Gözümün Gördüğü Hiçbirşeyden Korkmam(Hz.Hamza)

whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#297880 26-04-2008 17:04 GMT-1 saat    
iyi edebiyat parçalamışsın şarlatan adi herif mehdiymiş iki ayet yazmakla bir kaç güzel söz bulmakla mehdi olduğunumu sanıyorsun vay be internetten mehdiliğini ilan edeni ilk defa görüyorum Allah sizin gibi sapkınlardan bizi korusun

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#297884 26-04-2008 17:13 GMT-1 saat    
Ve aleykum selam. E-muhtıradan sonra e-mehti de çıktı e-deccal çıktı mı bilmiyorum... Siyasi bir parti(AKP) muhalifi bir mehti ilginç, CHP'li olabilir mi bu mehti Hangi partidensin onu da yazsaydın gelecek seçimlerde şansın olabilirdi...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#297909 26-04-2008 21:12 GMT-1 saat    
Din'i Siyaset'e Karistirmak bu olsa gerek...

Kiyamet kopsa Recep Tayyip Erdogan ve Partisinden bileceksiniz...Hangi partiye mensup oldugunuzu belirtseydiniz ona göre yorum yapardik ama tahminim MHP olabilir...

insanoglu ne kadar rahata kavusursa bir okadar daha rahatlik arar ve ister...(bunu siyasi yönetim bakimindan söylüyorum)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hasan Durmuş

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 26-04-2008 13:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298019 28-04-2008 06:44 GMT-1 saat    
Es Selamun Aleyküm ve Rahmetullah. Emektar editör kardeşim.

Kusura bakma karşısındakine bir Allah selamı vermeyenler ile asla konuşmayız fakat kime hakaret ettiğini bilesin diye cevap veriyorum.

VenoM kardeşim karşındakini eleştirmeden önce ondan daha iyi ve bilgili olmalısınki onun yanlışını ona gösterebilesin. Orada yazdıklarımızı elbette senin gibi değerli kardeşlerimiz anlayamayacaktır. Elbette ki anlatır ve açarız. Eğer Fethullah Gülen deccalinin müridi değil isen.

Birincisi Mehdi diye birisi insanlık tarihinde hiç bir zaman var olmadı. Önce bunu öğrenmiş ol.
İkincisi bizlerin insanların düşüncelerini değiştirmek gibi bir düşünceside asla olmadı.
Üçüncüsü hiç kimse kendisini Mehdi falan ilan etmesin. Çünkü Mehdi Hz.Muhammed Mustafa(S.a.s)'nın 99 isminden yalnızca bir tanesidir. O da yukarıda yazıyor. Fakat bunu anlayamamışsın.
Dördüncüsü O lanet olasıca Fethullah Gülen Deccal'in kendisidir.
Beşincisi şu an yaşadığın ülke Şeytanın kölesi Fethullah Gülen ve onun Türkiye deki işbirlikçileri tarafından istila edilmiştir. Bu gün işsizsiniz belki emin olunki yarın Irak taki halkın başına gelenler sizlerinde başına gelecek.
Altıncısı İşte Mehdi olarak bildiğiniz. Ama gerçekte kim olduğundan bihaber olmadığınız, yüce Allah'ın peygamberi Hz.Muhammed Mustafa(S.a.s)'yı yüce Allah yer yüzüne tekrar göndermiş ve dininin bütün dinlerden üstün gelmesi için görevlendirmiştir.

Whitewolf ağzında çıkanı kulağın ya duymuyor yada sen yeryüzündeki en aptal insansın. Yada o lanet olasıca şeytana tapan azgın Yahudilerden birisisin. Çünkü eğer akıllı biri olsa idin yukarıda yazılanları anlardın.

Breeeee zavallı. Breeeee imansız sapık dediğin Hz.Muhammed Mustafa(S.a.s)'nın ta kendisidir. Tövbe et tövbe. Yoksa sırf bu yüzden göreceksin Cehennem azabını.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Yukarıdaki web sayfasını oku yada Google arama motoruna Mehdi Kimdir? yaz bak binlerce insan bu hakikati tartışıyor. Belki cehaletinin kurbanı olmaktan kurtarırsın kendi.

Biliyormusun sizlere acıyorum.

Allah sen ve senin gibileri ıslah etsin demeyeceğim çünkü çok yakında Islah edecek.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298021 28-04-2008 09:10 GMT-1 saat    
Yahudi köpekleride senin gibi dini donanıma bağlı olarak gelişip başımıza bela oluyor türkçe konuşmayı öğren önce derdini daha düzgün bir biçimde anlat bizde anlayalım senmin bana o sözleri söyleyebilmen için içimdeki imanın ne olduğunu bilmen lazım insanlar hakkında nasıl olurda böyle bir yargıya varıp sonra ben müslüanım diyebiliyorsun fettullah güleni nereden tanıyorsun yada diğer zikrettiğin insanları sen burnunun önünü göremeyen ahmak zavallı bir insansın :) hadi koçum hadi din sömürüsü yapabileceğin en son kişi var karşında senin bildiklerin benim unuttuklarım kadardır ahmak herif

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

venoM
۞.fnym.۞

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2040 ileti
Yer:
İş: venoM
Kayıt: 14-03-2006 14:13

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298033 28-04-2008 12:48 GMT-1 saat    
İyi madem ve aleykümselam

Öncelikle değerli bir kardeşin olmam beni çok müteşekkir etti ve birinisi,ikincisi...diye sıralamışın ama Allah razı olsun
sayı sayacak kadar matematiğimiz var şükür,çok sağ ol.bu arada başlamadan önce şunu da belirteyim ki Fethullah Gülen in müridi yada sevdalısı filan değilim.
Mehdi diye biri insanlık tarihinde hiç olmamıştır yazmışın ve sonra bana öğren! dediğin için verdiğin linke tıklayıp okuduğum yazıda aslında mehdinin Peygamber Efendimiz(sav) olduğunu yazıyordu.İnsanların düşüncelerini değiştirmek gibi bir düşüncen yoksa boşuna burada kafanı yorup yazı yazma derim.
Burada hiç kimse kendini mehdi filanda ilan etmedi birinin mehdi olduğunuda söylemedi yada Hz.İmam Mehdi İstanbula hareket ediyor diye konu açmadı değerli abicim.Siteye üye olup buradaki ortamı bilmeden langırt diye bir konu açarsan ve bu konu din üzerineyse anlatım bozukluğundan kaynaklanan yanlış anlamadan dolayı üyelerin yada emektar editörlerin ters tutumlarıyla karşı karşıya kalabilirsin.Buradaki çoğu kişi bu konularda yeterince hassastır zaten birde sen mehdiden girip RTE den çıkıp tekrar Gülen e makas atınca yazanların çoğu tam olarak aynı zamanda doğal olarak birşey anlamadı.İlaveten yazdığın yazınında bazı yerlerini anlamakta zorluk çektim haaa ama sen anlıyamazsınız demiştin zaten.Yani gülen le işsizlikle ırakla deccalle yada tahminince whitewolf a yahudi demenle mehdi arasında bi yakınlık varsa ve ben bunu anlıyamıyorsam embesilim tamam.Burada ya da başka biryerde böyle yazarak başkalarını yanlış tanımış olursun,iman meseleleri bence forumda böyle tartışılacak kadar basit değiller ve burada yapılabilecek anca kopyala yapıştır yada tartışma ortamı çıkararak en son lafı ben koyuyum deme çabasıdır düşüncesindeyim.
Senin deccal dediğin şahıs ben müslümanım diyor,bildiğin gibi şeriat zahire hükmeder dolayısıyla bu adam çıkıpta sana sen nerden biliyorsun benim deccal olduğumu ya da sanamı kaldı milletin ne kadar müslüman olduğu gibi çeşitli şeyler söyler.ki bu adam müslüman olmasa bile sarf ettiğin kelimeden dolayı kul hakkına girebilirsin,sevmediğin birisinin günahlarını yüklenme diyorum,diyorsun,diyor,diyoruz,diyorsunuz,diyorlar.(dil bilgisi)

vesselam

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298072 28-04-2008 18:13 GMT-1 saat    
Hasan Durmuş Kardesim Cok tartisilacak ve bir okadar da önemli bir konu acmissin tabiki herkezin actigi konuya ve yaptigi yorumlara saygi duymak lazim ama yapilan yorumlar kisilere hakaret iceriyorsa o zaman is degisir...

Belki Fethullah Gülen'i pek taniyamamissin yada yanlis tanimis olabilirsin... ama gercekten onu cok agir dille elestirmen cok yanlistir...Bir Müslümanin diger bir Müslümana kafir, yahudi vb. yakistirmalarda bulunmasi dinimizde ne anlama geldigini herhalde benden iyi bilirsin... bilirsin diyorum yaptiginiz yorumlarda dini bilgilere sahip oldugunuzu kanitlamaya calistiginizi anladim...

Bu konuya fazla girmiyecegim girersem kesin konu kilitlenir...

Önemli olan bir seyi daha belirtmek istiyorum, konuya yapilan yorumlari okudum da birbirinize agir hakaret icerikli yorumlar yapmissinizsizce dinimizde böyle bisi varmi? varsa banada bildirin de bende hakaret icerikli yorumlar yapayim... Arkadaslar lütfen yaptiginiz ve yapacaginiz yorumlarla birbirinizin kalbini kirmayin ve buna cok özen göstermeye calisin...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298073 28-04-2008 18:15 GMT-1 saat    
Hasan Durmuş herkesi kafir ilan ettin anlaşılıyo ki sen imanını garantilemişsin! Müslüman birine kafir demek eğer ki o kişi kafir değilse seni dinden çıkarır. Burada ona buna salyanı akıtarak beddualar ederek lanetler okuyup kafir ilan ederek davanı anlatamaz aksine davana ihanet etmiş olursun. Hoş davanı ne kadar bildiğin tartışılır...Verdiğin linkte Hz. Mehdi'nin Hz. Resul-ü Kibriya (s.a.v.) olduğu iddiasını Hz. Allah (c.c)kuran-ı kerim de buyuruyorlarki:''Kıyamete yakın mutlaka Nurumu tamamlayacağım.'' ayeti kerimesine dayandırmışlar bu ayeti kerimeden muradın İslamın yeryüzüne hakim olması olarak yorumluyan o kadar çok din alimi vardır ki. Hasılı kelam arkadaşım devrin büyük alimleri de Hz. Mehdi'nin zuhurunun yaklaştığını söylüyolar bunu bilmek için alim olmaya gerek yok çünkü ahir zamandayız bunu da bilmeyen yok sana da şunu söyliyim Mehdi beklenmez sadece geleceğine iman edilir. Din kardeşine nasıl dua edeceğini öğren, salyalarını sil, sakin ol, derdini anlatma kapasiten varsa Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin ahlakına uygun olarak lanet okumadan beddua etmeden hidayet temennileriyle konuşalım yoksa senin bu yaptığın karşısında bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demekten alamıyacağım kendimi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


mamilikli

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 15 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-03-2008 10:42

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298236 30-04-2008 10:25 GMT-1 saat    
Tabi canım bizim birşey yapmamıza ne gerek var. Nasıl olsa yakında Mehdi gelecek, her şeyi yoluna koyacak. İşsize iş, aşsıza aş, zalimler cezasını bulacak vede dünya güllük gülüstanlık.

Amerika Irak'da oluk, oluk kan akıtıyor, günde ortalama elli kişi hayatını kaybediyor, Masum yavrular daha çocukluğunu dahi yaşamadan hayata veda ediyor. Olsun, yakında Mehdi gelecek.

Afganistan yıllardır barışa hasret, bebeler ninni yerine Rusya'nın, Amarika'nın Emperyalist ülkelerin sattığı silah sesleri ile uyuyor. Olsun yakında Mehdi gelecek.

Dünyadaki İslam ülkelerinin çoğunda açlık, yoksulluk,sefalet, zulüm ve adeletsizlik almış başını gidiyor. Ölüm yaş ortalaması, Çocuk ölümleri ve sağlık koşulları dünya standartlarının çok altında. Olsun yakında mehdi gelecek.

Amerika'nın, Ülkemizinde içinde olduğu bir Ortadoğu projesi var.Başbakanımızda bunun eş başkanı olduğunu söylüyor.Bu proje tüm islam ülkelerini Amerika'nın güdümünde ve İsrail'in jandarmalığında yeniden şekillendiriyor. Bir anlamda İslam ülkeleri Amerika ve diğer emperyalist ülkelerin çıkarlarının hizmetçileri olacak. Olsun, yakında Mehdi gelecek.

Arkadaşlar Mehdi gelecekse gene gelsin. Ama lütfen bizlerde birşeyler yapalım. Biz bu dünyaya ( Siz kulağınızın üstüne yatın, bozulan işleri biri gelir düzeltir) mantığıylamı gönderildik.

Diyorumki şöylebir silkinsek, uykudan uyanıp etrafımıza bir baksak; Dünyadaki gelişmiş ülkeler bu işi nasıl yapmışlar ? Bu teknolojik ilerlemeyi nasıl sağlamışlar, Biz onlara niye kölelik yapıyoruz, Bizim onlardan neyimiz eksik diye bir düşünsek.

Veya bırakın nasılsa 2011 de Mehdi gelecekmiş, o düzeltir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <