Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

NET Messenger Service Kullanım Koşulları. Bence ileride lazım olabilir bi bakın

> 1 <

JustinTimberla

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 115 ileti
Yer: MERSİN
İş: ÖRENCİ
Kayıt: 11-05-2006 18:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #40971 23-05-2006 19:22 GMT-1 saat    
NET Messenger Service Kullanım Koşulları
HİZMET SÖZLEŞMESİ.
İşbu belge, sizinle Microsoft arasında Microsoft .NET Messenger Service hizmetinin kullanımına ilişkin bir sözleşmedir. Biz, (One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399 adresinde bulunan) Microsoft Corporation i veya sizin bulunduğunuz yere bağlı olarak, Microsoft’un bir bağlı kuruluşuyuz. Bu sözleşmede biz “Microsoft”, “biz” veya “bizim” sözcükleri ile anılacağız. Siz ise bu sözleşmenin diğer tarafısınız.

Microsoft .NET Messenger Service, çeşitli hizmetler, yazılım, makine, destek, içerik ve diğer ortamlar, güncelleştirme ve yükseltmeleri içerir. Bu sözleşmede bunların tümü “Hizmet” olarak anılacaktır.

ÖNEMLİ NOT: BU SÖZLEŞME SORUMLULUKLARIMIZI KISITLAMAKTA OLUP BİZ HİZMETLE İLGİLİ OLARAK GARANTİ SAĞLAMAMAKTAYIZ. SÖZLEŞME, AYRICA TELAFİLERİNİZİ DE SINIRLAR. Bu hükümler Bölüm 9, 10 ve 11’deyer almaktadır ve biz size bu hükümleri dikkatlice incelemenizi öneririz.

BU SÖZLEŞME ÜZERİNDE NASIL DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRİZ?
Bu sözleşme üzerinde, herhangi bir zamanda değişiklik yapabiliriz. Sözleşmeyi düzenli olarak incelemelisiniz. Sözleşmenin en son halini

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresinde bulabilirsiniz. Sözleşme değiştirildiği zaman derhal yürürlüğe girer. Sözleşmede yapılan değişiklikleri kabul etmezseniz Hizmeti kullanmaya devam etmeyin. Hizmeti kullanmayı bırakmazsanız, Hizmeti kullanımınız değiştirilmiş sözleşme uyarınca devam edecektir.

HİZMETE NASIL ERİŞEBİLİR VE ONU NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?
Hizmeti sizin kişisel kullanımınız için sunuyoruz. Hizmeti işteyken kullanabilirsiniz; ancak Hizmeti Microsoft’la ayrı bir sözleşme yapmadan ticari amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız.

Hizmet hesabınız ve parolanızla ilgili tüm etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Hizmet hesabınızın sizin yetki vermediğiniz bir şekilde kullanılması durumunda veya Hizmetle ilgili bildiğiniz herhangi bir güvenlik ihlali olması halinde bu durumları derhal Microsoft’a bildirmelisiniz.

Hizmet hesabınızı ve parolanızı üçüncü taraflara vermeyin. Herhangi bir üçüncü tarafı Hizmeti sizin adınıza kullanması ve/veya ona erişmesi için yetkilendiremezsiniz. BOT veya Microsoft’un depoladığı bilgilerin düzenli olarak ön belleğe alınması gibi herhangi bir otomatik işlemi veya hizmeti, Hizmeti kullanması ve/veya ona erişmesi için kullanamazsınız. Hizmeti değiştiren, yeniden yönlendiren veya değiştirmeye veya yeniden yönlendirmeye çalışan herhangi bir yazılımı veya hizmetleri Microsoft yazılımıyla veya yetkili üçüncü taraf yazılımıyla birlikte kullanamazsınız. Ayrıca, Hizmete doğrudan erişen veya Hizmeti doğrudan kullanan kullanıcı sayısını azaltan hiçbir yazılım veya donanımı (bazen "çoklama" veya "havuz" yazılımı veya donanımı olarak adlandırılırlar).da kullanamazsınız

Hizmette oturum açmak ve Hizmeti kullanmak için yalnızca Microsoft yazılımını veya yetkili üçüncü taraf yazılımını kullanabilirsiniz. Yetkili üçüncü taraf yazılımı listesini 'http://messenger.msn.com/ /Help/Authorized.aspx' adresinde bulabilirsiniz.

HİZMETLE NELER YAPAMAZSINIZ?
Hizmetimizin ve Hizmetimizin kullanıcılarının gizliliği, güvenliği ve emniyeti bizim için son derece önemlidir. Hizmeti, herhangi bir şekilde Hizmete, diğer Hizmet kullanıcılarına, Microsoft'a veya bağlı kuruluşlarımızaa zarar verecek biçimde kullanamazsınız. İzin vermediğimiz zararlı etkinliklere aşağıdakileri örnek olarak gösterebiliriz:


Hizmetle ilgili herhangi bir hesaba, bilgisayara veya ağa yetkisiz erişim sağlamaya çalışma.
Hizmetle ilgili hesaplar, bilgisayarlar veya ağların akışını bozma.
Sizin için kullanılabilir duruma getirdiğimiz veya getirmeyi amaçladığımız dışında Hizmetten herhangi bir şekilde veri alma veya almaya çalışma.
Hizmete erişmek veya Hizmeti kullanmak için kullandığınız veya diğerlerinin kullanımına sunduğunuz yetkisiz bir yazılımı tasarlamak, geliştirmek veya güncelleştirmek için veri edinmek üzere Hizmete olan erişiminizi kullanma.
Diğerlerinden Hizmeti kullanmaları için doğrudan veya dolaylı ücret almak.

Hizmeti yasalara uygun olmayan bir şekilde kullanamazsınız. Hizmeti, uygun olmayan veya Microsoft'unveya diğerlerinin fikri mülkiyeti haklarını ihlal eden ileti veya malzemeleri göndermek veya almak için kullanamazsınız. İzin vermediğimiz malzeme ve iletiler arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:


Hizmeti piramit şemalar veya mektup zincirlerine katılmak için kullanma.
Hizmeti doğrudan veya dolaylı bir şekilde istenmeyen yığın e-posta veya yazışmalar ya da istenmeyen ticari e-posta veya yazışmalar göndermek için kullanma.
Başkalarını kötüleme, suistimal etme, taciz etme, takip etme, tehdit etme veya diğer yasal haklarını (örneğin, gizlilik veya tanıtım haklarını).başka şekillerde ihlal etme
Başkalarını yanıltmak amacıyla sahte kimlik oluşturma.
İlgili malzemelere ilişkin haklara sahip olmadıkça veya bunları kontrol etmedikçe z ya da gerekli tüm izinleri almadıkça, fikri mülkiyet hukuku uyarınca korunan herhangi bir malzemeyi gönderme veya başka şekilde kullanılabilir duruma getirme.
Başka birinin bilgisayarının işleyişine veya mallarına zarar verebilecek virüs, Truva atı, parazit, zaman bombası,cancelbots, bozuk dosya veya başka bir benzer yazılım içeren dosyaları ya da malzemeleri gönderme veya kullanılabilir duruma getirme.
Hizmetin bir başka kullanıcısı tarafından aktarılan ve yasal olarak bu yolla dağıtılmaması gerektiğini bildiğiniz veya bilmeniz gereken malzemeleri yükleme.
(i) Hizmetin kullanıcılarının dizinini; (ii) Hizmetin kullanıcıları hakkında bilgileri; veya (iii) Hizmet kullanım bilgilerini kullanma, yükleme veya başka şekilde kopyalama ya da (ücretli veya ücretsiz olarak) üçüncü taraflara sağlama.
Aktarılan bir dosyada yer alan yazılım veya diğer malzemelerin yazarının özelliklerini, yasal veya diğer gerekli bildirimlerini veya mülkiyet belirlemelerini ya da kaynak etiketlerini yanıltıcı şekilde değiştirme veya silme.
Hizmet için geçerli olabilecek herhangi bir idare kuralı veya başka yönergeleri ihlal etme.
Başka kişiler hakkında, e-posta adresleri de dahil olmak üzere, bilgi toplamak veya edinmek için Hizmetin herhangi bir bölümünü kullanma.

GİZLİLİK
Hizmetle birlikte MSN markalı yazılım kullanıyorsanız, sizinle ilgili bilgileri toplama ve kullanma yöntemlerimizle ilgili bildirimler için

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresindeki MSN Gizlilik Bildirimi’ni okuyunuz. Hizmetle birlikte herhangi bir başka yazılım kullanıyorsanız, sizinle ilgili bilgileri toplama ve kullanma yöntemlerimizle ilgili bildirimler için

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresindeki .NET Messenger Service Gizlilik Bildirimini okuyunuz.

İletişimlerinizin içeriği de dahil olmak üzere Hizmet kullanımınızın gizli olduğunu düşünüyoruz. İletişimlerinizi düzenli olarak izlemediğimiz gibi iletişimlerinizle ilgili herhangi bir bilgiyi kimseye açıklamamaktayız. Ancak, aşağıdaki durumlarda, ve gerekli olduğunu düşündüğümüz zaman iletişiminizin içeriği de dahil olmak üzere iletişimlerinizi izleyebilir ve sizinle ilgili bilgileri açıklayabiliriz: (1) yasalara uymak veya yasal işlemlere yanıt vermek; (2) bu sözleşmeye uyduğunuzdan emin olmak ya da (3) Microsoft'un, çalışanlarının, müşterilerinin veya kamunun haklarını, mülkiyetini veya çıkarlarını korumak.

, Kendiniz veya aileniz hakkında kişisel bilgiler verirken her zaman dikkatli olunuz.

İÇERİK VE ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERi VE HİZMET BAĞLANTILARI.
Size hizmet üzerinden bazı içerikler sağlayabiliriz. Üçüncü taraflar da içerik sağlayabilir. Biz, hizmetle eriştiğiniz üçüncü tarafl içeriklerinden sorumlu değiliz. Hizmet, sizin “bağlantılar” veya “sekmeler” olarak adlandırdığımız üçüncü taraf Web siteleri ve Web hizmetlerine bağlamanıza olanak verebilir. Hizmetle birlikte MSN yazılımını kullanmanız durumunda, yalnızca MSN yazılımı ile birlikte kullanılmak üzere sağladığımız veya yapılandırdığımız yazılım ve hizmetleri kullanabilirsiniz. Bu bağlantılar ve sekmeleri sadece size kolaylık sağlaması için sunmaktayız ve üçüncü taraf bağlantıları ve sekmelerini kontrol etmediğimiz gibi onlardan sorumlu da değiliz. Hizmetle ilgili üçüncü taraflarla aranızda gerçekleşen, mal ve hizmetlerin teslimi ve bunlarla ilgili ödemeler de dahil olmak üzere tüm işlemlerden yalnızca siz sorumlu olursunuz.

YAZILIM.
Size Hizmetle birlikte kullanılabilecek yazılım sağlayabiliriz Bizden yazılım almanız halinde, almış olduğunuz bu yazılımın kullanımı, bu yazılımı kabul etmeniz için size sunulmuş olan lisansın hükümlerine tabi olur. Size herhangi bir lisans sağlanmamışsa, size yalnızca Hizmetin izinli kullanımı için yazılımı kullanma hakkını veririz. Yazılımla ilgili diğer hakların tümünü saklı tutmaktayız. İlgili Yazılımın mülkiyeti, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları, Microsoft veya tedarikçilerine aittir.

Yazılımın sahip olduğunuz sürümünü otomatik olarak denetleyebiliriz. Hizmeti güncelleştirmek, zenginleştirmek veya geliştirmek için bilgisayarınıza bu yazılımın yükseltmelerini otomatik olarak yükleyebiliriz. Hizmetin sona erdiği tarihte lisansınız da sona erer. Microsoft, Hizmeti ilgili yazılımı artık desteklemeyecek şekilde değiştirdiği halde de lisansınız sona erecektir. İlgili yazılımı, Hizmet sona erdiği tarihten sonra da devre dışı bırakabiliriz.

İlgili Hukuk tarafından izin verilen en geniş ölçüde ve bu iznin kapsamındaki haller haricinde, Hizmette yer alan herhangi bir yazılım veya makinenin derlemesini çözemez, kaynak koda dönüştüremez, üzerinde ters mühendislik işlemi yapamazsınız.

Bu yazılım, ABD ihracat yasalarına ve düzenlemelerine tabidir. Yazılım için geçerli olan tüm yurtiçi ve uluslararası ihracat yasalarına ve düzenlemelerine uymanız gerekmektedir. Bu yasalar hedefler, son kullanıcılar ve son kullanıma ilişkin sınırlamaları içerir. Daha fazla bilgi için lütfen: www.microsoft.com/exporting bağlantısına bakınız.

PERFORMANS VE KULLANIM VERİLERİ.
Microsoft, Hizmeti ve Hizmetle ilgili yazılımı değerlendirmek için, otomatik olarak performans ve kullanım verileri yükleyebilir. Bu veriler sizi şahsen tanıtmaz. Hizmetle ilişkili yazılımda belirtildiği gibi, kullanım verilerinizin (performans verileri değil) otomatik olarak yüklenmesinden vazgeçebilirsiniz.

MICROSOFT GARANTİSİNİN OLMAMASI.
MICROSOFT, HİZMETİ “OLDUĞU GİBİ”, “TÜM HATALARI İLE BİRLİKTE” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” SAĞLAR VE TATMİNKAR KALİTE, PERFORMANS, DOĞRULUK VE ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ TÜM RİSKLER SİZE AİTTİR. İLGİLİ HUKUKUN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, MICROSOFT, VEYA BAĞLI KURULUŞLARI, KURUMSAL BAYİLERİ, , DAĞITICILARI, HİZMET SAĞLAYICILARI VE/VEYA TEDARİKÇİLERİ İ (HER BİRİ "MICROSOFT TARAFI" VE BİRLİKTE "MICROSOFT TARAFLARI") AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR BEYAN, GARANTİ VEYA KOŞUL VERMEMEKTEDİR. . MICROSOFT TARAFLARI, (1) SATILABİLİRLİĞE, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUĞA, İŞÇİLİK PERFORMANSINA, DOĞRULUĞA, MÜLKİYET HAKKINA, ZİLYETLİĞE, TAKYİDAT BULUNMAMAMSINA, REHİN BULUNMAMASINA VE İHLAL BULUNMAMASINA İLİŞKİN GARANTİLER VEYA KOŞULLAR, (2) İŞ YÖNETİMİ SIRASINDA OLUŞAN VEYA TİCARİ KULLANIMLARDAN KAYNAKLANAN GARANTİLER VEYA KOŞULLAR VE (3) WEB SİTELERİNE ERİŞİMİN VEYA KULLANIMININ KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINA İLİŞKİN GARANTİLER VEYA KOŞULLAR DA DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK, YASAL VE ZIMNİ TÜM GARANTİLERDEN VEYA KOŞULLARDAN FERAGAT ETMEKTEDİRLER. BU SÖZLEŞMEDE YAZILI OLANLAR DIŞINDA HERHANGİ BİR GARANTİ MEVCUT DEĞİLDİR.

.

SORUMLULUK SINIRLANDIRMASI; MÜNHASIR TELAFİ HAKKINIZ.
HİÇBİR MICROSOFT TARAFI, DAHA ÖNCEDEN BÖYLE BİR ZARARINOLASILIĞINDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLSA DAHİ, İŞBU SÖZLEŞMEDEN VEYA HİZMETİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNLARA DAYANAN DOLAYLI, NETİCEYE BAĞLI, ÖZEL, TESADÜFİ, CEZAİ ZARARLAR DA DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. BÖLÜM 10' DA BELİRTEN ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASI, MÜNHASIR TELAFİ HAKKINIZDAN BAĞIMSIZDIR VE BU TELAFİNİN ASIL AMACINI SAĞLAYAMAMASI VEYA GEÇERSİZ SAYILMASI DURUMUNDA DAHİ GEÇERLİDİR. BU SINIRLAMALAR VE HARİÇ TUTMALAR, ZARARLARIN (1) SÖZLEŞMENİN İHLAL EDİLMESİ, (2) GARANTİNİN İHLAL EDİLMESİ, (3) İHMAL VEYA (4) DİĞER BİR EYLEMDEN KAYNAKLANMASINA BAKILMAKSIZIN, SÖZKONUSU HARİÇ TUTMALAR VE SINIRLAMALAR İLGİLİ HUKUKÇA YASAKLANMADIĞI SÜRECE UYGULANIR. HİZMETTEN MEMNUN DEĞİLSENİZ BU SÖZLEŞMENİN HERHANGİ BİR BÖLÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ VEYA BU SÖZLEŞME VEYA HİZMETLE İLGİLİ OLARAK MICROSOFT TARAFI İLE BİR ANLAŞMAZLIĞINIZ VEYA MICROSOFT TARAFINA KARŞI BİR İDDİANIZ VARSA, BAŞVURABİLECEĞİNİZ TEK VE MÜNHASIR TELAFİ HİZMETİ KULLANMAYI BIRAKMANIZDIR.

HİZMETTEKİ DEĞİŞİKLİKLER; EK SORUMLULUK SINIRLANDIRMALARI.
HERHANGİ BİR ZAMANDA VE HERHANGİ BİR NEDENLE HİZMETİ DEĞİŞTİREBİLİR VEYA ÖZELLİKLERİNİ SİLEBİLİRİZ. BÖLÜM 9 VE 10’UN GENEL YAPISI SINIRLANMAKSIZIN MICROSOFT TARAFLARI (1) İHLALDE BULUNAN, YANLIŞ, MÜSTEHCEN, UYGUNSUZ, TEHDİT NİTELİĞİNDE, SUÇLAYICI, HAKARET NİTELİĞİNDE, İŞKENCE ÖĞELERİ İÇEREN VEYA YASAL OLMAYAN İÇERİK DE DAHİL ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR İÇERİKTEN VEYA (2) ÜÇÜNCÜ TARAF İŞLEMLERİ, İLETİMLERİ VEYA VERİLERİNDEN SORUMLU DEĞİLDİR. AYRICA, BÖLÜM 9 VE 10’UN GENEL YAPISI SINIRLANMAKSIZIN, MICROSOFT, (1) HİZMETE ERİŞİMİNİZİ VEYA ONU KULLANMANIZI ETKİLEYEN HERHANGİ BİR VİRÜSTEN VEYA ENGELLEYİCİ ÖZELLİKLERDEN, (2) HİZMET İLE DİĞER WEB SİTELERİ, HİZMETLER, YAZILIM VE DONANIMLAR ARASINDAKİ UYUMSUZLUKTAN, (3) HİZMET İLE İLGİLİ DOĞRU VE ZAMANINDA BİR İŞLEM VEYA AKTARIM BAŞLATMAK, SÜRDÜRMEK VEYA TAMAMLAMAK KONUSUNDA YAŞAYABİLECEĞİNİZ GECİKMELER VEYA HATALAR YA DA (4) BAĞLANTILAR ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ KİŞİLERDEN ELDE EDİLEBİLECEK HİZMETLERİ KULLANMANIZLA BAĞLANTILI VEYA BUNDAN DOĞAN HERHANGİ BİR ZARAR VEYA MALİYETTEN SORUMLU DEĞİLDİR . BU SÖZLEŞMEDEKİ BÖLÜM 9, 10 VE 11’DEKİ SINIRLAMALAR, HARİÇ TUTULMALAR VE FERAGATLER İLGİLİ HUKUK ÇERÇEVESİNDE İZİN VERİLEN EN GENİŞ ÖLÇÜDE GEÇERLİDİR VE İLGİLİ HUKUKUN SİZE SAĞLADIĞI ZORUNLU KORUMA HAKLARINDAN SİZİ MAHRUM ETMEYE YÖNELİK DEĞİLDİR.

MÜŞTERİ DESTEĞİ.
Size müşteri desteği (“Destek”) sağlama yöntemimiz hakkında bilgi için lütfen Hizmetin “yardım” bölümüne bakınız. Hizmetle ilgili olarak Microsoft ile ayrı yazılı bir destekleme sözleşmesi yapmadıysanız, herhangi bir zamanda, sağladığımız herhangi bir Desteği sonlandırabiliriz.

, Hizmeti kullanan yetkili üçüncü taraf yazılımı Microsoft tarafından desteklenmemektedir. Destek için, varsa, bu yazılımın sağlayıcısına danışmalısınız.

HİZMETİN SONLANDIRILMASI.
Siz veya sizin adınıza bir üçüncü taraf ile Microsoft arasında bu sözleşmede değişiklik yapan yazılı bir sözleşme bulunmadığı sürece, Hizmetinizi herhangi bir anda sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Sona erdirmemiz veya askıya almamız, sebebe dayanmaksızın ve/veya bildirimde bulunulmaksızın yapılabilir. Hizmetin sonlandırılmasını takiben Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erer. HİZMET İPTAL EDİLDİKTEN VEYA ASKIYA ALINDIKTAN SONRA, HİZMETTE SAKLADIĞINIZ VERİLERE ERİŞEMEYEBİLİRSİNİZ.

HUKUK SEÇİMİ VE ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE YETKİ.
Bu sözleşme Microsoft Corporation ile yapılmışsa, sözleşmenin ihlali ile ilgili iddialar, kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın, Washington Eyaleti yasalarına tabi olacaktır. Bu sözleşme bir Microsoft bağlı kuruluşu ile yapılmışsa, sözleşmenin ihlali ile ilgili iddialar, kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın, Microsoft bağlı kuruluşunun kurulduğu yerde geçerli olan yasalara tabi olacaktır. Tüketiciyi koruma yasaları, haksız rekabet yasaları ve haksız fiil ile ilgili iddialar da dahil olmak üzere tüm diğer iddialar, ABD’de ikamet ettiğiniz eyaletin yasalarına, ABD dışında ikamet etmeniz halinde ise Hizmetin kullanımının yöneltildiği ülkenin yasalarına tabi olacaktır.

Bu sözleşme Microsoft Corporation ile yapılmışsa, bu sözleşme veya Hizmetle ilgili tüm anlaşmazlıklar için King County, Washington, ABD’deki yerel veya merkezi mahkemelerin karar verme yetkisini kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme bir Microsoft bağlı kuruluşu ile yapılmışsa, bu sözleşme veya Hizmetle ilgili tüm anlaşmazlıklar için Microsoft bağlı kuruluşunun bulunduğu yerdeki mahkemelerin karar verme yetkisini kabul etmiş sayılırsınız. Bu onayı geri alamazsınız.

SÖZLEŞMENİN YORUMLANMASI
Bu sözleşmenin bölümlerinin tümü, ilgili hukukun izin verdiği en geniş ölçüde uygulanır. Herhangi bir mahkeme bu sözleşmenin herhangi bir bölümünün yazıldığı şekilde uygulanamayacağına karar verebilir. Bu durumda, bu bölüm, uygulanamayan bölümün amacına en yakın olan hükümlerle değiştirilir. Sözleşmenin kalan kısmında herhangi bir değişiklik yapılmaz. Bu sözleşme, Hizmetin kullanımıyla ilgili olarak bizimle aranızdaki tüm sözleşmeyi oluşturmaktadır. Bu sözleşme hizmeti kullanmanızla ilgili tüm önceki sözleşme veya bildirimlerin yerine geçer. Hizmetle ilgili gizlilik yükümlülükleriniz varsa (örneğin bir beta test elemanı olduysanız), bu yükümlülükler geçerli olmaya devam eder. Sözleşmenin bölüm başlıkları, sözleşmenin diğer hükümlerini sınırlamaz.

DEVİR.
Microsoft bu sözleşmenin tamamını veya bir bölümünü, bildirimde bulunarak veya herhangi bir bildirimde bulunmaksızın istediği zaman devredebilir. Siz bu sözleşmeyi veya herhangi bir bölümünü bir üçüncü tarafa devredemezsiniz. Sizin göstereceğinizi bu tür çabalar geçerli olmayacaktır. Bunun yerine Hizmeti sonlandırabilirsiniz. Diğer taraf bundan sonra bir Hizmet hesabı oluşturup bizimle bir sözleşme akdedebilir.

İDDİALARIN BİR YIL İÇİNDE İLERİ SÜRÜLMESİ.
BU SÖZLEŞME VEYA HİZMETLE İLGİLİ TÜM İDDİALARIN BİR YIL İÇİNDE İLERİ SÜRÜLMESİ GEREKLİDİR. BU BİR YILLIK SÜRE, İDDİALARIN İLERİ SÜRÜLEBİLECEĞİ TARİHTEN BAŞLAR. AKSİ TAKDİRDE, DAHA SONRA BU İDDİADA BULUNAMAZSINIZ. BU SÜRE HEM SİZİN HEM DE SİZİN HALEFLERİNİZ İÇİN GEÇERLİDİR. BU SÜRE AYRICA BİZİM İÇİN VE HALEFLERİMİZ VE DEVİR ETTİĞİMİZ KİŞİLER İÇİN DE GEÇERLİ OLACAKTIR.

MICROSOFT’A YAPACAĞINIZ BİLDİRİMLER.
Bize e-posta veya normal posta ile bildirimde bulunabilirsiniz. . Bize göndereceğiniz bu bildirimler, Hizmetin müşteri desteği veya “yardım” bölümünde belirtildiği şekilde adreslenmiş olmalıdır.

MICROSOFT’UN BİLDİRİMLERİ; ELEKTRONİK BİLDİRİMLERE İLİŞKİN İZİN.
Size Hizmetle ilgili her türlü veriyi elektronik yollardan gönderebiliriz. Bu tür verileri, Hizmete kaydolurken belirttiğiniz e-posta adresine e-posta göndererek, hesabınıza anlık ileti göndererek veya Microsoft web sitesine erişim yoluyla sağlayabiliriz. Hizmete eriştiğiniz veya Hizmeti kullandığınız sürece, bu tür bildirimleri almak için gerekli alınmasını sağlayan yazılım ve donanımınız olacaktır. Eğer elektronik yolla herhangi bir bildirim almak istemiyorsanız, Hizmeti kullanmaktan vazgeçmek zorundasınızdır.

FİKRİ MÜLKİYET BİLDİRİMLERİ.
Hizmet ile ilgili tüm Microsoft Web sitesi içerikleri: Telif Hakkı © 1999-2004 Microsoft, Corporation ve/veya tedarikçileri, c/o Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, Washington 98052-6399 ABD'dir. Tüm hakları saklıdır.

Microsoft, Microsoft Corporation'ın tescilli ticari markasıdır. Burada adı geçen gerçek şirket ve ürün adları, kendi maliklerinin ticari markaları olabilir.

Burada örnek olarak adı verilen şirketler, kuruluşlar, ürünler, kişiler ve olaylar kurgusaldır. Gerçek bir şirketle, kuruluşla, ürünle, kişiyle veya olayla benzerliği tamamen tesadüfidir ve bunlardan herhangi bir anlam veya sonuç çıkartılamaz.

.

Microsoft'un, Hizmetin bir parçası olan ve herhangi bir Web sayfasındaki ana konusunu kapsayan patentleri, patent başvuruları, ticari markaları, telif hakları veya diğer fikri mülkiyet hakları olabilir. Bu sözleşmede size fikri mülkiyet haklarımıza yönelik lisans vermediğimiz sürece, size bu tür Web sayfalarını sağlamamız, size fikri mülkiyet haklarımızla ilgili bir lisans vermez. Microsoft, , işbu belgede verildiği açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklı tutar.

TELİF HAKKI İHLALİ DURUMLARINDA BİLDİRİM PROSEDÜRÜ VE BİLDİRİMLER.
Fasıl 17, Amerika Birleşik Devletleri Kanunu, Bölüm 512(c)(2) uyarınca , telif hakkı ihlali iddiası bildirimleri, Servis Sağlayıcısının Yetkili Aracısına gönderilmelidir. AŞAĞIDAKİ PROSEDÜRLE İLGİSİ OLMAYAN SORUŞTURMALAR YANITSIZ KALACAKTIR. Telif Hakkı İhlali Durumundaki Bildirim Prosedürü ve Uyarıları hakkında bilgi edinmek için: "http://www.microsoft.com/info/cpyrtInfrg.htm" adresine bakınız.

.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


egemen

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 166 ileti
Yer: izmir
İş: öğrenci
Kayıt: 31-03-2006 17:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#40979 23-05-2006 19:25 GMT-1 saat    
bu kadar yazıyı okusaydım...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


JustinTimberla

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 115 ileti
Yer: MERSİN
İş: ÖRENCİ
Kayıt: 11-05-2006 18:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#40983 23-05-2006 19:27 GMT-1 saat    
:) okusaydın bu düşüncede olmazdın dostum ama okumaktan zarar gelmez okusaydın şu anda büyük bir şirketin olabilirdi yada o şirkete müdür olabilirdin okumak güzeldir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


mefce_el_aziz

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 10 ileti
Yer: elazığ
İş: bilgisayar
Kayıt: 23-05-2006 16:17

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#41200 24-05-2006 07:55 GMT-1 saat    
maşallah hayat hikayen

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


yepyeniklasor

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 603 ileti
Yer: mermer
İş: okuyo ne olabilr
Kayıt: 13-05-2006 14:40

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#41570 24-05-2006 13:32 GMT-1 saat    
Asla okumam

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


JustinTimberla

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 115 ileti
Yer: MERSİN
İş: ÖRENCİ
Kayıt: 11-05-2006 18:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#44431 26-05-2006 15:37 GMT-1 saat    
türk mileti zaten okumayı sevseydi bu durumda olmazdı normaldir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <