Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Messenger Programları Arkadaşllar merak ettiğiniz bir çok progarm hakkında bilgi

> 1 <

JustinTimberla

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 115 ileti
Yer: MERSİN
İş: ÖRENCİ
Kayıt: 11-05-2006 18:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #40992 23-05-2006 19:35 GMT-1 saat    
Umarım işe yarar :)

Son iki yıl içerisinde anında mesajlaşma yazılımları içerisinde en iyi yükselişi gösteren MSN Messenger mercek altında...

Günümüzde sıkça kullanılan anında mesajlaşma yazılımlarından MSN Messenger, rakiplerine oranla son iki yıl içerisinde kullanıcı sayısını bir hayli arttırdı. Microsoft'un her zaman ön planda tuttuğu kullanım kolaylığı, sade görünümü, sadece kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özellikleri bu aracın popülaritesini arttırdı. Doğal olarak popüler olan bu yazılıma amatör ve profesyonel programcılar tarafından geliştirilen eklentiler de ardı ardına gelmeye başladı. Bu eklentilere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu yazımızda ek yazılımları, ipuçları ve kullanım kolaylıkları ile MSN Messenger'ı mercek altına alıyoruz.

Web Messenger
Ayrıca Web Messenger kullanarakta aktif olabilirsiniz.
Bu uygulama için adres :http://webmessenger.msn.com

.Net Passport
Sadece @hotmail.com, @hotmail.com.tr veya @msn.com hesabı ile değil herhangi bir mail adresiniz ile MSN Messenger'ı kullanabilirsiniz. Örneğin şeklinde bir MSN Messenger hesabına sahip olabilirsiniz.

Bu uygulama için adres :

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Messenger Discovery

MSN Messenger için piyasada bulunan eklentilerden birisi de Messenger Discovery. Yazılımı kurarken bir karışıklık çıkmaması adına Messenger Plus! ile birlikte kurmayın. Yazılım Messenger üzerinden yapılan tüm giriş ve çıkışları sanal bir proxy oluşturarak kendi üzerinden geçmesini sağlıyor. Böylece Messenger Discovery ile birçok yeni özelliğe de erişmiş oluyorsunuz. Tüm bu özellikleri yazılımın Options menüsünden etkin hale getirebilirsiniz.
Messenger Discovery eklentisinin detaylı özellikleri, programın kullanımı ve download adresleri Messenger Discovery sayfamızda mevcuttur.
Messenger Discovery indirmek için tıklayın

.................................................. ..........

Messenger ile El Yazısı

Eğlenceli Messenger eklentilerinden birisi de Ink Redistributable. Bu eklenti mesajlarınıza el yazısı, resim çizme, ekran görüntüsü gönderme gibi özellikleri ekleyerek, arkadaşlarınızı şaşırtmanızı sağlıyor.
Messenger'da El Yazısı ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve eklentilerin download adresleri Messenger ile El Yazısı sayfamızda bulunmaktadır.
Messenger ile El Yazısı indirmek için tıklayınbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


Multiple MSN

Bilgisayarınızda birden fazla oturum açmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış olan bir eklenti olan Multiple MSN her zaman işinize yarayabilir. Bu program sayesinde aynı bilgisayarda istediğiniz kadar oturum açabilirsiniz.
Multiple MSN ile ilgili ayrıntıları ve download adreslerini Multiple MSN sayfamızda bulabilirsiniz.
Multiple MSN indirmek için tıklayın
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

MSN Messenger'da Resimlerinizin Boyutunu Ayarlayın

Görüntü resminizin boyutlarını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz resmi küçültmeden avatar resminiz olarak kullanabilmeniz için yapmanız gerekenleri MSN Messenger'da Resim boyutu bölümünde bulabilirsiniz.
MSN Messenger'da Resim Boyutu indirmek için tıklayınbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


Görsel Eklentiler

MSN Messenger için binlerce resim, simge ve arka plan edinebilirsiniz. Ayrıca bu konuda elinizde olan dosyaları da tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Binlerce emoticons, resim, simge ve arka planın bulunduğu sayfamıza girerek ayrıntılara ulaşabilirsiniz ve MSN Messenger'ınıza görsel eklentiler koyarak kişiselleştirebilirsiniz.
Görsel Eklentiler ve Emoticons indirmek için tıklayın
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <